!!!Silah editlemek için Yardım!!!

Users who are viewing this thread

Aleron

Recruit
ya silahların silah erimi savurma saplama vs gibi statlarını nasıl deiştiricez.. item editor gibi bişi varmış aradım forumda ama çıkmadı link falan verirseniz bide aşırı amatör olduğumu göz önünde bulundurup temel bilgileri (statların nasıl değiştirilicği gibi) verirseniz çok iyilik etmiş olursunuz ve gün geldiğinde karşılıksız kalmaz yardım lütfen...  :???: :wink:

valla ben de geçen sordum söylediler süper bişey her şeyi editleyebiliyosun buyur kardeşim Morghs MB mod tools bunu googleye yaz hemen çıkar linkler

yalnız kurarken kuracağın yeri nativenin içine yönlendir (ya da hangi  mod da oynuyorsan) sonra aç troops editor fln var işte gerisini halledersin

çok saol kardeş  ama bi kaç tiyo verebilirmisin malum yeniyim bu işlerde
ve tekrar tekrar çok saol  :smile: :smile:

Bide kardeşim unutmadan yardım edeni asla unutmam kusura bakma konuya dönemedim wireless kesildi o bakımdan teşekkür edemedim  :smile:

rica ederim bende çok forumda durmam kusura bakma göremedim tekrar yazdığını.Valla program çok  güzel istediğin itemi editle hızını gücünü valla ben bi zırh editledim kafalık koruması bile veriyo orda herşey var zaten çok basit iteme tıkla sağda bütün özellikleri var çok basit program.

Ya beyler iyi güzel yardımlaşıyorsunuzda üst üste 2-3 post atılır mı??Ben sizi uyarıyim ben yaptım izleme yedim :grin:

Back
Top Bottom