Aşk-ı Memnu Mod

Users who are viewing this thread

o sonuçta +21 istediğini yaparsın ama bir de küçükleri düşün.sonra forumda niye abazalar var diyorsunuz işte kanıtı :grin:

Bihter npc olacaksa benim bir hikayem var onun için ama biraz ayıp burda verirsem ayıp olur isterseniz koyayım buraya olmadı ö.m atarım :grin: istiyorsanız söyleyin

büyük ihtimal NPC,o yüzden işe yaramaz.ama resourcesi karıştırırken s.x in the bed diye bir dosya buldumdu ama mod son versiyon olduğu için o malum olay olmuyor :grin:

masterclass said:
büyük ihtimal NPC,o yüzden işe yaramaz.ama resourcesi karıştırırken s.x in the bed diye bir dosya buldumdu ama mod son versiyon olduğu için o malum olay olmuyor :grin:
Şöyle olsun;
Bihter
Behlül
Adnan
Hizmetçiler
Gazeteciler
Medya
Behlülün eski aşkları topluluğu
Factionlar :grin:

Diplomasi modu kullanırsınız.
Alttada söyle yazar artık
Bihter Kırallığı Behlül Kırallığına Aşk teklif etti...

Boromir kırallık değil krallık :grin: ayrıca benim hikayem var yollıyım istiyenlere ama biraz ayıp :oops:

hay senin zekana olum tam kopmalık lan bizim npc yaalım bihteyi sonra onu alınca grup moreli günlük +10 ve ikna seviyesi 10 her yere yollarım ben onu en sonunda atarım gider hiç sevmem böyle karıları :grin:

Gargoyle13 said:
Yoğun istek üzerine işte bihterin hikayesi:
Bihter:Merhaba efendim satılık kadın lazımmı??

Biz:Bizim ordu 1000 kişilik kim isterki okadar kişiyle olmayı??

Bihter:Ben isterim efendim ben uzmanım 3000 kişilik ordularla iş yapmışlığım var benim

Biz:Hmm ozaman olabilir şu sıralar egzersize ihtiyacım var senin hikayen nedir bakalım???

Bihter:Efendim ben 5 yıl boyunca ordulardaki askerlere kendimi verdim  askerleri rahatlattım vb şeyler işte anlamışsınızdır özellikle behlülle ayrıldıktan sonra kendimi forma soktum 7 gün 24 saat sizinle çalışabiliriz efendim 

Biz:Bana uyar ama acırsa karışmam

Bihter:Ne olacaksa olsun alıştım ben artık kaşar peynirlere bile benim adımı veriyorlar artık ama öncelikle 1000 dinar isterim nede olsa 7 gün 24 saat rahatlatıcıyım

Biz:Tamam alıyorum seni şimdi gel benim çadıra konuşalım senle biraz 
İğrençsiniz ibneler...

Back
Top Bottom