_

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.

denizk

oluyorumolduruluyorum2iu.jpg

Eh ba$liga ne yazacagini $a$irmi$sin sanirim, ama resim zaten her $eyi anlatiyor  :roll:

denizcigim, insanlari bilinclendirmek gibi bir amacin varsa bence burada yapma, acip bakmayacaklar bile cunku. Gerek PM yoluyla, gerekse de  direkt olarak uyarmak daha mantikli. Tabi uyar uyar nereye kadar...

Iste o "uyar uyar nereye kadar" kismi var ya. Ben de onu merak ediyorum. Hani, foruma girecek kadar okur yazarligi olan insanlara bu kadar basit bir konu icin de "onu yap, bunu yapma" demek beni utandiriyor. Yani, boyle bir sey icin uyariya gerek kalmamali yahu. Yuz defa tartisilan, bin defa pm gecilen konularda bile ayni hatalar tekrarlaniyorsa elden yalnizca aci bir gulus gelir. Iste elimde oyle bir "smiley" olmadigindan ben de olayin kendisini paylasayim dedim. Yoksa uyari maksadiyla koymadim, ozellikle Konu Disi'nda topic acmak istedim.

Bakalim kac kisi anlayacak, dikkate alacak.

onlardan bi tanesi  bana ait ama ben baktığımda başlığında prisinorları savaşçı yapmak isimli bi topic yoktu.beni zaten geçen gün bu konuda uyarmıştınız.

bencede tüm arkadaslar önce araştırmalı sonra topic açmalı.

Yazarlar incinmesin diye ozellikle yalnizca konu isimlerini koymustum ama madem acildi konu, devam edelim. Esas sorun "search" fonksiyonunun neredeyse hic kullanilmamasi. "Basliklari aciklayici yazalim" dememizin sebeplerinden biri, cogumuzun search'u kullanmayi sevmemesi/bilmemesinin farkinda olmamiz, bu handikapi hic degilse konu basliklari yoluyla gidermek istememiz. Diger konuyu acan arkadas zamaninda daha iyi bir baslik secmis olsaydi ya da diger basligi acan arkadas (ki bu durumda sen oluyorsun) search yapmis olsaydin bu sorun yasanmazdi. Bu kisisel bir sorun degil, asagi yukari hepimizde bu sorun var. Giderilmezse, iste boyle komik(!) durumlar ortaya cikiyor.

Saçmalama kaç yıl öncesinin konusu bu, sen de forum polisi değilsin ağır ol.

Uyarı :Yeni ileti vs. vs.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom