SuperNatural Mod (İşe Alım)

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.

umur1515

Banned
SuperNatural Mod yapılacaktır.

Irkların bedenlerini ve yüzlerini ayarlayabilecek kişi aranıyor.İşe girmek isteyenler bana özel mesaj atsın.

Ve işe girecek kişi Supernatural dizisini izleyen ve konuyu bilen biri olsun

bir numaralı hayranıyım dean ve sam in ama kodlama falan bilmiyorum sitedeki derslere bakim kavraya bilirsem seve seve yardım ederim çünkü SuperNaturaL izlediğim tek dizi üstüne tanımam 

dean ve sam kolay hade boby ve castiel de kolay ruby habire kılık değiştiriyor :grin: iblislerin gözleri siyah olsa he birde lilith falan var uff keşke yardım edebilsem :S

Mahşerin Atlilarinin Ordulari Olsun Ölümün Ordusu Açliğin Ordusu Gibi İblisler Kucuk Gruplar Halinde Kalsin Kurt adamlar belirli bolgelerde olsun ayrica Sadece 2 TaraF oLsun Melekler Ve Seytanlar

Mahserlerle Savasta Onlara Ozel Sarkilar Calinmali Mesela Oh No Deat Sarkisi Ölüm İcin Cok Uygun...

Diziyi CoooOk İyi Seyrediyorum...
Elimden Geldiğince Fikir Verebilirim... 

bu arada SuperNaturaL 5.sezon 26 mayısta TNT de başlıyor kaçırmayın derim mükemmel bi dizi yhaa bi bölümünü bile kacırmadım Dean i cok seviyorum ( Jensen Ackles )

ben insanları iblisleri kurt adamları zombileri bide normalde olan undeadları bir ülke olarak düşünmüştüm ama değişebilir de fikirleriniz güzel ama mod işine girecekler bana mesaj atsın mod hakkındaki fikirlerinizi bekliyorum

umur1515 said:
iblis diziye göre tipi insan gibi ama gözleri simsiyah bişey

diziye göre iblisler  kara bir duman.insanların bedenlerini ele geçirip o bedeni kullanıyorlar kamufe olmak için.kara gözlerini göstermeden de geziyorlar.

Ya aslında assasins creed modu yapılsa çok iyi olur zaman m&b nin zamanında uyuyor bide rise of khergits de kulubunga tam bir assasins creed e yakışan bir şehir yapılsa süper olur

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom