1257 AD

Users who are viewing this thread

komentegin

Recruit
Selam arkadaşlar uzun süredir ara ara oynuyorum mb i ancak warbandla daha çok oynayası geldi insanın tabi bunun için iyi bir mod lazım en değişik gelen mod "1257 AD" adlı mod
linki: http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,110470.0.html

aranızda bu modu oynamıs olan var mı açıklaması pek açık değil ama tecrübesi olan arkadas varsa paylasırsa sevinirim?

Oynayan bir arkadaşım var. Süper dedi yani şöyle diyim orta çağı seviyorsanız ve zırh miğfer düşkünlüğünüz varsa oynanılacak bir mod.Kotam sıfırlansın ilk yapcam iş bu modu indirmek.

Ooo beyler bugün Tek krallık oldum hatta daha demin.Ama Türkçe dil paketi yok maalesef.Ama Vienna falan var.Osmanlı Devletini kurdum ben :grin:.Sora da açtım Mehter Marşı Vienna'yı öyle kuşattım.10'dan fazla Faction var.Kutsal Roma İmparatorluğu falan.Tavsiye ederim.

Açıkçası krallıkların askerlerini pek iyi yansıtamamışlar.Örneğin ben norveç oldum.Bilindiği gibi o zamanlar norveç de barbar kavimler hüküm sürmekteydi,vikingler vs.Ama bunların hiçbirini bulamadım.Sonra iskoçya da da aynı durum söz konusu.İngiltereyi ve kutsal romayı fena yansıtamamışlar.O yüzden soğudum moddan ve sildim.

Ben bu modu kurduğumda haritaya gelince oyun hata verip atıyor directx falan diyor directxi güncelledim yine aynı sorun...1.113 kullanıyorum.

Rumil said:
Açıkçası krallıkların askerlerini pek iyi yansıtamamışlar.Örneğin ben norveç oldum.Bilindiği gibi o zamanlar norveç de barbar kavimler hüküm sürmekteydi,vikingler vs.Ama bunların hiçbirini bulamadım.Sonra iskoçya da da aynı durum söz konusu.İngiltereyi ve kutsal romayı fena yansıtamamışlar.O yüzden soğudum moddan ve sildim.

Bir arkadaş kendin oynayıp paylaşmaya ne dersin demiş ben de oynadım.
Alıntı yaptıgım arkadaşa katılıyorum asker seçenekleri çok saçma zira iskoçların iskoç yapan askerler yok.mogollar o zamanlarda dünyayı ters cevirebilecek bir devletti ama asker kalitesi avrupanın çok altında devlet sayısının fazla olması oyuna renk getirmiş ama yeteri kadar iyi değil, oynayıp zaman kaybetmenizi tavsiye etmem...

Ya kardeş bişi deyin ozaman indirelimmi indirmeyelimmi açıkcası benim modül en yeni çııkna modül v1.113 benim oynadığım modlar 15 century yani 15 inci yüzyıl ve litus modu bu modları tavsiye ederi baya zevkli oluyo neyse artık bi karar verin biri diyo indirin diğeri diyo indirmeyin :evil:

Back
Top Bottom