Warband Kilitli Zrhlar ve Miğferler Yardım ?

Users who are viewing this thread

Evet arkadaşlar 81 unit adlı mod incelediğimde farkettim hiç bir model yok mod da scriptle eklenmiş zırh ve miğferler yani Warbandın içinde kullanamadığımız birçok zırh,miğfer ve silahlar var bunların hepsini nasıl açabiliriz acaba ? Oyundaki trretruber ler mesela yada nordlardaki hevy cavalry lerr in zırhları oyunda var lakin kilitli. 1.011 deki kara şovelye zırhları  filan var oyunun içinde ama hepsi kilitli. Açmayı bilen lütfen yardım etsin oyundaki zırhlar çok az ve görünümleri pek iyi değil.

Tamam buldum.

243oqxv.jpg

Ya Arkadaşlar Ben Yeniyimde. Nasıl Yapacağız ? Bendede Bu ''81 New Units'' Modu Var. Bi Anlatırsanız Çok Sevinirim..

Andrea7 said:
Ya Arkadaşlar Ben Yeniyimde. Nasıl Yapacağız ? Bendede Bu ''81 New Units'' Modu Var. Bi Anlatırsanız Çok Sevinirim..
yapabildiğim kadar yardımcı olmaya çalışacağım
kardeş sen simple_triggers.txt yi Native ye attın mı?
eğer attıysan bunu değiştirmen gerekir.
sonra Mount&Blade Warband (yani oyun klasöründe) troops.txt bulman lazım
bulduğun zaman winrardaki troops.txt yi klasördekiyle değiştir ve oyunun tadını çıkar
inşallah yardımcı olabilmişimdir

SoulStealer said:
Andrea7 said:
yapabildiğim kadar yardımcı olmaya çalışacağım
kardeş sen simple_triggers.txt yi Native ye attın mı?
eğer attıysan bunu değiştirmen gerekir.
sonra Mount&Blade Warband (yani oyun klasöründe) troops.txt bulman lazım
bulduğun zaman winrardaki troops.txt yi klasördekiyle değiştir ve oyunun tadını çıkar
inşallah yardımcı olabilmişimdir
Ben Şuan 81 New Units Kullanıyorum.. Ama İtemleri Kullanamıyorum o askerlerin kullandığı

merchandise hepsi ama satılmıyor maalesef. birde turnuvalarda kazanılan nam - para olan konunun linkini arıyorum bulamadım. yardım edersenz çok sevinirim.

buldum onuda saol. ya şu item işine dönelim :smile:.. hangi program demistin merchandise den sonra. dur onu araştırayım bir :smile:

bende text editor var ancak ben kara şövalye zırhı botu ve miğferini ekleyip kaydettiğim halde yapamadım
trp_player de bizim adamın adını mı yazacağız?

Ben o black armoru troop editörden envantere koydum başlangıçta.

Uyarı: Her troop yaparken envantere item eklerken yeniden oyuna başlamanız gerekir. Yoksam önceki save son yaptığınız trooptan item eklemeyi görmez !

Sniper15 said:
Ben o black armoru troop editörden envantere koydum başlangıçta.

Uyarı: Her troop yaparken envantere item eklerken yeniden oyuna başlamanız gerekir. Yoksam önceki save son yaptığınız trooptan item eklemeyi görmez !
hmm tamam şu sbs bitsin(abim warbandı sildi de :sad: ) deneriz inşallah
Sniper15 yine saol olmazsa da ben sana pm atarım

Back
Top Bottom