Mount&Blade Warband Hileleri

Users who are viewing this thread

Teşekkürler ama hiç önermem :smile: Onun yerine Curaw'dan demir alıp Rivacheg şehrinde satınca 1000 dinara yakın alıyoruz :grin:

tmm hile mevzusu bir yana ya harita bir ara Anadolu haritası yapmışlardı şimdi onunda linkini bulamıyom  :?:

Cabir said:
Teşekkürler ama hiç önermem :smile: Onun yerine Curaw'dan demir alıp Rivacheg şehrinde satınca 1000 dinara yakın alıyoruz :grin:
ne alaka neyi önermiyon yani :?:

Ottoman_Ekrem said:
tmm hile mevzusu bir yana ya harita bir ara Anadolu haritası yapmışlardı şimdi onunda linkini bulamıyom  :?:

Cabir said:
Para hilesini sanırım.

Black_Paw said:
Ottoman_Ekrem said:

Cabir said:
Para hilesini sanırım.

aynen haklısın 1000 dinar yazınca ben osmanlı mod oynuyom aklımda akçe kalmış :grin:

Bu arada forumda konu hortlatma yasakmış haberiniz olsun o yüzden mod beni izliyo bi ara (yeni izlemeye alınmış) baktım kim beni izliyo :grin: Töbe Töbe konu hortlatma ne ara yasaklandı?

Ottoman_Ekrem said:

Cabir said:

Anlamadın mı para hilesini. Gerçi sen yap bir şey olmaz.

hileyi oynanış için kullanıyorsanız tavsiye etmiyorum arkadaşlar. oyundan soğumanın en kolay yolu hiledir.

bu arada konu hortlatmak yasaksa, en üste sabitleyip cezaya davetiye çıkarmasınlar.

gazozix said:
hileyi oynanış için kullanıyorsanız tavsiye etmiyorum arkadaşlar. oyundan soğumanın en kolay yolu hiledir.

bu arada konu hortlatmak yasaksa, en üste sabitleyip cezaya davetiye çıkarmasınlar.
Sabit konuları hortlatmak yasak değil saçma sapan gonuşma lo.

Black_Paw said:
gazozix said:

Sabit konuları hortlatmak yasak değil saçma sapan gonuşma lo.
Aynen konu hortlatmak sacma deyil ama bazıları 2 3 yıl önceden açılmış konuları hortlatıyor o garip oluyor işte  :mrgreen:

Ben ctrl+space yapıyorum zaman hızlı akıyor ama ben olduğum yerde duruyorum bunun bir çözümü var mı???

asder66 said:
Ben ctrl+space yapıyorum zaman hızlı akıyor ama ben olduğum yerde duruyorum bunun bir çözümü var mı???
İlk önce ctrl basarsan olur. Sen önce space tuşuna basıyorsun sanırım ?

Black_Paw said:
asder66 said:
ilk önce ctrl tuşuna bastığım halde işe yaramıyor.

asder66 said:
Black_Paw said:
asder66 said:

önce ctrl bas, sonra space tuşuna bas. ikisini basılı tut. çalışmıyorsa yeni klavye alırsın.

gazozix said:
asder66 said:
Black_Paw said:
asder66 said:

önce ctrl bas, sonra space tuşuna bas. ikisini basılı tut. çalışmıyorsa yeni klavye alırsın.
Hayır hicbirinizin alakası bile yok bu arkadaş galiba sadece M&B de yapmaya çalışıyor M&B de çalışmıyor ya hızlı gitme felan yanlış hatırlamıyorsam ?

Altunkent said:
ctrl + alt + F4 : tüm düşmanları öldürür

Demişsin ama hepsini öldürmüyor yarısını öldürüyor.
yanlış sen zaten ayarlamalardan bi muhaberenin kaç asker alacağını hesaplıyorsun öyle bölük bölük geliyorlar sen ilk birliği öldürürsen ikinci bölük gelir gene hile yapmadan normal bir şey

alibatuhan07 said:
Arkadaşlar haritada yapılan bi hile vardı Normal tıklayarak değilde Yürüyerek gidiyoduk neydi o yaa
Cheatmenu ile kamp sekmesinden Cheat:Walk Around seçeneğine tıklarsan dolaşabilirsin o civarda ama haritada o şekilde ilerleyemezsin.

Back
Top Bottom