Mount&Blade Warband Hileleri

Users who are viewing this thread

escudero said:
Oyuna girin carakter
Statics'e tıklayın karakter export dıyın
sonra oyundan cıkın.
Belgelerıme gelın.Mount blade belgelerıne gırın
Carakter yazan yere gelın.
Export ettıgınız karakterın adını gorursunuz.
Dosyaya gırın karakterın gucunu,parasını,karızmasını ıstedıgınız gıbı artırın sonra kaydedın.
Ardından oyuna tekrar gırın kayıtlı oyununuzu acın karakter ımport dıyın.
Artırdıgınız tum seyler karakterınızde mevcut olacak D:
ornegın oyuna 5 dk once baslayıp 600-700 kısılık ordu kurma hakkına sınırsız paraya sahıp olabılırsınız :smile:
Eger bu konu forumda yoksa resımlı anlatım olarak baslık acabılırım.
hadi be ... vallahamı ... sen söylemesen haberimiz olmazdı ...

nemesisalper said:
escudero said:
Oyuna girin carakter
sonra oyundan cıkın.
Dosyaya gırın karakterın gucunu,parasını,karızmasını ıstedıgınız gıbı artırın sonra kaydedın.
ornegın oyuna 5 dk once baslayıp 600-700 kısılık ordu kurma hakkına sınırsız paraya sahıp olabılırsınız :smile:

Neden boyle yapıyorsun kı ?
Ctrl + x bıle paylasılmıs onlardanda haberın yok mu ?
Unutma sadace sen oynamıyorsun bu oyunu her hıleyı herkes bılecek dıye bır sey yok.
Ben onu bılmeyen arkadaslar ıcın yazdım.

escudero said:
nemesisalper said:
escudero said:
Oyuna girin carakter
sonra oyundan cıkın.

Neden boyle yapıyorsun kı ?
Ctrl + x bıle paylasılmıs onlardanda haberın yok mu ?
Unutma sadace sen oynamıyorsun bu oyunu her hıleyı herkes bılecek dıye bır sey yok.
Ben onu bılmeyen arkadaslar ıcın yazdım.

arada böyle çıkıntılık edenler ortaya çıkar kafana takma bana da zamanında yaptılar gün gelir sen de onlara yaparsın

edit: nemesisalper bunu senin için söylemedim

Dediğim gibi bu oyunu herkes oynuyor herkes bu oyunun her seyını bılecek dıye bır sey yok ben sadace bılmeyenler varsa yardımcı olmak ıstedım.
Ama senınde dedıgın gıbı arada boyle çıkış yapanlar olacaktır :wink:

online modda bi hile yapılabiliyomu? düello falan yapınca birisiyle ben bi kılıç sallayana kadar adam 10 kere bıcak attı bana :smile: hızlı kullanma hilesi falan öyle bise varmı?

kadir_2679 said:
online modda bi hile yapılabiliyomu? düello falan yapınca birisiyle ben bi kılıç sallayana kadar adam 10 kere bıcak attı bana :smile: hızlı kullanma hilesi falan öyle bise varmı?

Oyunun resmi forumuna gelip " beyler online modda yapabileceğimiz hileleri söyleyin " diyorsan. Artık ...

kadir_2679 said:
o senin acemiliğindendir. Hile aramayın. Yeter ya bu nedir geçende chamber attım diye hileci oldum.. Hile yok kardeşim onlinede aramayında zaman kaybı olur ve olurda belki hile bulursanız oyunu mahfedeceğinizide düşünün.. Amacınız oyunu oynanmaz yapmak mı ayrıca hile ile 1 aydın max sonra sıkılıp bırakıcaksın oyun böyle pis bi halde kalıcak? Yok öyle..
bunları direkt sana demiyorum tüm mp hilecilerine diyorum

Kimsenin Bilmeği Hile Yokmu                                                                                                                :evil: :twisted: :sad: :?:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:    :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted: :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:

serseri6869 said:
Selam Verdim Aga
forumda post kasarak rütbe atlanmıyor ne kadar online olursan öyle artar.. 1 gün açık olursa regular, 2 gün veteran, 3 gün sergent ... Yani slm falan yazmakta yasak.. Gereksiz post olarak geçer..
Ayrıca hile var evet ama kullanmayın anlatabiliyor muyum? Oyunu iyice mahfetmeyin zaten banlattırıyoruz ne sizin başınız ağrısın ne de bizim..

Cidden ama hileler 2006 dan beri aynı 2006 oyunun kuruluş tarihi :grin: bide kalradya haritası bu 2 olay oyunu batırdı hile kırıcı hackerlar ve harita yapan insanlar su içmekle meşgul heralde son 7 yıldır  :neutral:

Ottoman_Ekrem said:
Cidden ama hileler 2006 dan beri aynı 2006 oyunun kuruluş tarihi :grin: bide kalradya haritası bu 2 olay oyunu batırdı hile kırıcı hackerlar ve harita yapan insanlar su içmekle meşgul heralde son 7 yıldır  :neutral:
Olom Heykırları niden garıştıyosun hile kırıcı nedir abi ? zaten hile sp de yapılabliyor sadece daha ne hilesi istiyorsun 1 okla 5 kişi vurmak mı istiyosun anlamadım ben seni.

Back
Top Bottom