Nations Cup Balkanian countries' team thread

Should we form a clan?

  • Absolutely!

    Votes: 40 40.0%
  • NO! You will crush all the other clans!

    Votes: 12 12.0%
  • I don't care...

    Votes: 13 13.0%
  • No, that won't work out.

    Votes: 4 4.0%
  • Oh, please... a Balkan based clan? No way...

    Votes: 31 31.0%

  • Total voters
    100

Users who are viewing this thread

dali se matchevi igraju preko tjedna ili samo preko vikenda?
i
dali vi odrzavate neke treninge za tim, ako da jesu li preko tjedna ili preko vikenda?
 
dia151 said:
dali se matchevi igraju preko tjedna ili samo preko vikenda?
i
dali vi odrzavate neke treninge za tim, ako da jesu li preko tjedna ili preko vikenda?
Prvo pozdrav za tebe dia151 :wink: .Sto se ostalog tice,kao sto vidis na moje pitanje da li cemo imati treninge ili da li je neki mec ugovoren nisam dobio odgovor :neutral:
Inace NC je pri samom kraju(mislim da se vec i zna pobednik-tim RUM).Mislim da smo imali jedno dva treninga i jedan pripremni mec protiv OL,pa ne cudi sto nemamo pobeda.A meceve smo igrali kad god smo se dogovorili oko vremena(ali su uglavnom bili preko vikenda).Ja sam jos uvek za to da odigramo ostatak meceva,zato Tryko daj neki odgovor na moja pitanja please :wink:
 
Stvarno ne znam,ali mislim da je Taleworlds napravio NC da bi se odrzavao svake godine(ili mozda i ranije).Moja preporuka je da ako hoces da ucestvujes u mecevima(pravim organizovanim mecevima,gde ima taktike i razmislja se prvenstveno o tome da tvoj tim pobedi,a ne ko ima vise kill-ova kao u obicnim battles na serverima)da nadjes sebi M&B klan koji ti odgovara.Po mom misljenju ima ih i previse :wink:
 
dia151 said:
Hoce li onda biti sta od tog balkan orijentiranog klana?
Mnogi od nas su vec u nekim klanovima.Ideja je odlicna,ali sto se mene licno tice ja nikada necu napustati DoF. :wink:  To ne znaci da vi ostali ne mozete da napravite Balkan klan,a ako to uradite ja cu biti prisutan na svakom mecu koji igrate u vidu mercenary-a,ali sa oznakama DoF.
 
cool, radujem se nastanku balkan klana i svidja mi se ideja. vec dugo trazim klanove na podrucju balkana i dosad sam nasao samo Mount & Blade Warband: Serbia ali ovo zvuči kraljevski
 
Ja bih rado preuzeo inicijativu za klan, ali znajući da nikad neće biti dovoljno ljudi i s obzirom da više i ne igram M&B (bar ne aktivno), prepuštam to nekom drugom. Sajt Mount & Blade: Warband - Serbia će biti aktivan i rado ću ga održavati i update-ovati ako ima potrebe i ako to bilo ko želi. Slobodno mi se obratite putem PM-a za bilo kakvu informaciju i podršku ali ponavljam: ne iniciram ništa povodom klana.

Pozdrav! :smile:


PS: @MAX_Damage
Ako misliš na sajt Mount & Blade: Warband - Serbia, to sam isto ja napravio, ali ga od završetka Nations Cup-a ne održavam. Koliko znam (a ne znam mnogo) balkanski orijentisanog klana još uvek nema.
 
Back
Top Bottom