Oyunda takıldığınız yerler (Buraya yazın, cevaplayalım)

Users who are viewing this thread

Warband aldım da tek kişilik modda kral olmak istiyordum hep. Girdim adam topladım bir kale ele geçirdim. Bana isim sordu bir krallık ismi yazdım filan. Ama kayıtlarda beni o krallığın bir komutanı olarak gösteriyor. Kral demiyor. Ama aynı zamanda yöneticisiyim de. Böyle yazıyor. Acaba yalnış bir şey mi yaptım yoksa normali böyle mi?

umutcanuluc said:
Ben şöyle bir yerde takıldım(Nasıl olacaksa o);

1-Native de Nordların mareşaliyim kalemde 300'e yakın asker var ve çoğu okçu.Kale benim olmadan önce rhodoklar tarafından hep saldırı alıyordu.Şimdi ben geldim, barış antlaşması imzaladılar.Bende onlardan hıncımı almak istiyorum, bu konuda ne yapmalıyım (Forumda bayağı bir tartışıldı ama onlara savaş açıp kaleme saldırı aldırmak için uğraşıyorum).

_______________________________________________________________________________________|
                                                                                                                                                                              |             
                                                                                                                                                                              |
Rhodokların 3 tane Kervanını Yağmala Ve Savaş Açacaklar Sonra yine sana Ozaman Hıncını Alırsın.                    |

yavuz said:
yaptım ama derebeyini bulamuyom

diger ülkelerden de derebeyi alabilirsin.Sizinle özel bir şey konuşmak istiyorum de sonrada Kral xxx hakkında ne ihsediyorsun de.ordan yaparsın

şu warbanda sp'de lordların kaçmasını engellemek için scripts dosyasında hangi degeri değiştiriyoruz acaba?

Arkadaşlar ben kendi krallığımı kurdum durumumda baya iyi 6 şehir,10 lordum var.Nam 1900küsür,onur 52,idare hakkı 172.
Fakat;1)Daha önceden başka bi oyunda svadyanın derebeyiydim ve evlenmiştim-ziyafet verebiliyordum.Şu an veremiyorum yemekler,yağ... hepsi olağanüstü diyorum davetyeelri gönderelim o seçenek hep orda zaten görev olarakta gelmiyor.Bu sorunu nası çözecem?
2)Bi de diğer krallıklara "iyi niyetimi belli et"diye bişey var gönderiyorum dostlarımdan birini gelince bana diyorki kral bilmemkim sana "kral"dememiş beni tanımıyomuş kral olarak ki nerdeyse her krallıkla savaştım ve bi güzel kestim hepsini.Bu sorun nasıl çözülür?(sanki bu olursa 1 nolu problemde çözülecekmiş gibime geliyo)

Cevaplarınızı bekliyorum.Şimdiden teşekkürler...

Beyler evlenceğim kzıı seçtim fakat geleceğimiz varmi seçeneğine bastiğimda bi lord ismi söyledi gittim düello teklif ettim yendim kızla ilişkimiz 12 den hop düştü şimdi 8e zor getirdim şiirde kalmadi okuyacak bu kızla nası evlencem şans işimi sizin ilişkiniz kaçtı?

beyler kurulumu yaptım ama oyuna girince şu hatayı veriyor :
make you sure you have the latest DİRECTX RUNTİME LİBRARY İNSTALLED

bu sorunu çözmek için ne yapmam geekir? lütfen yardımcı olun cd yi aldım serial keyde var ancak oyuna girmiyor yardımcı olursanız sevinirim....

Şu haydutları bul ve yoket görevinde çok sıkıntı yaşıyorum... Tımarlarının civarını geziyorum yok... Ctrl + T yapıyorum gene yok... Nası bulacaz yoksa hata mı var?

arkadaşlar moral krallıklara durduk yere savaş ilan edince  moraller düşüyor moral düşmeden nasıl savaş ilan etcem bir türlü anlamadım

KaDeMe07 said:

bu sorunu çözmek için ne yapmam geekir? lütfen yardımcı olun cd yi aldım serial keyde var ancak oyuna girmiyor yardımcı olursanız sevinirim....
cevaplar niye gelmiyor ya bende aynı sorunu yaşıyorum

DumBass said:
KaDeMe07 said:

kardeşim büyük ihtimal ile directx in doğru yüklenmemiş tekrar directx yüklemen gerekecek... burdan indirebilirsin ben de burdan indirdim bi ara ama sen kurmadan yine virüs taraması yaptırmayı unutma
http://www.gezginler.net/modules/mydownloads/singlefile.php?download=directx&lid=887

DumBass said:
KaDeMe07 said:

Galiba probleminiz dx-den kaynaklanıyor.. Eğer sirectx9 sa 7 yapın.Ama kesinlikle işe yerıyacağına emin değilim. Ha bir de bura yazmayı dene..
http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,112332.0.html
@Sanchez :Uyarı :Siz iletinizi okurken daha bir ileti geldi...

aresayt said:
konu açmıştım ama birde buraya kopyala yapıştır yapalım :smile:

Arkadaşlar benim oyunda başıma bir iki tuaflık geldi . Bunlar "
Benim şehirlerim hepsinde şehir meydanı gitiğim zaman hic halk yok  ? neden bilmiyorum ama bağlılık oranları- olan yok hata Jekalede 60 gece gitmiyorum öğlende filanda şehir bomboş !
Birde şöyle bir durum var ben bir kere esir düştüm iki yoladışım kaybetim . gezgine sorduğum zaman yoladaşların uxsahal da  diyor ama hana gittiğimde yoklar . Kaç gündür arıyorum onaları . Nasıl bula bilirim .
Birde  görev aldım munakaşı durdiye ikinciye aynı görevi almıştım . İki lord konuşma yeri yok . Sorunlarıma çözüm bulanalara şimdiden teşekür ederim ...

Onlar şehirdeki hapishanede kalıyorlar.

Arkadaşlar, bir görev alıp daha sonra notlardan görevin kimin verdiğine bakıp, görevi veren lordun yerini öğrenmek istediğimde hata veriyor.. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Bnm büyük bi sorunum var 1 krallık gitti geriye 5 krallık kaldı ama kimse kimseye savaş açmıyor neredeyse 2 yıl olucak ama hala daha savaş açmıyor provakasyonlara maruz kaldı falan diyor belli bi süre sonra xxx kral cevap vermedi ve tebası karşısında itibar kaybetti diyor neredeyse 2 yıl olucak hala daha bir savaş yok :S

1-)arkadaşlar bende bir lorddan görev alıyorum x köyünde x haydutu var onu bul diyor köylülere soruyorum fakat lordum buraya herkez gelir diyor arayın bulursunuz diyor nasıl yapıcam
2-)birde ben Dustum Han'ı kral yaptım fakat şimdi onu hiç bir yerde bulamıyorum

beyler direct x 9 c yüklü ancak oyuna girişte hata veriyor.neden olabilir sizce?orjinal oyunu aldım ama bi türllü çalışmıyor !!!

Sadece direct x'ten vermez. Ekran kartı sürücüsününde güncel olup olmadığını kontrol et. Genelikle onboard kartlarda directx SDK vs. hatalar veriyor.
edit: Sizleride es geçmeyelim.
cineko said:
Arkadaşlar, bir görev alıp daha sonra notlardan görevin kimin verdiğine bakıp, görevi veren lordun yerini öğrenmek istediğimde hata veriyor.. Bu sorunu nasıl çözebilirim?
Oyun sürümün güncel mi? 1.113'ü oynadığından emin ol.

Devil_dance said:
Bnm büyük bi sorunum var 1 krallık gitti geriye 5 krallık kaldı ama kimse kimseye savaş açmıyor neredeyse 2 yıl olucak ama hala daha savaş açmıyor provakasyonlara maruz kaldı falan diyor belli bi süre sonra xxx kral cevap vermedi ve tebası karşısında itibar kaybetti diyor neredeyse 2 yıl olucak hala daha bir savaş yok :S
2 yıl gibi sürede savaş olmaması imkansız hata çıkmış olmalı.

akalkan46 said:
1-)arkadaşlar bende bir lorddan görev alıyorum x köyünde x haydutu var onu bul diyor köylülere soruyorum fakat lordum buraya herkez gelir diyor arayın bulursunuz diyor nasıl yapıcam
2-)birde ben Dustum Han'ı kral yaptım fakat şimdi onu hiç bir yerde bulamıyorum

1) Köyün gizli saklı yerlerinde Gergin Görünüşlü adam olacak onu bul ve öldür.
2) Q'ye basıp, karakterlere bak en son görünen kısmında nerde olduğu yazmalı. Yoksa büyük ihtimalle başkenttedir veya isyanda alıp ona verdiğin kalelerden birinde

Back
Top Bottom