Author Topic: Warband Mod Listesi | Güncel | 15.05.2013  (Read 1153611 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

M.ArdA_TaleWorlds

• Community Support
  • *
  • "acayip yakın moruk çıkıcak"
    • Twitch.tv - marda88
    • View Profile
  • Faction: Neutral
  • M&BWBWF&SNWVC
Türkçe açıklamalar Benim :) Ekleyiver adımı oraya biyere :)
"Den som väntar på något gott väntar aldrig för länge."
Mount&Blade II: Bannerlord - Unofficial Information Archive

Steelo

• Grandmaster Knight
  • *
    • View Profile
    • http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,105241.0.html
  • WB
Çok pardon ya düşenemedim :S Zaten tıklandığında senin konuna gidiyor link.Bu yüzde aklıma gelmedi.
« Last Edit: April 30, 2010, 04:33:11 PM by Steelo »

M.ArdA_TaleWorlds

• Community Support
  • *
    • Twitch.tv - marda88
    • View Profile
  • M&BWBWF&SNWVC
:) Saolasın :P

HeLL4eWeR

• Guest
İçerik çok güzel. Ancak ortalama yapmasan daha iyi olurdu okurken zorlanıyorum.  :mrgreen:

Steelo

• Grandmaster Knight
  • *
    • View Profile
  • WB
İçerik çok güzel. Ancak ortalama yapmasan daha iyi olurdu okurken zorlanıyorum.  :mrgreen:
Düzeltiyim hemen :) Saol

M.ArdA_TaleWorlds

• Community Support
  • *
    • Twitch.tv - marda88
    • View Profile
  • M&BWBWF&SNWVC
Böle daha güzel oldu sanki :)

HeLL4eWeR

• Guest

Ben tüm forumda en iyi 9. sayfa düzenleyicisiyim.  :mrgreen:

Edit: Ana başlıklar arasında
Code: [Select]
[hr]kullanırsan dah agüzel gözükür ve daha uyumlu renkleri kullan olmadı hiç renk kullanma.

Steelo

• Grandmaster Knight
  • *
    • View Profile
  • WB

Ben tüm forumda en iyi 9. sayfa düzenleyicisiyim.  :mrgreen:

Edit: Ana başlıklar arasında
Code: [Select]
[hr]kullanırsan dah agüzel gözükür ve daha uyumlu renkleri kullan olmadı hiç renk kullanma.
Hımm yarın dediklerini uyguluyucam ama şu an bi işim çıktı pc başından ayrılıyorum.Deneyimlerin için teşekkür ederim.
Edit: Ana Veteran olmuşum.Ay cok mutlu oldum  :mrgreen:

HeLL4eWeR

• Guest
Hayırlı olsun bakalım.

Ümithan

• Regular
  • *
    • View Profile
  • Faction: Sarranid
Re: Warband Mod Listesi(Güncel) - 04.05.2010
« Reply #24 on: May 04, 2010, 08:15:05 PM »
Birşey sorucam niye senin değilde senden sonra böyle bir mod listesi yapanın konusunu sabitlediler ?

Nedenleri Bunlar mı  acaba ?

1= onun ki daha detaylı diye mi ama değil senin kide detaylı

2= şimdi dicekler multi falan ayırmışlar ama o kadar önemli değil sanada söyleye bilirdiler yapardın senin konun sabit olurdu,

3 = 2 ye kafayı takanlar için o başkasından almış başkası çevirmiş o koymuş ama teşekkür etmiş Steelo  arkadaşımız ise kimseden yardım almamış galiba yazmadığına göre almamış bu daha büyük bir emek hazırcılık değil yani biri toplamış biri çevirmiş sabit konunun sahibide yağıştırmış

BU FORUMDA ADALETSİZLİK VAR OĞUZHAN DAHA ESKİ VE TANINAN KİŞİ DİYE ONUN Kİ SABİT YAPILMIŞ FORUMDA AYRIM İSTEMİYORUZ Steelo ARKADAŞIMISIN KİDE SABİTLENSİN EMEĞE SAYGI İLK O YAPTI ÇÜNKÜ FİKİR ONDAN 
Konu duygular olduğunda, büyük kahramanlar bile aptalca davranabilirler...

KemalistDevrim

• Sergeant
  • *
    • View Profile
  • Faction: Vaegir
  • WBWF&S
« Reply #25 on: May 04, 2010, 09:04:41 PM »
direk ayrılık olmasın diye girdiğine göre daha evvel bu foruma üyeydin ve bir konuda reuitsin sen denilerek aşağılandın veya ban yedin sanıyorum

Ümithan

• Regular
  • *
    • View Profile
  • Faction: Sarranid
« Reply #26 on: May 04, 2010, 09:39:48 PM »
yok yemedim diğer arkadaşınki sabitlanmedide bu sabitlendi diye yaptım profilindeki kişi başka bir mileet için doktorluğu bıraktı savaşa gitti başkasının hakkını savundu bende savunuyorum anlamak gerek ve kendimi CHE'ye denk tutmuyorum
Konu duygular olduğunda, büyük kahramanlar bile aptalca davranabilirler...

Steelo

• Grandmaster Knight
  • *
    • View Profile
  • WB
« Reply #27 on: May 05, 2010, 06:25:41 AM »
Ümithan yorumun için sağol.Söylediklerin doğru ama yapacak bişeyde yok açıkcası bu böyle gidiyor demekki M&B deki sabitlenmiş konularada bakarsan hep aynı kişiler ve mesela ShadoWalker bu arkadaşımızın http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,111531.0.html linkteki yaptığı çalışma ilk ve güzel gidiyor warband için ama bak görürsün başka birinin konusu birden sabitlenicek haberimiz bile olmadan.
Edit:Bende sabitlenceğini umuyordum ama olmadı.Baktımki 2 3 hafta sonra Oguzhanın konusu sabitlendi ki konu açmadan sabit olarak çıktı konusu.Tek bişey bile demedim konuma devam  ediyorum.Forumlarda yöneticilerin üyelerin yaptığı çalışmalara göre karar vermesi gerekir.Ayrımcılık yapmadan dosdoğru olması gerekir.Yoksa  bırakalım forumu siz kendi kendinize yönetin.
« Last Edit: May 05, 2010, 06:43:25 AM by Steelo »

KemalistDevrim

• Sergeant
  • *
    • View Profile
  • Faction: Vaegir
  • WBWF&S
« Reply #28 on: May 05, 2010, 12:18:08 PM »
yok yemedim diğer arkadaşınki sabitlanmedide bu sabitlendi diye yaptım profilindeki kişi başka bir mileet için doktorluğu bıraktı savaşa gitti başkasının hakkını savundu bende savunuyorum anlamak gerek ve kendimi CHE'ye denk tutmuyorum

Hayır haklılık payın var tabi ancak şöylede bir durum var yönetime pm atıyorsunuz böyle böyle konum var diye sabitliyorlar  oguzhangilin felan yaptığıda budur

Kleidophoros

• Marquis
  • *
    • View Profile
  • Faction: Rhodok
  • MP nick: CoR_Kleid_of_Veluca
  • M&BWBVC
Re: Warband Mod Listesi(Güncel) - 05.05.2010
« Reply #29 on: May 05, 2010, 12:47:25 PM »
Forumda açılan her konuyu takip edip, içeriklerini karşılaştırıp, onu mu yoksa bunu mu sabitleyeyim diye düşünecek zamanım yok şahsen. Bu demek değildir ki hiçbir konuya bakıp sabitlemiyorum; eğer konu açarsanız, faydalı olduğunuzu düşünüyorsanız yöneticilerden birisine ÖM atın, uygun görürse sabitler.

Özel olarak Niye o konu sabitlendi de bu konu sabitlenmedi konusuna gelince; bilmiyorum; ben hiçbirini sabitlemedim. Diğer arkadaşlardan biri yapmış o yüzden gerekçelerini bilmiyorum. Ama her yapılan işi de buralara gelip size anlatmak zorunda olmadığımızı da hatırlatayım.

Son olarak eklemek istediğim şu ayrımcı yönetim falan hikayesini bir bırakın. Ben ayrımcılık yapıyor olsam, sevmediğim adamları yollamaya kalksam türkçe forumun yarısı bile kalmaz.
See this? This is my boomstick!