ANKET:Sizce Hangi Tarafın Şovalyeleri/Atlıları daha iyi savaşçılardır?

ANKET:Sizce Hangi Tarafın Şovalyeleri/Atlı Askerleri daha iyi savaşçılardır oylayın?

• Svadyan Şovalyeleri

Votes: 28 58.3%
  • Veagir Şovalyeleri

Votes: 6 12.5%
  • Kergit Atlı Askerleri

Votes: 10 20.8%
  • Hiçbiri

Votes: 1 2.1%
  • Emin Değilim/hepsi olabilir

Votes: 3 6.3%

• Total voters
    48
  • Poll closed .

Users who are viewing this thread

anl93

Banned
Hangi tarafın atlıları ya da şovalyeleri daha çok tutuluyo bunu tespit etmeye yönelik bir çalışma... :smile:
Svadyanların zırhlı şovalyeeri mi ,Kergitlerin Hızlı/Çevik Atlıları mı yoksa...?

Sorman ayıp oldu biraz aga :grin:

ordu rehberindede dendiği gibi svadyanın şövalyeleri çok güçlüdür kısacası en iyi şövalyeler svadyan ın :wink: tank gibiler

Şovalye soruyorsan en iyileri swadian şovalyeleri ancak phodok çavuşlarını bunlara karşı çok seviyorum ancak ben nordum xD

soru bence saçma olmuş çünkü cevabı kesinlikle svadyalılar svadyalı şovalyelerle ne kadar büyük bir savaşa girsemde 20 adamsa en fazla 2 si 3 ü ölüyor hem zırhları çok kalın hemde işlerini biliyorlar gerçekten özellikle kergitlere karşı çok güçlüler çünkü öyle zırha kergit oku işlemiyor.

muslu said:
anl93 said:
Kleidophoros said:
Kergit(atlılarını hesaba katın)
Şövalye sormuyor musun zaten, diğerlerinin nesini hesaba katacaz?
kerkit atlı okçuları seven insanda çok  :grin:
mesela ben
hatta khergitler kara şovalyeleri yenebilecek tek ırk
unutmayın tanklar hiç çevik deildir

khergitler hızlı ve güçlü ancak zırhları hiç şağlam değil ve hatırlatırımki kara şövalyeler çok güçlü silahlar kullanıyor kısava karşılarında kergitlerden Tarkhan olmadığı sürece bütün kergitleri teke alırlar ancak svadyalılarda öyle değil

svadyalılar Tarkhan lardanda şağlam ancak modda Svadyalı Şövalye eğitilmiyor bu çok kötü  :cry: ancak Svadyan Şampiyonu var ve zırhları o kadar şağlamki 5 Tarkhan ın öldürebileceği Kara Şövalyeyi 2 Svadyan Şampiyonu öldürebilir hatda toplu giderlerse 50 Svadyan Şampiyonu güzel bir taktikli 100 Kara Şövalyeyi yere seler

bencede kesinlikle svadyan hem native expansiondada svadyanlar harika yeminle kara şövalyeler geldi ben svadyanlılarla 300kişiyim onlar 500 darma duman ettik svadyanlar harika valla

aslında swadian hepsinden daha iyi gibi görülüyor ama bence kergit çünkü swadialılar  diğer karallıkları alabiliyor ama kergitleri simülasyonda yenersiniz ama sizde savaştayken insanı sinir ediyorlar çünkü bütün askerleri atlı ve hızlı atlar yetişemiyorsunuz ben bu yüzden kergit diyorum :evil: :evil: :twisted:

Gördüğüm kadarı ile Swadian Knightlar çok sağlam , zırhları kalın olduğundan ve atlarının da zırhlı olmasından defansı iyi ama hareket hızları az. Kergitlere baktığımda hareket hızları zırhlarının hafif olmasından dolayı yüksek + atların da hafif olması knightlara karşı üstünlük sağlayabilmelerini sağlıyor...Benim görüşüme göre Kergitler daha ağır basar gibi geliyor :smile:

yanılıyorsun

gözlerime göre svadyalı şövalyeler 1 kişiye tek dalmıyorlar mesela

düşmanın 75 askeri var bizim 50

bizim 50 adamımızın 5 i 1 adamın peşinden koşuyor diğer düşmanlar öyle ok atıyorlar ama zırhlara işletmek biraz zor :wink: kısavası svadyalı şövalyeler düşmanı tek tek öldürüyorlar ve bu sayede kısa sürede savaş bitiyor

mesela nord oldunuz kergitlere karşı %10 kazanma :grin:
rodok oldunuz kergitlere karşı %40 kazanma :grin:
veagir oldunuz kergitlere karşı %50 kazanma :grin:
svadya oldunuz kergitlere karşı %75 kazanma :grin:

svadya ile kergit arasında karar vermek çok zordur ama bence svadyan olun :wink: bana güvenin :wink:

EDİT: tek tek öldürüyorlar derken bir adamın peşindeyken başka bir adamın peşinden kosmuyorlar
1 kişiye kilitleniyorlar ve onu öldürene kadar devam ediyorlar

Back
Top Bottom