Kayıp Serial Key'inizi bulmak (M&B)

Users who are viewing this thread

Çok güzel oldu bu konu,bazı arkadaşlar seriallerini kaybediyorlardı hep.PC özellikleri yetmediği için sonra yüklemek için bekliyorlardı.

Klei,arkadaşların PC'lerinin özellikleri M&B oynamaya yetmiyordu.Ayrıca unutuyorlardı seriallerini demek istedim.

Yahu,PC özellikleri yetmediği için oynayamıyorlardı.Ayrıca PC'le alakası yok,öylesine söyledim.Serial'i giremedikleri için ya serial'i yazdıkları kağıdı kaybediyor yada serial'i unutuyorlardı.Anlaşılmayacak ne var ki burada.

E peki yok tamam ben anlamamışım. herhalde.. Pc özellikleri yetmediği için oynayamayan ama serialini de kaybeden arkadaşlara hediye olsun bu konumuz, yeni pc alamasak da seriallerini geri alsınlar, beklemeye devam etsinler, ne diyeyim. evet.

seriali kaybetmiştim mail olarak yeniden istekde bulundum. aralık 2005'de alınmış.Oyunu aktif etmiyo yeniden mi almamız gerekiyor ?

merhaba arkadaşlar ben warband ı electroworld den aldım geçen sene. steam olmadan kurmuyordu steam hesabı açtım ve oynadım bir süre. uzun zamandır oynamıyorum. tekrar oynayacağım fakat oyunu kurmak istediğimde steam hesabımı soruyo ben hesabımı ve mailini unuttum. özel mail ve hsap açmıştım onun için. yeni steam aldığımda cd keyin başka steam hesabında kullanılmasından dolayı yükelemeyi kapatıyor. oyunu siteden indirip kursam steamsız multiplayer oynama imkanım olurmu ? yada steam işine nası çözüm bulabiliriz. cd keyim duruyor onla ilgli sıkıntım yok. şimdiden teşekkürler..

Serial ile alakalı fakat konu ile biraz alakasız bir soru geliyor, TW normal sitesine MB veya F&S seriallarından birini girmeye çalıştığımda "invalid code bıdıbıdı syntax" gibi birşeyler diyor, genel problem mi? Sorun bende mi? Çözüm nedir?

ben indirdim oyunu ve sadece 6. seviyeye kadar gidebliyorum ve cd key istiyo ama bende cd key yok nasıl yapabilirim yardmcı olurmusunuz

Koyurtang said:
Kayıp Serial Key'inizi bulmak
Eğer serial key'inizin olduğu emailinizi kaybederseniz esellerate'den aynı emaili tekrar alabilirsiniz.

1. http://store3.esellerate.net/store/support/Default.aspx adresine gidin.
2. İkinci bölümde, "email order history" yazan kısma email adresinizi yazın.
3. "email order history"'ye tıklayın
4. Email adresinize, daha önce gelmiş olan, serial keyin bulunduğu email tekrar gönderilecek.

NOT:Yazacağınız email adresi serial keyi alırken kullandığınız email adresi ile aynı olmalı.
Eğer bu email adresini herhangi bir nedenden dolayı kullanamıyorsanız o zaman direk olarak esellerate ile temasa geçmelisiniz ([email protected]). Serial keyinizi farklı bir şekilde geri alabilirsiniz.

Çok teşekkür ederim ama ilk aldığım mount blade şifresini veriyor vatandaşlar. ben ateş ve kılıç şifremi kaybettim. bana şu oyunu şifresini yollayın gibi bir tercih yapamıyormuyuz. Teşekkür ederim.

arkadaşlar bn serialı yazdım ve aktive ettim sorun olmadı ama çok oyunculu bölüme girdim ve bir oyuna girmeye çalıştım gene serial numarası istedi ve bnde yazdım ama 1 anlık dalgınlığımla Z yerine 2 yazmışım  şimdi tekrar yazamıyorum sunucu ya bağlanamıyor diyor lütfen yardım edin !!!!!

Back
Top Bottom