Kayıp Serial Key'inizi bulmak (M&B)

Users who are viewing this thread

Kayıp Serial Key'inizi bulmak
Eğer serial key'inizin olduğu emailinizi kaybederseniz esellerate'den aynı emaili tekrar alabilirsiniz.

1. http://store3.esellerate.net/store/support/Default.aspx adresine gidin.
2. İkinci bölümde, "email order history" yazan kısma email adresinizi yazın.
3. "email order history"'ye tıklayın
4. Email adresinize, daha önce gelmiş olan, serial keyin bulunduğu email tekrar gönderilecek.

NOT:Yazacağınız email adresi serial keyi alırken kullandığınız email adresi ile aynı olmalı.
Eğer bu email adresini herhangi bir nedenden dolayı kullanamıyorsanız o zaman direk olarak esellerate ile temasa geçmelisiniz ([email protected]). Serial keyinizi farklı bir şekilde geri alabilirsiniz.

Eğer Steam ya da GamersGate'den aldysanız serial keyiniz programda görünür (Steam'de oyunun üstüne sağ tık yapıp "view serial"'i tıklayın, GamersGate'de ise "My Games" kısmında görebilirsiniz.)

Not: Kleidophoros'a teşekkürler.

arkadaşlar ben ilk beta satışa çıktığında tam 4 adet almıştım,ama aldığım email hesabım silindi gitti şimdi yukarıdaki link ten denedim emailine gitti
diyor ama ben o emailime giremiyorum çünkü o site artık yok.buna nasıl bir çözüm getireceğiz lütfen yardım.

arkadaşım ben oyunu taleworlds den aldım esetellare terelelli felan anlamıyorum ben,para alıp oyunu satıyosanız düzgün bi teknik destekde vereceksiniz.bunu istemem suçmu?

Ama canım kardeşim, oyunu aldığını kanıtlayacaksın.
Oyunu aldığını gösteren, serialin olduğu e-mail var mı? Yok.
Oyunu alırken kullandığın e-mail adresi var mı? Yok.
Bak yukarıda yazıyor, e-mail adresini de kullanamıyorsan ulaşın adamlara, hallediyorlar bir şekilde yazmışım yukarıya. Onu yapıyor musun? Yok.
Ee? Nasıl olacak peki? Sen birşey öner.

Kleidophoros said:
Ama canım kardeşim, oyunu aldığını kanıtlayacaksın.
Oyunu aldığını gösteren, serialin olduğu e-mail var mı? Yok.
Oyunu alırken kullandığın e-mail adresi var mı? Yok.
Bak yukarıda yazıyor, e-mail adresini de kullanamıyorsan ulaşın adamlara, hallediyorlar bir şekilde yazmışım yukarıya. Onu yapıyor musun? Yok.
Ee? Nasıl olacak peki? Sen birşey öner.

armut piş ağzıma düş  :mrgreen:

arkadaşlar oyunu d&r den kutu olarak aldım yükledim 1 hafta kadar oynadum sonra steam da my games yerinde warband ta pre-load complete yazıyo tıklayınca warband sayfası çıkıyo buy flan yazıyo bayağı uğraştım bişey yapamadım sonra oyunu sildim yeniden yüklemedi denedim fakat bu serial nosu kullanılmakta yazıyo şimdi ne yapıcam  :neutral:

Koyurtang said:
Kayıp Serial Key'inizi bulmak
Eğer serial key'inizin olduğu emailinizi kaybederseniz esellerate'den aynı emaili tekrar alabilirsiniz.

1. http://store3.esellerate.net/store/support/Default.aspx adresine gidin.
2. İkinci bölümde, "email order history" yazan kısma email adresinizi yazın.
3. "email order history"'ye tıklayın
4. Email adresinize, daha önce gelmiş olan, serial keyin bulunduğu email tekrar gönderilecek.

NOT:Yazacağınız email adresi serial keyi alırken kullandığınız email adresi ile aynı olmalı.
Eğer bu email adresini herhangi bir nedenden dolayı kullanamıyorsanız o zaman direk olarak esellerate ile temasa geçmelisiniz ([email protected]). Serial keyinizi farklı bir şekilde geri alabilirsiniz.

Eğer Steam ya da GamersGate'den aldysanız serial keyiniz programda görünür (Steam'de oyunun üstüne sağ tık yapıp "view serial"'i tıklayın, GamersGate'de ise "My Games" kısmında görebilirsiniz.)

Not: Kleidophoros'a teşekkürler.

Peki Kardeş Ben Steamda Half Life 2 nin bi serialini kaybettim simdi oyunu yükleyemiorum bende orginali var bu steamdada işe yarami + yaramiyorsa baska bir seyde bulunurmu bunun çözümü ?

ya bende saçma bir hata veriyo ben bir oyunu harici harddiskime yükledim ve istediğim gibi her internet kafede oynuyordum 2 gündür sadece bir internet kafede açabiliyorum diğerlerinde ekrana seri numarasını yaz diye bir şey geliyo bunu yazıncada başka biri kullanıyo tarzında bir şey yazıyo
1- başka biri kullansa o kafede nasıl açıyorum
2- Şifreyi kimseye ne söyledim ne bir şey yaptım o kafede de hiçbir steam oyunu yok
3- desem şifre kayıtlı oldu oraya deep freeze var orda silinir pc kapanınca...
Benim korkum 1 ay sonra okul bitecek benim o zaman eve net bağlatacam ordada aynı sorunu yaparsa işim kötü...

Sancaktar57 said:
ya bende saçma bir hata veriyo ben bir oyunu harici harddiskime yükledim ve istediğim gibi her internet kafede oynuyordum 2 gündür sadece bir internet kafede açabiliyorum diğerlerinde ekrana seri numarasını yaz diye bir şey geliyo bunu yazıncada başka biri kullanıyo tarzında bir şey yazıyo
1- başka biri kullansa o kafede nasıl açıyorum
2- Şifreyi kimseye ne söyledim ne bir şey yaptım o kafede de hiçbir steam oyunu yok
3- desem şifre kayıtlı oldu oraya deep freeze var orda silinir pc kapanınca...
Benim korkum 1 ay sonra okul bitecek benim o zaman eve net bağlatacam ordada aynı sorunu yaparsa işim kötü...

key en fazla 2pc de kullanılır eğer fazla pcde kullanırsan keyin kara listeye düşer ve iptal olur.

c1-İlk açtığın kafenin pc hafısazına kaydolmuştur o yüzden açıyorsundur.
c2-steam oyununun olup olmaması önemli değil (steamı yükle kendi hesabından gir oyunu yükle oyna)
c3-sen en iyisi steamla Gir :grin:
eve bağlasan aynı sorun olmaz

Yardımcı olduğumu pek sanmıyorum yinede elimden geleni yaptım :grin:

eyvallah inşallah ev de sorun çıkarmaz bende paçayı kurtarırım eğer evde aynı sorunu verse oyunu ben cdden tekrar sıfırdan kursam herhangi bir problem olmaz sanırım?

Arkadaşlar ben 2008 de oyunu internet üzerinden satın aldım o zamanlar malumunuz warband yoktu uzun zamandır işim gereği oyun oynayamıyordum bugün yeni pc me oyunun en son sürümünü indirip yükledim bendeki seriali girdim fakat aktifleştir dediğimde başarısız yazısı çıkıyor acaba serialmi yanlış diye yeniden  https://store2.esellerate.net/store/support/Default.aspx adresinden serialimi istedim gelen serial girdiğim serialle aynı yani girdiğim serialde problem yok,aktifleştirmenin başarısız olmasının nedeni hakkında bana yardımcı olursanız çok sevinirim.yardımlarınız için şimdiden teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim.Saygılarımla.

Back
Top Bottom