Kayıp Serial Key'inizi bulmak (M&B)

Users who are viewing this thread

ecomen said:
arkadaşlar bn serialı yazdım ve aktive ettim sorun olmadı ama çok oyunculu bölüme girdim ve bir oyuna girmeye çalıştım gene serial numarası istedi ve bnde yazdım ama 1 anlık dalgınlığımla Z yerine 2 yazmışım  şimdi tekrar yazamıyorum sunucu ya bağlanamıyor diyor lütfen yardım edin !!!!!

kardeş aslında aklıma şöyle bir fikir geldi oyunu denetim masasından kaldır yeni modun varsa onları ve belgelerdeki m&b warband yazan dosyaları bilgisayarında bir yere at neyse denetim masasından kaldırdıktan sonra bir daha kur İnşallah olur

ecomen said:
arkadaşlar bn serialı yazdım ve aktive ettim sorun olmadı ama çok oyunculu bölüme girdim ve bir oyuna girmeye çalıştım gene serial numarası istedi ve bnde yazdım ama 1 anlık dalgınlığımla Z yerine 2 yazmışım  şimdi tekrar yazamıyorum sunucu ya bağlanamıyor diyor lütfen yardım edin !!!!!

Böyle hatalar yapmayın klavyenize iyi bakın arasına ekmek kırıntısı kaçmasın

Yiit said:
Serial ile alakalı fakat konu ile biraz alakasız bir soru geliyor, TW normal sitesine MB veya F&S seriallarından birini girmeye çalıştığımda "invalid code bıdıbıdı syntax" gibi birşeyler diyor, genel problem mi? Sorun bende mi? Çözüm nedir?
    Kardeş, ben sana M&B serisinin linkerlini  atayım istersen eğer blamadıysan tabi. :smile:

AlpEren. said:
klavuzun ustunde seri numarası yazmıyorsa ?

aynı problem bende de var, dün d&r dan 'komple paket' aldım 1-2 sayfa geride klavuzun kapağında yazar denmiş ve baktım, serial boşlukları var en altta beyaz kutucuk ama kod yok.
biri onaylayabilir mi, acaba doğru yere mi bakıyorum? eğer öyleyse yarın iade etmeye gideceğim.

Kayıp Serial Key'inizi bulmak
Eğer serial key'inizin olduğu emailinizi kaybederseniz esellerate'den aynı emaili tekrar alabilirsiniz.

1. http://store3.esellerate.net/store/support/Default.aspx adresine gidin.
2. İkinci bölümde, "email order history" yazan kısma email adresinizi yazın.
3. "email order history"'ye tıklayın
4. Email adresinize, daha önce gelmiş olan, serial keyin bulunduğu email tekrar gönderilecek.

NOT:Yazacağınız email adresi serial keyi alırken kullandığınız email adresi ile aynı olmalı.
Eğer bu email adresini herhangi bir nedenden dolayı kullanamıyorsanız o zaman direk olarak esellerate ile temasa geçmelisiniz ([email protected]). Serial keyinizi farklı bir şekilde geri alabilirsiniz.

Eğer Steam ya da GamersGate'den aldysanız serial keyiniz programda görünür (Steam'de oyunun üstüne sağ tık yapıp "view serial"'i tıklayın, GamersGate'de ise "My Games" kısmında görebilirsiniz.)

Not: Kleidophoros'a teşekkürler.
Merhaba ben yıllar önce mount&blade komple paket adında içinde Warban,Napoleon Savaşlar,Mount&Blade,Viking istilası ve Ateş ve Kılıc'ı bulunduran bir cd aldım.Cd'yi takıp kuruyorsunuz sonra sizden bir kod istiyor.Ben oyunu yıllar önce başka bir steam üzerinden bu kodu kullanıp oynadım fakat şuan eski steam hesabımı kaybettim ve yıllar sonra oyunu oynamak üzere cd'yi kurmaya çalıştım fakat içinde kodun olduğu kağıdı bulamıyorum,nasıl başka bir kod alabilir veya kodumu tekrar öğrenebilirim?

Back
Top Bottom