Warband Ekran Görüntüleri (Ekran Görüntüsüz İleti Atmayın)

Users who are viewing this thread

Antifiriz_khergit

Uyarı: Yeni bir ekran görüntüsü yayınlamadığınız sürece bu konuya yazmayın. Bunun dışındaki iletiler silinecektir. Eğer ekran görüntüsüyle ilgili bir şey soracaksanız bunu kişisel iletiyle ya da sorunuza bir ekran görüntüsü iliştirerek konuya yazarak yapabilirsiniz.
Rica: Ekran görüntülerini spoiler içine almaya dikkat edin. Büyük biçemdeki resimlere ise link verin.
Açıklama: Konudaki ekran görüntüleri dışındaki iletileri sildim, 58 sayfadan 20'ye indi. Konu hafifledi, sıhhatler olsun.

Türkçe forumdaki Warband oyuncularının artması ve üyelerin resim isteği nedeniyle böyle bir topic gerekli olur diye düşündüm :smile:

Warbandın giriş ekranı:
op4sw8.jpg
Yeni haritadan ekran görüntüleri:
düz Sarranid çölleri:
2vdp2ed.jpg
Herhangi bir ismi yok ama ben buraya Suno Körfezi dedim :smile:
108bayv.jpg
Tepeden bir görüntü, evet oraya hile ile çıktım :smile:
23tns50.jpg
Oyunda üretim yeri kurmak var lan  :shock: Manyak olmuş ya, şehirde şarap fabrikası kurabiliyorsun, yolda geçenleri işe alabiliyorsun falan. Mükkemmel.
Bakın:
5vrl7n.jpg
Oyun menüsü:
2w3xaie.jpg
Custom Battle menüsü, çok güzel karakterler var, seçebiliyorsun :smile:
mcx0ck.jpg
Veeee Tekme atmaaa!!! Çoğu zaman hayatımı kurtarıyor, AI süper zeki sağ gösterip soldan çakıyorlar (valla, lafın gelişi değil.) sen zıplayıp vurmaya çalışınca kalkanı üstüne çekiyor seni kesiyor... süper. az önce 2 lootera yenildim. AI Normal, alınan Zarar Normal vs... Bir tek oto blok açık.
mwwcuv.jpg
İzninizle, şarap fabrikası kuracağım. :smile:

Az önce, NPC alayım diye bir tavernaya girdim, bir adam vardı, ona doğru baktım 2-3 saniye, bu kutucuk çıktı.
2itlbwj.jpg
Bende ona hayvana benziyorsun dedim.
sonra benle dövüştü!!  :shock: ama kestim tabii... resmen mükemmel olmuş.
Ayrıca arenalar gibi değil, sokak araları turnuvaları var, ama henüz betada yok :smile:
Bu arada bir assassin gibi bandit saklanma yeri (hideout) gidip kesebiliyorsun, tabii, tek başına gittim, esir aldılar :sad:

Antifiriz said:
Tatari_okan said:
Bu arada Antifiriz, bu "ne bakıyon la" fikri güzel olmuş. :smile:
Dimi? :smile: daha aşıklar falan var, onlardan şiir öğrenebiliyorsun.
O ragdoll olayı çok güzel, ben 1.011 deki gibi ölü jimnastikçiler görmedim :smile:
Aslında ben de kendime modladığım modda şehri kolaçan eden askerlerle konuşunca "Sen ne cüretle beni rahatsız edersin!" diye saldırmasını ayarlamıştım, ama bu tabi ki durup dururken bize saldıran bir sarhoşla aynı şey değil. :smile:

rhjs75.png

23jhe7t.png
Bence ilk resimdeki şövalyenin kolu biraz sorunlu gibi ama...

BySimsek said:
Nerissa said:
Eğer resimler bölümündeki benim koyduğum resmi diyorsan , onun nasıl yapıldıgı belli değil. Ama acayip birşey oldu o :grin:
Galiba oydu garip o uçan arkadaş sen misin bilmiyorum Allah kanat vermemis osurupmu uçuyor o öyle :mrgreen:

Ben değilim bir arkadaş çekmişti. Ama onun nasıl olduğu bilinmiyor bir dahada öyle denk gelmez herhalde :grin:

Bunlarda Pazar antrenmanından:

15o9p2w.jpg

2md4gwm.jpg

Evet deniz savaşları ve filler sonradan vazgeçilmiş. Yazık..

Quick Battleda yanıma 200 sarranid almıştım. %50 Piyade %50 Okçu.
2h6x1sm.jpg

ifzwwo.jpg

özellikle ata bittim av atı olmadığı belli
3ncü resimdeki muhafızın kameraya el sallayacak gibi bir ifadesi var  swh
ind7p1.jpg
25auex1.jpg
149pc00.jpg
of4ozm.jpg
2zp6typ.jpg
2a6tf9t.jpg
59ziaa.jpg

Kadın karakterle evlenmek(ilişki 15-16 gibiyken oluyor. Çok kolay. Bütün düğün işlerini de erkek tarafı hallediyor :lol:):
9uu59u.jpg
i1we4k.jpg

29dzjuc.jpg
Eh biz antiquarian gibi (lan ikimizin de ilk 4 harfi aynı :grin: ) tdm yapmıyoruz, buyrun Ndtionsduelserver'da. çok iyi degil ama :grin:

Back
Top Bottom