Warband Ekran Görüntüleri (Ekran Görüntüsüz İleti Atmayın)

Users who are viewing this thread

Vendetta Gaming Sunucusundan Kareler...

NORD VS RODOK
Nord taktiğiyle saldırıya geçiyoruz :smile:
t0kt3n.jpg

Atışmalar Başlıyor :smile:
vr8va8.jpg

Öldüm. :sad: Ama savaş hala devam ediyor... :smile:
5uk179.jpg

155s31w.jpg

Ehmm.. Sanırım yenilmiştik :smile: Neyse, güzel vakit geçirdik. :smile: VG'den arkadaşlarımıza tekrar teşekkür ediyorum...

TR_DeathPoke_Clan Sunucusundan Kareler
Emre - SkullC
30kqbcy.jpg

2i11pq1.jpg

24b3mz4.jpg

25ulmrs.jpg

Aşağıdaki de bu sunucuda karşılaştığım bir oyun hatası :smile: (Sunucuyla alakası yok yanlış anlamayın her sunucuda olan birşey :smile:)
f0p5xc.jpg

Direcx 9 grafkler fullde çekilmiş bir foto.Bişi dicem ayarları aklımda tutamadım kukla fiziği sayısı 5di değilmi normalde?
2hn4dj5.jpg
Buda kalemde verdiğim ziyafet.Ziyafet dediğin böyle olur..
2816jgl.jpg

24x3wqx.jpg
xprm6a.jpg
2mr5nio.jpg
20pdnc5.jpg

Hepsi Directx9 ve Full Grafiktir.

nl6hrd.jpg
xgmgb5.jpg
11tbfo4.jpg
28amjw1.jpg
289kw2.jpg
262oyuq.jpg
30rqo8j.jpg
2e22ijk.jpg
2s6km7r.jpg
51spol.jpg
2hf83r6.jpg

http://i46.tinypic.com/6ifcc6.jpg

Bu fotoğrafı bir svadyalı lordun bana tek başına saldırdığı sırada çektim.Lord tek başına bana saldırdı ve kendisi de yaralı olduğu için 0 askere karşı savaş yaptım.Sanırım küçük bir hata oldu ve alttaki kırmızı renkli yazılar çıkmaya başladı.Bu resmi çekmemdeki asıl nedense rodok askerlerinin düzgün bir şekilde dizilmiş olmarı.Daha önce hiç bu şekilde dizildiklerini görmemiştim.

Bahtsız bedevi...

mb8r.jpg

Bizim burada hile yapanlara acımazlar. Direk ikiye katlarlar...

mb7r.jpg

mb6h.jpg

Bu da ilginç bir Bug. Nasıl olduysa bir önceki savaştan birkaç khergit atlı okçusu haritada kalmış. İşin ilginç tarafı atları yok ama sanki at üstündeymiş gibi havada duruyorlar.

mb1nn.jpg

Burada artık süper güçlerime kavuştuğumu görüyorsunuz. Cisimlerin içinden geçebiliyorum.

mb9b.jpg

mb10.jpg

Resimleri jpg olarak kaydederseniz daha iyi olur kotalılar için. İlla ki bmp gibi bir format kullanacaksanız link olarak kullanmayı tercih edin ya da en azından spoiler içine alın.
2czssh3.png
2dumur7.jpg

RN SERVER'INDA VAHŞET!

Dün akşam saatlerinde RN battle sunucusunda akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı. Liman kentinde yaşayan Nord krallığından bir genç, kendilerini RN lakabıyla tanıtan bir grup saldırgan tarafından yakalanıp, asılarak hunharca öldürüldü. Liman halkı tarafından endişeyle karşılanan bu olay hakkında, Swadia Krallığındaki diplomatik gezisini iptal eden Nord Kralı Ragnar'ın açıklama yapması bekleniyor.

Vahşet görüntüleri için tıklayınız:
14n1bbr.jpg

Not: Fakirliğin gözü kör olsun 640x480'de oynuyoruz.

Back
Top Bottom