Native Expansion Kara Şovalyeler İnceleme +Türkçe Yama 100%

Users who are viewing this thread

Rica ederim arkadaşım,,

Benim save game 01 mart 2011

http://www.tekdosya.com/files/MO50441UX/4e175743c69ced64ca64e44177260d6e/Native_Expansion_v0.586.rar.html

ha_k_an said:
arkadaşlar linkler ölmüş. tr yama indirebileceğim bir yer varmı. tr yamam sitesi yasaklanmış.

linkler çalışıyor herpsi dns ayarlarını değiştir

şimdi kullandığım

204.74.101.1

88.198.75.145

yada dns jumper v1.04 bul indir

sarknk said:
Helal olsun doktors06 konuyu hala yaşatıyorsun :smile: Süper mod herkeze tavsiye ederim :smile:

Bence gelmiş geçmiş en harika mod. unutulmazlar arasında ben unutmam 10 sene sonra bile oynarım o atmosferi yaşarım

doktors06 said:
Bence gelmiş geçmiş en harika mod. unutulmazlar arasında ben unutmam 10 sene sonra bile oynarım o atmosferi yaşarım
Mod'un M&B için yapılmış olması bir yana,harika denilebilecek hiçbir yanı yok.Bana göre şimdiye dek yapılmış en berbat mod.
10 sene sonra mükemmel oyunlar,cihazlar çıktığında,sen hala bu berbat mod'umu oynayacaksın ? Yani sadece M&B varken ki zaman bile Native'yi
oynamayı tercih ederdim.Warband çıkmış,Fire&Sword çıkmış millet hala bu mod'un derdinde..

TW.Assassin said:
doktors06 said:
Mod'un M&B için yapılmış olması bir yana,harika denilebilecek hiçbir yanı yok.Bana göre şimdiye dek yapılmış en berbat mod.
10 sene sonra mükemmel oyunlar,cihazlar çıktığında,sen hala bu berbat mod'umu oynayacaksın ? Yani sadece M&B varken ki zaman bile Native'yi
oynamayı tercih ederdim.Warband çıkmış,Fire&Sword çıkmış millet hala bu mod'un derdinde..

yazık üzüldüm artık foruma yazamıyorsun banlanmışsın çok çok üzüldüm sen şimdi git misketlerinle oyna canım biz 10 yıl sonra seni parkda misket oynarken çağrırız :lol:

merhaba,

süper bir mod kesinlikle en iyi mod :smile:
bir isteğim olacaktı native expansion tr yamanın linki çalışmıyor. eğer elinde olan varsa paylaşabilir mi??

şimdiden sağol.

Türkçe yamayı tekrar upload edilse link kırık gerçi doğal ama elinde olan bir arkadaş yapamaz mı bu işi

Bana destek çıkılırsa bunun Warband modunu Türkçeye çevirebilirim. :smile:

:smile: Başladım bile. sarknk saolsun yardım ediyor ancak msnmi özelden yazıyorum, ordan konuşuruz.

AnbuKakashi said:
:smile: Başladım bile. sarknk saolsun yardım ediyor ancak msnmi özelden yazıyorum, ordan konuşuruz.

:smile: Ya menus, conversation filan hepsi bi yana, oyunun trooplarını çevirmek uzun (yada sıkıcı olduğu için uzun geliyor)

Neyse :smile: Şu ana kadar troopsun ayıklama işlemi %60 bitti yavaş yavaş yapıyoz onu ayıklamadna sonra çevircez ki çevirmek kolay :smile: Menus ise kamp menüsü ve birkaç ufak şey bitti bide conversationun bir kısmı bitmis olması gerek ona AnbuKakashi bakıyor ama tahmini bir tarih yok moda eklenti baya var özellikle troops ve dialogs baya uzun ama troop ve dialogs bitince gerisi oldukça kolay :smile:

EdİT: Ana sayfayı biraz editleyebilir misin, link ölü :smile:

Sarknk özelden steam atabilir misin?Modun tüm herşeyi bende var hatta anasayfadaki herşey var ama şimdi onları uploadlamak çok sıkıcı.

TheVikings said:
Sarknk özelden steam atabilir misin?Modun tüm herşeyi bende var hatta anasayfadaki herşey var ama şimdi onları uploadlamak çok sıkıcı.

Steam at derken ? Ben oyunu Steam almıştım ama Steamı kapattım yani Steam üzerinden oynamıyorum oyunu dün indirip serialini girdim, Steam uğraştırılıyor insanı :grin:

Back
Top Bottom