Author Topic: (Video) Wings 3D Modelleme,Uvmap,Kaplama,Ps teknikleri [03.06.12]  (Read 38271 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Turko

• Sergeant
  • *
    • View Profile
  • Faction: Neutral
Photoshopla kaplama yaparken kılıç resminden bi parçayı çıkardığım uvmape kopyalarken düz kopyalıyo sorunum kopyaladıktan sonra kenarlarında düzenlemek için noktaların çıkmaması bunun muhtemelen basit bi çözümü vardır ama aramama rağmen bulamadım

Buldum sonunda ve ilk kılıcımı bitirdim işte resmi;
Amatörce bi çalışma olduğunu lütfen dikkate alınız  :D

(click to show/hide)
« Last Edit: November 05, 2008, 11:56:39 PM by Turko »

cellami

• Squire
  • *
  • Her fani gibi bir gün sende ölümü tadacaksın!!
    • View Profile
  • Faction: Khergit
güzel çalışma çıkarmışsın birde ışıklandırma tekniğiyle daha güzel gösterebilirsin onuda dene

olcan92

• Recruit
  • *
    • View Profile
ben yaptım yalnız ne photoshop a koyabiliorm ne de bi yerde açabiliorm :S

samet22

• Regular
  • *
    • View Profile
  • Faction: Swadian
ya ben birinci videoda ki renklendirme işini anlamadım

buhere

• Veteran
  • *
  • Permanently Banned
  • Ne bakıyon
    • View Profile
  • Faction: Neutral
 Nemerius abi saol derslerin için Bu modelleme işini kavrayabilirsem bi

Promain

• Recruit
  • *
  • I AM NEW MEMBER THİS FORUM
    • View Profile
benim gibi bu modelleme işine yeni girmiş arkadaşlar için çok ama çok yararlı bi konu eğer bütün dersleri kavrarasanız biraz yaratıclıkıla çok iyi işler ortaya çıkacaktır .... fakat bir sorum var (eğer forumda varsa böyle bi sorunun çözümü link pls)  yaptıgımız herhangi bir itemi oyunun içine atabilirmiyiz  yapabilirsek nasıl ...

djEmRe

• Sergeant Knight
  • *
  • nnnnnnnnnnnnnnice!!!
    • View Profile
    • @emrsmsrli
  • Faction: Sarranid
  • MP nick: WTF_djEmRe
  • WB
yukarıda ARA bölümü var bulabilirsin...
ode to joy.

Koyurtang

• Emekli Yargıç
  • Grandmaster Knight
  • *
  • MEME?
    • View Profile
  • Faction: Rhodok
  • WB
Nemeruis önce hazırladığın bu ders için teşekkür ederim.En baştaki kılıç yapma yönteminden yola çıktım, ben de biraz kurcaladım ve kılıcımsı :) yaptım.Yalnız sapını yapamadım.Sapı nasıl silindir gibi yapabilirim?

yeter lan camisi de, bira kutusu da, başörtülü bacısı da. bana asıl sopalarla beyni dağıtılan çocukları anlatın. alnının çatından vurulan çocuğu anlatın. adliyede göz altına alınan avukatı, revirde göz altına alınan doktoru, soruşturma geçiren öğretim üyelerini anlatın. gözünü kaybeden 12 kişiyi, beyin travması nedeniyle komada olanları, yarı felçli olanları anlatın. bıçaklı, sopalı saldırganları, yurtdışına kaç

Promain

• Recruit
  • *
    • View Profile
Nemeruis önce hazırladığın bu ders için teşekkür ederim.En baştaki kılıç yapma yönteminden yola çıktım, ben de biraz kurcaladım ve kılıcımsı :) yaptım.Yalnız sapını yapamadım.Sapı nasıl silindir gibi yapabilirim?

sapı kare yerine bir silindir açarak yap

Koyurtang

• Emekli Yargıç
  • Grandmaster Knight
  • *
  • MEME?
    • View Profile
  • Faction: Rhodok
  • WB

Pardon ben sağ tık menüsünden silindiri bulamamıştım şimdi gördüm yardım için teşekkürler.
yeter lan camisi de, bira kutusu da, başörtülü bacısı da. bana asıl sopalarla beyni dağıtılan çocukları anlatın. alnının çatından vurulan çocuğu anlatın. adliyede göz altına alınan avukatı, revirde göz altına alınan doktoru, soruşturma geçiren öğretim üyelerini anlatın. gözünü kaybeden 12 kişiyi, beyin travması nedeniyle komada olanları, yarı felçli olanları anlatın. bıçaklı, sopalı saldırganları, yurtdışına kaç

Promain

• Recruit
  • *
    • View Profile

Pardon ben sağ tık menüsünden silindiri bulamamıştım şimdi gördüm yardım için teşekkürler.
ö.d Bende ordan geçtim :)

JusticeDaqqeR

• Sergeant at Arms
  • *
  • Permanently Banned
    • View Profile
Nemerius resimli anlatımın sayesinde kılıç yaptım sağol abi
In a Land of Myth, and a Time of Magic, The Destiny of a Great Kingdom Rests on the

shoulders of a Young Boy. His name... Merlin!!!

tender

• Squire
  • *
    • View Profile
  • Faction: Nord
nemerius(umarım yanlış yazmamışımdır) bakış açısını nerden değiştireceğiz? kılıcın bi tarafı oluo bi tarafı olmuo :|
barnak bassam..

GlikoZ

• Sergeant at Arms
  • *
  • Bleach
    • View Profile
nemerius(umarım yanlış yazmamışımdır) bakış açısını nerden değiştireceğiz? kılıcın bi tarafı oluo bi tarafı olmuo :|

Benimde merak ettiğim birşey :P x,y veya z ile yönleri değiştirebiliyorum.Ama forumdaki videolu anlatımda istediği gibi modelin etrafına bakabiliyordu.

Searcy

• Master Knight
  • *
  • Üşüyoruz Reis...
    • View Profile
  • MP nick: WTF_Searcy
  • WB
Kılıcın kabzası x,y,z açısıyla kesişecek.Kılıcın ucu ise yani blade kısmı keskin tarafı z eksenine paralel olucak... :wink: