Microsoft Visual C++ Runtime Error sorun çözüm %100 KESİN BİLGİ

Users who are viewing this thread

Mount And Blade Warband-Viking Conquest
Merhaba arkadaşlar,bu hatayı 1 hafta önce alıyordum ve bakmadıgım forum yapmadıgım yöntem indirmedigim program kalmadı format dahi attım nafile,forumda okadar boş konu varki bu hata ile ilgili alakasız alakasız şeyler,

Sizlere nasıl çözdügümü anlatıyorum.
Öncelikle: Microsoft visual c++ 2010 veya 2013 bilgisiyarınızın bit ine göre yüklü olmalıdır 32 veya 64.
Ekran kartı driver yüklü olmalıdır.
Net Framework 4 veya 4.5 ama kesinlikle bunun yanında Dil Paketi de olmalıdır.
Directx ve Dirextx Sdk Yüklü Olmalıdır.

Bunların yüklü olup olmadıgına denetim masası program ekle veya kaldırdan bakabilirsiniz.

Şimdi Bunların hepsi tam oyun en düşük ayarlarda ve oyunuz hala hata veriyor
benim buldugum ve kendımde calısan çözüme gelelim.

Denetim masasına giriyoruz Kullanıcı hesapları ekle veya kaldır a tıklıyoruz
Yeni Hesap Oluşturuyoruz ve acdıgımız hesaba girip oyunumuza ordan giriş yapıyoruz ben bunu yapdım ve oyun acılınca şok olmuştum :grin: 1 senemi yemişti çünkü.

NOT:Kimse bu konu hakkında konu vardı felan demesin hiç bir konuda geçerli bir çözüm yokdu,bu çözümü yapıpda olmayan varsa gelsin söylesin.Şunuda söylemeden edemicem forumda bu konu ile ilgili okadar şatafatlı konular varki ama içinde nedense hiç bilgi ve çözüm yok.

Yorumlarınızı bekliyorum

Kardeşim çıkan hatanın kodunu araştırdığın zaman Türkçe makale bulamadıysan, 1 sene içinde çok rahat İngilizce öğrenip İngilizce makalelerden sorunu rahatlıkla çözebilirdin. Bir taşla iki kuş. :iamamoron:

viva la bam said:
Kardeşim çıkan hatanın kodunu araştırdığın zaman Türkçe makale bulamadıysan, 1 sene içinde çok rahat İngilizce öğrenip İngilizce makalelerden sorunu rahatlıkla çözebilirdin. Bir taşla iki kuş. :iamamoron:
Moruk cıkan hatanın makelesi degil mevzu verdikleri cözümler işe yaramıyor ben bunu denedim acıldı :grin: ama cok donuyor oyundan zevk alamıyorum 2gb ram 1gb nıvıdıa ekran kartı var 9800 GT 3.20ghz bilgin varsa yardım edersen sevinirim

viva la bam said:
İşlemcini ve oyunu hangi ayarlarda oynadığını da söylersen yardımcı olabilirim.

Pentium Dual Core CPU E6700 @ 3.20ghz
Ram 2GB
32bit
Ekran 1GB Nvidia 9800 GT

En düşükde oynuyorum bütün ayarlak düşükde dirext 7 de de kasıyor bide direcxt 7 yapınca adamlar beyaz felan oluyo tribe giriyo

Back
Top Bottom