Non-English Forums > Diğer Oyunlar

Euro Truck Simulator 2

<< < (12/62) > >>

Flecha:

--- Quote from: TepeDibi on October 29, 2012, 12:32:08 PM ---Bu oyunda kolay para nasıl kazanırım?
Kısa yolculuklarlamı? Yoksa uzun yolculuklarlamı? Yada para hilesi bileniniz varmı? :)

--- End quote ---

Cheat Engine kullanabilirsin işe yarıyordur muhtemelen.Ve uzun yolculuklara çık iyi para verir.

TepeDibi:

--- Quote from: Kararsiz_Atom on October 29, 2012, 12:35:28 PM ---
--- Quote from: TepeDibi on October 29, 2012, 12:32:08 PM ---Bu oyunda kolay para nasıl kazanırım?
Kısa yolculuklarlamı? Yoksa uzun yolculuklarlamı? Yada para hilesi bileniniz varmı? :)

--- End quote ---

Asla hile kullanma . Oyundan çok soğutur . Uzun yolculuklar her zaman daha kazançlıdır . Uzun yolculuğu belli bir seviyeye getirdikten sonra aşağıdaki para getirecek özelliklerden (ekonomi) hariç basabilirsin .

--- End quote ---
Peki, hile kullanmıyım soğutuyorsa. :)

--- Quote from: Flecha on October 29, 2012, 12:35:28 PM ---

--- End quote ---

Cheat Engine kullanabilirsin işe yarıyordur muhtemelen.Ve uzun yolculuklara çık iyi para verir.

--- End quote ---
Uzun yolculuklar iyi para veriyor ama uzun yolculuklarda zarar ediyorum bazen hız sınırını aşıyorum, ışıkta geçiyorum, ters yönden gidiyorum, kazaya sebebiyet veriyorum bunlar hep oluyor bana dikkat etsemde. :D

MeRGiT:
Uzun yol işi al.Belirli noktalarda kaydet.Çok para kaybedersen geri döner kayıttan devam edersin. :D

Kararsiz_Atom:
Ya ışık ve ters yön olayını artık kavramış olman gerekir . Radar için ise sağda radar kontrol tabelası çıktığında hızını 80 km'ye düşür . Bazen tabelayı görmeyebilirsin direk aleti görürsün hemen yavaşlasan da olur .Altından geçerken veriyor cezayı .

TepeDibi:

--- Quote from: MeRGiT on October 29, 2012, 01:10:06 PM ---Uzun yol işi al.Belirli noktalarda kaydet.Çok para kaybedersen geri döner kayıttan devam edersin. :D

--- End quote ---
Bunu denicem. :D

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version