BAYRAK LAZIM LÜTFEN YARDIM?

Users who are viewing this thread

Konu başlığı biraz kafiyeli oldu sanırım  :grin:  neyse arkadaşlar ben bayrak yapımını okudum ama pek bir şey anlamadım bana month and blade warband 1.153 te kullanabileceğim bir bayrak lazım bayrak yeşil olacak ve üzerinde 3 hilal olacak hilallerin rengi beyaz olacak bunu yapabilecek veya birisi varmı
bzmu5.jpg
  > böyle bişey lazım kim yapabilir veya forumda benzeri bişey warsa linkte olur  :smile:  (konu yeri yanlışsa özür dilerim henüz yeniyim ) buda kafiyeli oldu :grin:

ARKADAŞLAR LÜTFEN POLEMİK YARATMAYIN BENİM BURDA İSTEDİĞİM ŞEY GAYET AÇIK ÜZERİNDE 3 TANE BEYAZ HİLAL OLAN YEŞİL BİR BAYRAK BU BAZI ARKADAŞLARI NEDEN BU KADAR RAHATSIZ ETTİ  ANLAMADIM BANA YARDIMCI OLABİLECEK BİRİSİ YOK MU

kaan46 said:
WARATILLA28 said:
elzora666666 said:
ülkücüleri ocakta unuttum  :roll:
? ülkücü değilim bu bayrak osmanlı bayrağıdır terbiyesizlik etme :cool:

bayrak osmanlı bayrağı değildir hilafet bayrağıdır.
(osmanlılar kullanmıştır fakat asıl bayrakları böyle değildir)
OSMANLILARIN ASIL BAYRAĞI DİYE BİR ŞEY YOKTUR OSMANLI BİR ÇOK BAYRAK KULLANMIŞTIR :
c0u1h.jpg

Buyur,Bu linkten indirim.Mount Blade Warband dizininde Texturese at değiştir de.

https://hotfile.com/dl/167714486/88edbc0/banners_f.dds.html

foryouo.jpg

Kardeş çok sağol bende yararlandım fakat bişi sölemek istiyorum. Ben bi krallığın ismini osmanlı diye değiştirmiştim o krallığn bayrağını bu senin yaptıgın bayrak olarak nasıl değiştirebilirim

AoT_Lider_Trazzor said:
evet bbir kralığın adının nasıl değiştiriyoruz

Atın bunu dışarı gözüm görmesin. olm bunun yeri burası mı?

krallık ismi deiştirceksen languages yazan dosyayı kurcala. kergit yazan yeri osmanlı diye değiştir ve osmanlı modu olsun.

Back
Top Bottom