Brytenwalda TR Yama Çalışması

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.

Goltz pasha

Banned
Evet arkadaşlar,1866 Tr yamadan sonra Brytenwalda'ya %60 kapsamlı bir tr yama yapmaya başladım.Bildiğimiz gibi Brytenwalda Warband için çok güzel bir mod.Bu yüzden bir tr yamaya ihtiyaç var.Bazı arkadaşlarımın da isteğiyle başladığım bu tr yama çalışmasını kendim yürütmekteyim.O yüzden biraz uzun sürebilir,duruma göre...

Yenilikler
*Diyaloglar türkçeleştirildi.
*Başlangıç bölümü türkçeleştirilmeye çalışıldı.
*Devlet isimleri türkçeleştirildi.
*Birkaç bug düzeltildi.
*Ve birçok şey türkçeleştirildi.

Önemli Not:Mod yapımcısından izin alınmıştır.

başarılar mod güzel ingilizce olduğu için oynanmıyordu benim ingilizce hiç yok sayılır oyunda neler yaptığımı bilmiyordum ama birseyler yapıyordum galiba :grin: sanırım bu yama en çok bana yarayacak :smile: tekrar başarılar kolay gelsin..

SFKZTRK said:
başarılar mod güzel ingilizce olduğu için oynanmıyordu benim ingilizce hiç yok sayılır oyunda neler yaptığımı bilmiyordum ama birseyler yapıyordum galiba :grin: sanırım bu yama en çok bana yarayacak :smile: tekrar başarılar kolay gelsin..
Teşekkür ederim  :grin:.

HeLL_Fire said:
Brytenwalda modu var mı sende?Varsa languages bölümündeki en dosyasını bana atsana...

Fearichen said:
Goltz pasha said:
Biri bana Modun Languages bölümündeki en dosyasını atabilir mi?Gerekli.Ben yanlışlıkla sildim..
Englısh forumdan onu iste.
İngiliz forumundan istemeye gerek yok.Brytenwalda modunuz varsa zaten en dosyası da içindedir...Ama ben yanlışlıkla sildim..

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom