Mause takılması.

Users who are viewing this thread

Ezio Auditore (1459)

Sergeant Knight at Arms
Beyler ben oyundayken bir an geliyor mause kıpırdatamıyor um adam belli bir yönde hücum ediyor sürekli bir tuşa da bastırmıyor ki görev yöneticisini açayım PC ye reset atınca düzeliyor.

En basitçe faren kablosuz sa pili zayıflamış olabilir bende oluyordu pilli değiştirdin sorun çözüldü  :smile:

Üstad, bende Warband oynarken kendiliğinden silahım değişiyordu.yani elimde yay var mesela hemen kılıca gecıyor sonra yay a geçiyor felan ama sürekli tekrar ediyordu.Ben mouse da sorun var zannettim.Mouse u söktüm her tuşunu çıkardım hala yapıyordu.Kablosunu çıkardı gene devam ediyordu.Oyundan çıkıp nete giriyorum hiç bişi yok anlamadım gitti.Tahminimce sorun oyunda :smile:

Tavsiyem yeni ve pahalı bir fare alman, eğer uzun süredir kullanıyorsan normaldir öyle olması, mouse iyice saçmalar. Hele bir de kalitesizse...

Ezio Auditore (1459) said:
HutskaTR35 said:
Tavsiyem yeni ve pahalı bir fare alman, eğer uzun süredir kullanıyorsan normaldir öyle olması, mouse iyice saçmalar. Hele bir de kalitesizse...
Microsoft SideWinder iyimidir.
onun farklı modelleri var x3 x8 gibi tam adını söyler misin?
Bir de kablolu al mutlaka.

Şu 10-15 liraya olan mouse lar hep böyle sorunlar çıkarıyor. 1 yıl önce 85 liraya aldım bir mouse, bu zamana kadarda hiç sorun yapmadı. Ha mouse um zaten kaliteli birşey diyorsan, orasını bilemiyorum. Sen yinede bir kasaya giriş yerini kontrol et. Aynı zamanda lazerin olduğu yere toz falan kaçmışsa olabilir.

coentrao said:
Şu 10-15 liraya olan mouse lar hep böyle sorunlar çıkarıyor. 1 yıl önce 85 liraya aldım bir mouse, bu zamana kadarda hiç sorun yapmadı. Ha mouse um zaten kaliteli birşey diyorsan, orasını bilemiyorum. Sen yinede bir kasaya giriş yerini kontrol et. Aynı zamanda lazerin olduğu yere toz falan kaçmışsa olabilir.
sadece bu oyuna özel oluyor

Ben 25 liraya frisby nin setini aldım klavye mouse 1 yıldır dayanıyor.Öyle 80 100 lira vermeye değmez bir mouse için.O bendede oluyor mouse ile ilgisi yok alt tab yapınca geçiyor veya orda iptal tusu vardır ona basınca geçer.Bendede metin2 oynunda takılıyodu mouse habire sağa dönüyordu alt tab yapınca geçiyordu hep.

Back
Top Bottom