kendi devletimi kurdum ama lordlarla ilişkim düşüyor

Users who are viewing this thread

x-death

Recruit
Arkdaşlar başta dost olduklarımla şimdi düşman oldum hergün  3-4 eksiye iniyor ilişkiler neden böyle ? -100 lerde neredeyse hepsiyle

Toprakları onlara değil de başkasına verdiysen,toprak vereceğim deyip de vermediysen ilişkinin düşmesi normaldir.Bence toprak aldıktan sonra En üstteki seçeneğe tıkla.Yani Derebeylerimin fikrini sormak istiyorum de.Öyle daha iyi oluyor. :smile:

-lerde olanlara köy şehir kale ver. düşman lordlarıyla savaşa girince sende destek olarak git
x-death said:
Arkdaşlar başta dost olduklarımla şimdi düşman oldum hergün  3-4 eksiye iniyor ilişkiler neden böyle ? -100 lerde neredeyse hepsiyle

ve sorunun cevabı : eyer 1 den fazla lordun varsa birine toprak verdiğinde diyeri - ilişkiye düşer bunu dengelersen hep + kalır.

massaka361 said:
-lerde olanlara köy şehir kale ver. düşman lordlarıyla savaşa girince sende destek olarak git
x-death said:

ve sorunun cevabı : eyer 1 den fazla lordun varsa birine toprak verdiğinde diyeri - ilişkiye düşer bunu dengelersen hep + kalır.
Aynı boku niye tekrar ediyorsun?

sanırım 14 lorddan fazla var hepsinin fikrini soruyorum ortak noktada verıorum ama 10 taneısnın ılsıkısı dusuyor .S

montekristo44 said:
Özetliyim: oyunda hem kral olmak hemde lordlarla aranın iyi olması imkansıza yakın bir şey.

peki krallığmdan başka krallığa gitmezlerme ilişkim kötü olduğu için

Tüm lordlarla ilişkini + yapman imkânsızdır, ancak zamanında ilşkini +100 yaptığın lordların ilişkisi düşmez. Ayrıca tüm lordların en az bir tımarı olsun; böylelikle dediğin gibi -3, -4 ilişki gelmez. Son olarak lordlarının seni terketmesinden korkma; ancak mutlaka başka krallıkların boş tımarları olmasın, daha çok senin olsun. Ayrıca lordların arasındaki münakaşalara sürekli çözüm bul ki otoriten sağlamlaşsın. :smile:

baska krallıkların lordlarıylada ilişkin düşüyor mesela kont clais le konuscam
PLAYER NAME:KONT CLAİS
KontClais:nevar duyduguma gore ........ kalesini kendine nizar diyen bi adama vermişsin bakhele sen şu köpeğe birden efendi oluvermiş...!

gibi konşuyorlar bunu engelleyebilirmiyiz.herhangibir kodlarla...yardımcı olursanız cok sevinirim..

Back
Top Bottom