Author Topic: Mout and Blade Warband Kral olma ????  (Read 31695 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

imparator632

• Recruit
  • *
    • View Profile
    • www.Baglanbize.com
  • Faction: Neutral
  • MP nick: LeJYoNeR
Re: Mout and Blade Warband Kral olma ????
« Reply #15 on: April 04, 2010, 07:55:35 AM »
bir leydi ile evlen eğer leydi tahta yakınsa tahtta hak iddia edebilirsin.ayrıca companion lara soru sorduğun bölümde kral olmak istediğimi biliyorsun gibi bir bölüm var oradan npc ni köylere filan yolluyorsun propogandanı yapıyor falan filan.şansın varsa kral olursun :mrgreen:

ayrıca biraz inceleseydiniz oyunun her deliğini anlardınız.hemen savaşlara gireceğine inceleyeceksin kardeşim.
baksana onu gönderince ne oluyor bende yaydım dedi Cheat açmıştım nam 25000 ide ama bir şey olmadı ne işe yarıyor

Ortak o hileyi banda verirmisin bende az nam yapam pls :)

Ghazi

• Sergeant Knight
  • *
  • ----->[WTF]<-----
    • View Profile
    • Zevkli Blog
  • Faction: Bandit

Lilith

• Recruit
  • *
    • View Profile
  • Faction: Nord
  • WBWF&S
« Reply #17 on: April 05, 2010, 12:49:38 AM »
Ortak zaten türkçe türkçe olmasa oynuyamazdım zaten  fakat türkçe 100 100 deil oyun 1.1 ilk sürümü sende 100 100 ü varsa verirmisin
crackli oynama serial al %100 KRAL olursun  :wink: bak bize KRAL'ız

imparator632

• Recruit
  • *
    • View Profile
    • www.Baglanbize.com
« Reply #18 on: April 05, 2010, 06:40:32 AM »
Zaten serialliyim dostum ben pactchh leri indirmediğim zaman yazdım bunları  :roll: :lol:

arlinon

• Regular
  • *
    • View Profile
  • Faction: Swadian
« Reply #19 on: April 06, 2010, 10:44:21 AM »
Kendi başına biryerleri alınca tabii ki kral olunur (kendi kendinin kralı :lol:) ama diyelim ki Harlaus u kovalayıp swadya kralı olmak istiyoruz bu mümkün mü? Bakıyorum epeydir bulamadım.

imparator632

• Recruit
  • *
    • View Profile
    • www.Baglanbize.com
« Reply #20 on: April 06, 2010, 11:23:58 AM »
Kendi kendinin kralı olmuyosunki lordları kendi tarafına felan çek yada hanlardaki özel adamları ala onları lord yap

arlinon

• Regular
  • *
    • View Profile
« Reply #21 on: April 06, 2010, 11:29:21 AM »
Kendi kendinin kralı olmuyosunki lordları kendi tarafına felan çek yada hanlardaki özel adamları ala onları lord yap

Hmm, iyi gibi. Fakat doğrudan var olan krallığı alsaydık güzel olurdu.

imparator632

• Recruit
  • *
    • View Profile
    • www.Baglanbize.com
« Reply #22 on: April 06, 2010, 11:57:50 AM »

Hmm, iyi gibi. Fakat doğrudan var olan krallığı alsaydık güzel olurdu.

sende haklısın ama elimizdekilerle yetinecez mecbur :) :cry:

Sanchez

• Sergeant Knight
  • *
  • It is easy to be brave behind a castle wall
    • View Profile
  • MP nick: Calaquendi_Lord_Arthur
  • WBWF&S
« Reply #23 on: April 06, 2010, 12:28:30 PM »
Kendi başına biryerleri alınca tabii ki kral olunur (kendi kendinin kralı :lol:) ama diyelim ki Harlaus u kovalayıp swadya kralı olmak istiyoruz bu mümkün mü? Bakıyorum epeydir bulamadım.

böyle birşey mümkün değil ancak svadya'nın asisini desteklersin o da seni mareşal yapar... zaten dedğin şey de fazla mantıklı değil gerçek hayatta da saldırıp yıktığın krallığın kralı olmuyorsun o krallık senin krallığına ait toprak olur ya da senin vassalın olur... Fatih Sultan Mehmet  isntanbul'u alıp hem osmanlı hem bizans kralı olmadı sadece osmanlı padişahıydı bizans topraklarını kendi topraklarına katmış oldu...

imparator632

• Recruit
  • *
    • View Profile
    • www.Baglanbize.com
« Reply #24 on: April 06, 2010, 02:54:24 PM »

böyle birşey mümkün değil ancak svadya'nın asisini desteklersin o da seni mareşal yapar... zaten dedğin şey de fazla mantıklı değil gerçek hayatta da saldırıp yıktığın krallığın kralı olmuyorsun o krallık senin krallığına ait toprak olur ya da senin vassalın olur... Fatih Sultan Mehmet  isntanbul'u alıp hem osmanlı hem bizans kralı olmadı sadece osmanlı padişahıydı bizans topraklarını kendi topraklarına katmış oldu...

Ama varisle evlenirse kral yada kraliçe olabiliyosun yada kralı tahtan indirip kral olabiliyosun bunun hiç bir saçma yanı yok bence

rano01

• Recruit
  • *
    • View Profile
  • Faction: Sarranid
asker kapasitesini artırma
« Reply #25 on: July 21, 2012, 10:20:32 AM »
meraba arkadaşlar bence asker kapasitesi sadece nam karizma ve kiderliğe bağlı olmamamlı. bence sahip olduğun toprakda etki etmeli yani kendi kralığın olduğunda sancağın olan yerler. bence oyun o zaman daha zewkli olur. sadece sizden bişey istiyorum . oyun yetkililerine haber vermek için desteğinizi istiyorum bunla ilgili mod çıkarmalılar.hem harita değiştirilsin.yeni ordular gelsin . eminim çok tutar eğer yazdıklarımdan oyun yetkilileri haberdar oluyosa bu konuyu bi düşünmeliler çünkü gerçekten zevkli olurdu.lütfen bu konuda bana yardımcı olun

Black_Paw

• Sergeant Knight
  • *
    • Steam - http://steamcommunity.com/id/STF_Casanova
    • View Profile
  • Faction: Nord
  • WBNW
« Reply #26 on: July 21, 2012, 10:27:53 AM »
İlk önce bir kale veya şehir ele geçirmelisin ele geçireceğin tımar hangi ülkeninse mesela diyelimki kergitlerin asugan kalesini almak istiyosun ilk gitcen kergitli çiftçilere,kervanlara saldır ilişkin - lere düşsün sonra yeterli askerin varsa git dal kaleye ama tavsiye etmem ilk önce bir krallığa derebeyi ol nam vs yükselt askerlerin sağlam olsun öyle kur vede dğier lordlarla ilişkini yüksek tut.
@rano 1257 AD modu var propshy of pendor (yanlış yazmış olabilirim) var forumu araştırırsan bulabilirsin.

rano01

• Recruit
  • *
    • View Profile
« Reply #27 on: July 21, 2012, 10:58:11 AM »
iyide benim bahsetiğim o değil bende biliyorum öyle yapmasını ama 250 geçemiyom oyunda kraların 5 kale ve ya şehri oluyo yani sancağını taşıyo 500 600 kişilik tek bir grubu oluyo

rano01

• Recruit
  • *
    • View Profile
« Reply #28 on: July 21, 2012, 11:06:05 AM »
yani seninde asker sayın topraklarına göre olsa fena mı olur

osan123

• Regular
  • *
    • View Profile
  • Faction: Rhodok
« Reply #29 on: July 21, 2012, 11:13:58 AM »
Rehber bölümüne bakmadan konu açmasan ?
Ben bazı derslerin sınavlarını geçemedim ama arkadaşım hepsini geçti.

O şimdi microsoftta başarılı bir mühendis , ben microsoftun sahibiyim.

- Bill Gates

------------------------------------------------------------

Bize insanların fikirlerini hatırlamamız söylendi.
Çünkü, bir insan yakalanabilir, öldürülebilir,unutulabilir. Fakat bir fikir 400 yıl sonra bile hala dünyayı değiştirebilir.

- v For Vendetta