[WYL4] Kapanış Konuşması & Ödüller - Şampiyon Yenilmezler!

Users who are viewing this thread

a5Wnp7.png

d5pMGL.png

Selamlar,

Bir ayı geçkin süredir devam eden Warband Yaz Ligimiz geçen haftaki finallerle birlikte sona ermiştir. Umarım eğlenmişsinizdir. Ellerinize sağlık beyler, katıldığınız ve emek verdiğiniz için teşekkürler. İlk üç takımı da ayrıca tebrik ediyorum.

Ne kadar turnuvayı bir anda patlatmış olsak ve bir kaç takım çekilmiş olsa da, katılım sağladığınız için teşekkür ederim.

TEBRİKLER!

dBDMjQ.png

X6NlWO.png

b6p98n.png

TEŞEKKÜRLER!

Belendor ~ Öncelikle Belendor'a turnuvasını kullanmamıza izin verdiği için teşekkür ederim.

Kiron ~ Bana turnuva moderatörlüğü konusunda ve gerek zaman öğütleriyle birlikte yardım ettiği için, teşekkür ederim.

Oliveran ~ Turnuva Modülünü uğraşıp bana anlattığı ve ID adminliklerini ayarladığı için çok teşekkür ederim. / Thanks for the module and the ID Administration Oli !

Aeronwen ~ Turnuvanın bir kaç konusunda şemasını kullanmama izin verdiği için, teşekkür ederim. / Thanks for letting me use your scheme on WSC2 for this tourney !

Greeda ~ Final Maçını kırmayıp sunduğu için teşekkür ederim ! / Thank you Greeda for streaming the Grand Final !

Katıldığınız için teşekkürler ve umarız eğlenmişsinizdir.

Back
Top Bottom