[SP]&[MP]Crusade versus Ottoman Jihad-Osmanlı'nın Hristiyan Alemine Cihad'ı[WB]

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Projem niye dikkte alınmadı anlamadım :S Ama rakiplerimize karşı ezici üstünlüğümüz var ve proje büyük şu sıralar asker yapmaktan sıkıldım aradaki detayları yapıyorum.
Lordlar artık kalelerindeyken oturacaklar.

Sanırım bunun nedeni Diğer Osmanlı modları ve Onlar şuan çıkmak üzere herkes ilk önce ilk geleni bekler. Ve bu modun bannerlord'dan sonra çıkabileceğini tahmin ediyorum. :grin: Çünkü fazla özellik var ve sen iki modda birden çalışıyorsun biraz daha sayabilirim.

Bozaciiii said:
Projem niye dikkte alınmadı anlamadım :S Ama rakiplerimize karşı ezici üstünlüğümüz var ve proje büyük şu sıralar asker yapmaktan sıkıldım aradaki detayları yapıyorum.
Lordlar artık kalelerindeyken oturacaklar.

Bence , diğer çıkacak olan osmanlı modlarının daha ilgi çekici olmasından kaynaklanabilir hemde onlar yakında çıkartıcaklarını söylediler , fakat senden böyle bir açıklama gelmedi bu yüzden insanlar öncelikle diğer modları bekliyorlar , eğer çıkış tarihi açıklarsan seninkinide takip ederler fakat içini ferah tut , bu saydığın özellikleri yapmayı başarırsan diğerlerinden daha çok oynanır modun :smile:

Karatasak said:
2013011600001.jpg

2013011600002o.jpg

2013011600004.jpg

2013011600005.jpg

2013011600008.jpg
2 sayfa okuman yeterdi, karatasak yapmış bunu.

Yusufazam said:
Yorumları okumadım belki biri görmüştür ama harita alıntı değil mi? Yabancı forumda linki de var.
Alinti falan degil ben yaptim haritayi, madem aynisini gördügünü söylüyorsun link atta bakalim büyük ihtimal su Britanyadan Hindistana kadar olan osp haritadan bahsediyorsundur eger buysa söyledigin sana karsilastirma yapman icin biraz zaman veriyorum.

Ne zaman çıkacak belli bir tarihi warmı çocuk sistemi derken oyuna çocuk olarakmı basılıyoruz ama modu 4 gözle bekliyorum qardesim

kardeş sadece çocuk varis eklesen bile büyük bi olay ama fazlasını yapmaya çalışıosun helal olsun
bende 2 modunuda takip ediyorum ikisinden biri için tarih verebilir misin ?

Oturma işi falan güzel olmuş, bazı modellerde de gayet güzellik var. Fakat diğer bazı modeller hiç alakasız veya şemşir gibi bir şeyler oyunda olduğu halde eklenmiş, ters yapılmış ama hiçbir mantığı yok. Bana kalırsa yeteneğiniz varken bi danışman alın, ona danışarak model yapın. Güzel iş çıkar.

3 para birimini falan nasıl yapacaksınız, kodlama bileniniz vardır umarım.

Ben ort derecede biliyorum 3 para birimini çözdüm ama kolaylaşır birde oyunda normal native itemlerinin kodu olmayacak yani moda 0 dan başladım fakat lazım olan birkaç modeli kullanabilirim,bunun dışında scene proplarla oynadım çoğunu baştan yaptım.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom