Neden sağlam Türk sunucu yok?

Users who are viewing this thread

SooNationaL said:
JeanLannees said:
Türkiye nin altyapısı  kötü ondan

Neden zart zurt konuları hortlatıyorsun ? Türkiyenin serverlerinin altyapısında bence sorun yok senin internetinde sorun olabilir . Kötü dediğin TR serverleri varsa onlarda verdiği para kadar iyi server alabiliyor . Yani en azından TR serverlerinde dandik internetle bile 20 25 ping alıyorsam benim için iyi bir değerdir . Bizim klanda 7 pingle dolaşan var TR sunucularında
  uzaklaş benden .

Sürümün uyuşmuyor veya sunucudaki mod paketi sende yoktur oyüzden.
Bu arada oyunu çok az kişi oynuyor bu aralar eskiden vardı güzel Türk sunucular ya.  :sad:

General Shepherd said:
Bu konuda sana bir konuda şunu söyleyebilirim, Türkler bu ortamda birbirlerini yemekten Avrupa'da her zaman gülünç konusu olmuştur. Çünkü kedi-köpek gibi sürekli birbirleriyle amansız boş yere mücadele eden bir topluluk hakim, bende önceden bazı hatalar yaptım o yüzden sorunlu olduğum kişiler var, fakat söylediğimiz üzere sizlere tavsiyemiz yabancılar bırak kebab desin, kasıtlı olarak cezalandırmak için senin terbiyeni bozmaya çalışıyorlar sonra da suçlu sen oluyorsun, yapma.!  :wink:
Avrupalılaşmakta gülünç konusu oluyo bence.
ACSszfGEdzvIV4qP5sVbCtmWQQbSJpKOjb-yXDoneA=s900-mo-c-c0xffffffff-rj-k-no

Hemre said:
General Shepherd said:
Bu konuda sana bir konuda şunu söyleyebilirim, Türkler bu ortamda birbirlerini yemekten Avrupa'da her zaman gülünç konusu olmuştur. Çünkü kedi-köpek gibi sürekli birbirleriyle amansız boş yere mücadele eden bir topluluk hakim, bende önceden bazı hatalar yaptım o yüzden sorunlu olduğum kişiler var, fakat söylediğimiz üzere sizlere tavsiyemiz yabancılar bırak kebab desin, kasıtlı olarak cezalandırmak için senin terbiyeni bozmaya çalışıyorlar sonra da suçlu sen oluyorsun, yapma.!  :wink:
Avrupalılaşmakta gülünç konusu oluyo bence.
ACSszfGEdzvIV4qP5sVbCtmWQQbSJpKOjb-yXDoneA=s900-mo-c-c0xffffffff-rj-k-no

ayn mesela yabancılar ajan göndermiyo

Var ama bazı oyuncular fair play anlayışından uzak maalesef,ölünce hemen hakaret söylemlerini kusuyorlar.Sadece kırgınım o kişilere
FrighteningKaleidoscopicArthropods-max-1mb.gif

Back
Top Bottom