Modlar hakkında birkaç sorum [Warband]

Users who are viewing this thread

HatasizCooL

Veteran
Beyler ben Warbandı sürekli oynuyorum. Bi süreden sonra sıkıldım haliyle. 1 sene kadar bir süre geçti arada tek tük oynamışlığım oldu. Şimdi tekrar bir oynama isteği var bende ancak aynı senaryo malum ilk oynadığımız tadı vermiyor :smile:

Velhasıl-ı kelam; Modlar senaryoyu değiştiriyor mu ? Daha önce hiç mod kullanmadım, bir tek diplomasi modunu kurdum pekte etkilemedi oyunu.

Bu Warbandı nasıl değişik hale getirip zevk alabilirim ?

Cevaplarınızı bekliyorum.

HatasizCooL said:
Beyler ben Warbandı sürekli oynuyorum. Bi süreden sonra sıkıldım haliyle. 1 sene kadar bir süre geçti arada tek tük oynamışlığım oldu. Şimdi tekrar bir oynama isteği var bende ancak aynı senaryo malum ilk oynadığımız tadı vermiyor :smile:

Velhasıl-ı kelam; Modlar senaryoyu değiştiriyor mu ? Daha önce hiç mod kullanmadım, bir tek diplomasi modunu kurdum pekte etkilemedi oyunu.

denemen gereken modlar ;
http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,250755.0.html (türkçe yaması var)
Brytenwalda ( türkçe yama yapım aşamasında )
ad1257 (bir takım bugları var ama oyunu çok değiştiren bir moddur
Bu üçünü öncelikle ilk verdiğim linkteki modu denemeni tavsiye ederim.

sovalyehakan said:
HatasizCooL said:

denemen gereken modlar ;
http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,250755.0.html (türkçe yaması var)
Brytenwalda ( türkçe yama yapım aşamasında )
ad1257 (bir takım bugları var ama oyunu çok değiştiren bir moddur
Bu üçünü öncelikle ilk verdiğim linkteki modu denemeni tavsiye ederim.

@Sovalyehakan

Şimdiden söyliyim sana katılıyorum. Ancak Ad1257 SVN sürümünde bug yok.

Teşekkürler, mod olayında acemi olduğumu belirtmiştim. Bunlar ayrı modlar değil mi ayrı ayrı oynayacağım ?

HatasizCooL said:
Teşekkürler, mod olayında acemi olduğumu belirtmiştim. Bunlar ayrı modlar değil mi ayrı ayrı oynayacağım ?

tabii ki üçüde ayrı mod.İlk önce linkini verdiğim modu oynamanı tavsiye ederim.

@Muthven doğru SVN sürümü düzeltmişti ama yinede oyunun boyutundan büyük boyutta bir mod olduğu için bir takım sorunlar çıkarabiliyor.

sovalyehakan said:
HatasizCooL said:

tabii ki üçüde ayrı mod.İlk önce linkini verdiğim modu oynamanı tavsiye ederim.

@Muthven doğru SVN sürümü düzeltmişti ama yinede oyunun boyutundan büyük boyutta bir mod olduğu için bir takım sorunlar çıkarabiliyor.

Peki, tam istediğim gibi bir cevaba ulaştım eyvallah :smile:

Back
Top Bottom