M&B Warband'ı Satın Alacağım Ama...

Users who are viewing this thread

Samukan

Banned
Merhabalar, dostlar...

Başlıktada yazdığı gibi sizlere sormak istediğim birtakım sorular var ve bunların cevabını hemen almak istiyorum. Ateş ve Kılıç'ı mobil ödeme yoluyla aldım ama aynı servisi Warband'da sağlamıyorlar. Bende çareyi D&R'den buldum ama bir takım düşüncelerim var ve bunlar canımı sıkıyor...  :???:

#Mount&Blade: Warband'ı D&R'den Kredi Kartı Olmadan Satın Alabilir Miyim?

Arkadaşlar, oyunu D&R'den inceledim ve fiyatının Ateş ve Kılıç'tan daha ucuz olduğunu gördüm. Bu beni çok mutlu etti ama satın almak için kredi kartına ihtiyaç var mı onu merak ediyorum... Oyunu internetten sipariş etsem de teslim ederlerken parayı ödesem olur mu? Kredi kartı kullanmıyorum çünkü.

#Eğer Teslim Anında Ödemek Yoksa D&R'in Mağazasından Ne Kadara Alırım? {ÇOK ÖNEMLİ!}

Warband'ı internetten 8,99 TL ye satın alabileceğim görünüyor. Trabzon'da oturuyorum ve Varlıbaş'ta D&R'nin mağazası olduğunuda biliyorum. Şimdi ben bu oyunu mağazasına gidipte satın alsam yine 8,99 TL mi ödeyeceğim yoksa daha da pahalıya mı satarlar?

#Warband'ı Satın Alsam Seriali Ne Kadar Kullanabilirim?

Warband'ı satın aldım diyelim. Örneğin bilgisayara 20 defa format çeksem ve oyunu 20 defa yüklesem serial yine de işler mi yoksa daha da kabul etmez mi?

İşte sorularım bunlar ve her biri çok önemli. Cevapları 1, 2, 3 diye sıralayarak yazarsanız ve biraz detaylandırırsanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler...

Yani D&R'den ürünü kapıya kadar getirirler bende bozuklarımı çıkartır adamlara verir oyunu alır bilgisayarımın başına dikilirim. Öyle mi?  :grin:

Yanıtın için sağol. Ama hala cevaplaması gereken sorular var. Haftaya satın alırım mağazadan.

Samukan said:
  #Eğer Teslim Anında Ödemek Yoksa D&R'in Mağazasından Ne Kadara Alırım? {ÇOK ÖNEMLİ!}
Warband'ı internetten 8,99 TL ye satın alabileceğim görünüyor. Trabzon'da oturuyorum ve Varlıbaş'ta D&R'nin mağazası olduğunuda biliyorum. Şimdi ben bu oyunu mağazasına gidipte satın alsam yine 8,99 TL mi ödeyeceğim yoksa daha da pahalıya mı satarlar?
Şu an Varlıbaş'ta 10 TL'ye satılıyor, geçen gittiğimde gördüm. İki öğrenci de o oyuna bakıyordu, onlara tavsiyede de bulundum, muhtemelen biri sendin.
Samukan said:
Warband'ı satın aldım diyelim. Örneğin bilgisayara 20 defa format çeksem ve oyunu 20 defa yüklesem serial yine de işler mi yoksa daha da kabul etmez mi?
Steam kullandığın sürece istediğin kadar format at, yeniden yükle, TheDoctor'un belirttiği gibi.

Tatari_okan said:
Samukan said:
Şu an Varlıbaş'ta 10 TL'ye satılıyor, geçen gittiğimde gördüm. İki öğrenci de o oyuna bakıyordu, onlara tavsiyede de bulundum, muhtemelen biri sendin.
Samukan said:
Steam kullandığın sürece istediğin kadar format at, yeniden yükle, TheDoctor'un belirttiği gibi.

Ah, çok teşekkürler. Haftaya gidip alacağım ama bu arada oradakilerden biri ben değildim. Tekrar teşekkürler...

Ben D&R da 9 tl ye almıstım (9.99 sanırım) git al D&R den istedıgın kadar oyna bı sınırı yok ve kredı kartı olmadan alırsın ver 10 lira al.

Back
Top Bottom