[Event] Persistent Frontier 1.0 (Çağ Atlama) ||3. Event=03/03/2018 Cumartesı||

Users who are viewing this thread

Brazdnt said:
General Shepherd said:
Önümüzde ki hafta 82nci Alay olarak gelme ihtimalimiz olmayacaktır, bazı takvimsel etkinliklerden ötürü.  Fakat ondan sonra ki hafta gelebiliriz/gelmeyebiliriz. Bu konu hakkında bilgi veririz zaten, diğer toplulukların da katılmasını tavsiye ederim. Çok az insanlar geliyor, bence bir cart bugu uğruna kimseyi banlamak veya diskalifiye etmeye gerek yok, insanlar eğlence amacıyla oynuyor.. Adminler dışında bu tarz şeyleri denetleyen Rehberler alırsanız bu sorunu çözerler..
Olay cart bugu değil boşluktan yararlanıp osmanlı kalesine girip capture atmaları ardından küfür etmeleri. Cart bugunada 5 kere uyardım en az
2.si hazır değildiniz sucuka hazırmısınız diye sorunca hep bekleyin adam geliyor dedi daha fazlada konumuzu kirletme lütfen.
Onun dışında franz bey siz iyi adminsiniz size sözümüz yok  :mrgreen:

:smile:

Tavsiye olarak, bu tür şeylerin başta yapılmaması gerektiğine dair bir uyarı verilmeli, şimdi bunlar yaptılar. Uzaklaşmak ve kitle kaybı yerine, tekrar yapılmaması konusunda uyarı verilmesi gerekli..

General Shepherd said:
Brazdnt said:
General Shepherd said:
Önümüzde ki hafta 82nci Alay olarak gelme ihtimalimiz olmayacaktır, bazı takvimsel etkinliklerden ötürü.  Fakat ondan sonra ki hafta gelebiliriz/gelmeyebiliriz. Bu konu hakkında bilgi veririz zaten, diğer toplulukların da katılmasını tavsiye ederim. Çok az insanlar geliyor, bence bir cart bugu uğruna kimseyi banlamak veya diskalifiye etmeye gerek yok, insanlar eğlence amacıyla oynuyor.. Adminler dışında bu tarz şeyleri denetleyen Rehberler alırsanız bu sorunu çözerler..
Olay cart bugu değil boşluktan yararlanıp osmanlı kalesine girip capture atmaları ardından küfür etmeleri. Cart bugunada 5 kere uyardım en az
2.si hazır değildiniz sucuka hazırmısınız diye sorunca hep bekleyin adam geliyor dedi daha fazlada konumuzu kirletme lütfen.
Onun dışında franz bey siz iyi adminsiniz size sözümüz yok  :mrgreen:

:smile:

Tavsiye olarak, bu tür şeylerin başta yapılmaması gerektiğine dair bir uyarı verilmeli, şimdi bunlar yaptılar. Uzaklaşmak ve kitle kaybı yerine, tekrar yapılmaması konusunda uyarı verilmesi gerekli..
Beyefendi sanırım okuma yazmanız yok onu geçtim teamspeak 3 e gelmemişsiniz olaylardan haberiniz yok. Ben bu arkadaşları hep uyardım hatta yakın ardakaşlarım olduğu için taviz bile verdim ama her aklı başında insan boşluktan yararlanıp kaleyi ele geçirmenin,milletin aile bireylerine küfür edip,cart bugu yapmanın yasak ve kötü birşey olduğunu tahmin edebilir. Umarım anlamıştır herkes dahada bu konu hakkında birşey yazılmasın lütfen

Ayrıca katılımcı sayısı az değil bundan 1 önceki event 100 kişiye kadar çıktık bu event az olma sebebi bizim bu seferki sunucumuzun çin lokasyonlu olmasından ötürü sadece sizi ve 57th yi çağırmış olmamız ona rağmen 55 60 kişiye ulaştık. :smile:

Adminin taraf tutması gibi görülen hiçbir davranış ortada yok.Cerci ve arkadaşlarının yaptığı terbiyesizce ve küstahça hareketlerinden dolayı sunucudan ban yedik umarım önümüzdeki event listelerine çağırılmazlar.

Pusucu_hersey said:
Adminin taraf tutması gibi görülen hiçbir davranış ortada yok.Cerci ve arkadaşlarının yaptığı terbiyesizce ve küstahça hareketlerinden dolayı sunucudan ban yedik umarım önümüzdeki event listelerine çağırılmazlar.
Durmadan bağırıp çağırıp herkesin annesine söven bendim galiba ? Braze gelelim t den millete sövmemin sebebi onları " eğh bug yaptı ********" demesinden kaynaklanıyor braz efendi.

Adminler admin chatten bugların yapılmaması hakkında duyuru yaptı ve ayrıyetten ts de odaya gelip uyarı yaptılar sen oyunu oynadığını idda ediyorken bugların kullanılmayacağını bilmiyor musun bu kadar cahil ve  boş kafalı biri olduğunu hiç sanmazdım

Saygılarımla iyi forumlar

Cerci said:
Pusucu_hersey said:
Durmadan bağırıp çağırıp herkesin annesine söven bendim galiba ? Braze gelelim t den millete sövmemin sebebi onları " eğh bug yaptı ********" demesinden kaynaklanıyor braz efendi.
Ben kimseye laf etmedim üste çıktıysan artık bunun üstüne yazı yazma lütfen bitsin artık

Pusucu_hersey said:
Adminler admin chatten bugların yapılmaması hakkında duyuru yaptı ve ayrıyetten ts de odaya gelip uyarı yaptılar sen oyunu oynadığını idda ediyorken bugların kullanılmayacağını bilmiyor musun bu kadar cahil ve  boş kafalı biri olduğunu hiç sanmazdım

Saygılarımla iyi forumlar
Cahil ve boş kafamı herşeyde bağırıp çağırıp söven birimi diyor bunu ahah

Tamam sakin bir daha aynı kalede birlikte oynamazsınız olur biter :ohdear:

Efe Bozkurt said:
MB Nick: Liuetenant_Hawkeye
Seçilen Krallık: Osmanlı

Bir sonraki event ne zaman?

Ayrıca ts yok sıkıntı olur mu?
Bir sonraki event belli değil ama önümüzdeki 1 ay içinde olmaz şu sıralar farklı modlarla ilgileniyoruz 

Back
Top Bottom