Cateva intrebari

Users who are viewing this thread

SlimShaDy23

Recruit
Salutare dragi jucatori de Mount and Blade!Sunt un membru nou pe acest forum cat si pe joc.Am cateva nelamuriri in legatura cu jocul, poate imi puteti da niste sfaturi stiu eu pt inceput .

1.*** pot sa imi fac un castel?

2.*** pot sa ma aliez cu alti regi?

3.Daca am jocul patch-uit pot sa ma joc in multiplayer?

Na daca mai aveti voi niste sfaturi lasatile mai jos! Mersi!!
 
1.Trebuie sa ajuti pe un NPC (nu mai stiu *** se numesc) :grin: pentru a-ti face regatul dar nu stiu daca itipoti construi castelul tau

2.Asta depinde de relatiile cu regii cu care ai vrea sa te aliezi :wink:

3.ici ai 3 pasi pentru a juca MP:1.Go Steam or TW
                                                2.Pune informatiile de billing
                                                3.Buy,Install,Enjoy! :grin:
 
Ok ms si inca 2 intrebari.

*** este cel mai bine sa imi incep un caracter? Adica ce factiuni sa aleg ce regi sa favorez ce misiuni sa fac? Eu la arme ma pricep oricum.

*** pot sa hackuiesc un caracter adik sa ii pun bani etc..Eu m-as fi gandit sa ii dau export si sa modific la money cat vreau iar dupa sa ii dau import(Cu un joc Full)
 
Nu locuiesc in Germania dar cea mai sigura oferta e Site Official si Steam :wink:

Hacks ? nu folosesc :grin:

Regi:razz:ai pentru Cavalerie daca vrei Swadia si Sarranids (Rhodoks nu-s buni de nimic doar de tinte pentru inamici :grin: ) (Toyusi Khergit Cav za best :grin: )
        Arcasi:aici cam toate inafara de Swadia si Rhodoks
        Infanterie:Nords-Vaegirs   

Pai pe regi nu le stiu numele dar pentru a avea o balanta in toate unitatile as zice Vaegirs Swadia :wink:
 
Sniper778 said:
Nu locuiesc in Germania dar cea mai sigura oferta e Site Official si Steam :wink:

Hacks ? nu folosesc :grin:

Regi:razz:ai pentru Cavalerie daca vrei Swadia si Sarranids (Rhodoks nu-s buni de nimic doar de tinte pentru inamici :grin: ) (Toyusi Khergit Cav za best :grin: )
        Arcasi:aici cam toate inafara de Swadia si Rhodoks
        Infanterie:Nords-Vaegirs   

Pai pe regi nu le stiu numele dar pentru a avea o balanta in toate unitatile as zice Vaegirs Swadia :wink:

Scuza-ma ca te contrazic, insa dupa parerea mea arcasii de la Rhodoks sunt cei mai buni, cel putin la damage, intr-un castel ar fi cea mai buna alegere :smile:.
 
Exista un cod care face arcasii si arbaletierii sa traga in salve, adica toti in acelasi timp. Arbaletierii Rhodoks sunt devastatori atunci cand trag in salva.
 
Sniper778 said:
Depinde :grin: poate la Siege intradevar ai dreptate.Pentru mine unul intr-o lupta nu prea ma folosesc de ei. :wink:

Chiar si asa, in luptele pe pamantul Rhodoks-ilor au un mare avantaj, sunt o multime de munti si e destul de greu sa ajungi la ei, insa pe pamantul Swadiei unde e drept sunt varza :grin:. Fiecare cu avantajele si dezavantajele lor.
 
Dupa parerea mea saranaid sultane si swadian is cei mai buni saranaid sultane pentru cavalerie si aia care arunca cu sulite. Swadian pentru cavalerie
 
Back
Top Bottom