ANKET

NW FORUMUNUN KAPALI OLMASINDAN MEMNUN MUSUNUZ?

• EVET KAPANMASINDAN MEMNUNUM (NEDEN?)

Votes: 35 52.2%
  • HAYIR KAPANMASINDAN MEMNUN DEĞİLİM.(NEDEN AÇILSIN?)

Votes: 36 53.7%

• Total voters
    67

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Her yerde toplum olarak birbirimizi şucu ya da bucu şeklinde ayırdık bi’ ayrışmadığımız mb kalmıştı buradada kutuplara bölündüysek tamamdır .

Nwci pw oynamıyor mu ya da nativeci hiç nw klanına girmedi mi ?

Pwde rdmciler nativede hile kullananlar nwde ise sürekli üstünlük kurma çabası ve kavgalar var , bence herkes aynı gemide ama farkında değil .

Photogenez said:
Her yerde toplum olarak birbirimizi şucu ya da bucu şeklinde ayırdık bi’ ayrışmadığımız mb kalmıştı buradada kutuplara bölündüysek tamamdır .

Nwci pw oynamıyor mu ya da nativeci hiç nw klanına girmedi mi ?

Pwde rdmciler nativede hile kullananlar nwde ise sürekli üstünlük kurma çabası ve kavgalar var , bence herkes aynı gemide ama farkında değil .

İyi dedin photogenez kardeş.

火災 Sabo said:
Kapatılması bence yanlıştı. "NW'cilere FSE bile çok" diyen arkadaşlar neden sürekli NW topluluğuna saldırganlıkta kusur etmiyor? Native oyuncusundan tut, Persistent World oyuncusuna kadar herkes NW oynayan kişilere kötümser bir tavır sergiliyor. Şahsi görüşüm evet toksik ve boş beleş davranışlar bolca bulunuyordu NW toplumunda fakat bunların arındırılması gerekirken tamamen kapatılması üzücü bir sonuca sebep oldu. Sürekli bir NW toplumuna süblim mesajlar ile giydirmeye çalışmalar kişiyi kanserin üst katına çıkartıyor bence. Tavsiyem bunu uygulamayın siz Native oynuyorsanız NW topluluğuna karışmayın. Mod arkadaşlar zaten bunlarla ilgileniyor. Saygılarımla.

Baot said:
Nw de daha çok olmasının sebepleri, daha fazla oyuncu olması ve zamanla genel olarak kanserleşen mb oyuncuları(en önemli etken) yani Native veya Pw icinde aynısı geçerli bu durum.Şu an kanser dolu native ve pwde.Bunu Nw ve Native diye ayırmak saçma.Hadi canım ne bu tartışma istegi? Nw de olan kadar pw ve nativede de  var.Aslinda ne kadar kanser kanser diye dolaşsanızda,  boş yere yaygara yapanlar sizlersiniz. :lol:
Bunu dogru dürüst düşünürseniz, haksız oldugunuzu,boş yaptığınızı anlarsınız diye umuyorum.

火災 Sabo said:
"NW'cilere FSE bile çok" diyen arkadaşlar neden sürekli NW topluluğuna saldırganlıkta kusur etmiyor?
Açıklamış

Adamın dibi olan kişiler, olayı bağımsız bir bakış açısıyla nasıl da açıklıyorlar, tebrik ederim..

Daha çok ortamda taraf olduğu için, insanlar da bu tarafta bir başkalarına karşı farklı bakış açısında olabiliyorlar, malum olduğu üzere bir çok tanımadığım kişi tarafından bana karşı bakış açısı muazzam derecede agresif, ve bu ortama katmış olduklarımı göremeyip inkar edebilecek kadar da boş yaygara yaratıyorlar; NWL-TR, CNWL-TR, daha saymama lüzum yok.. Hatta insanlar sırf birlik halinde olup bir şeyler yapabilsin diye Türk ortamının ilk tugay ve tümenini biz getirdik, fakat işe yaramadıktan sonra bunu kendi amaçları doğrultusunda kullanmaya çalışanlar oldu.. Şu anda anlıyorum ki, bu ortamda iyi ki izole olmuş bir toplumuz 82nci Alay olarak, çünkü bana karşı toksik diyen kişilere buradan yazı yazacağıma, gider oyunumu oynarım kardeşim daha iyi, bu kadar ciddiye aldıkları bu oyunun artık öldüğünden bile bir haberler..

Brazdnt said:
Şu NW'ci dedikleriniz 150 tanesini bir eventte banladığım arkadaşlar mıydı?

:facepalm:  :facepalm:  :facepalm:

Courage said:
... Biz olabildiğince buradaki topluluğun hem bize yardımsever olmasını, hem de kendilerine çeki düzen vermesini istiyoruz. Burada belirtildiği üzere şu adam native oynuyor bu bizden değil gibi bir argüman doğru değil. O kişi NW'da oynayabilir ve herhangi bir toplulukta olmaması onu yabancı bir kişi yapmaz. Bakış açınız ayrıştırıcı olmamalı, bir kere bunu düzeltmekte fayda var...
Kaç ay geçmiş... Bu bölümün kapatılmasındaki unsurlar hala geçerliliğini koruyorken bu anket, merak gidermek dışında bir amaca hizmet etmiyor arkadaşlar. Alınan gücenen arkadaşlar kendilerini bu konudan uzak tutabilirler pek ala. NW Komunite Temsilcisiymiş gibi komuniteyi savunmanıza da gerek yok. Herkes fikrini açıkça belirtebilir. "Ben şunu yaptım bak şu şöyle, biz zamanında bunu öngörmüştük" vesveseleri gereksiz.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom