İnsan Ömrü Nasıl Geçiyor?

Users who are viewing this thread

Sana zaten doğru olup olmadığı hakkında fikrin sorulmadı. Sadece isteyenin bakması için kondu. Hepsini de bir günde yapmıyorsun zaten, bütün hayatın boyunca yapıyorsun. Ayrıca tanımadığın birine karşı düzgün üslup kullan, bence.

Ortalama 1 1.5 yıl ise sex&bireysel sex ile geçiyor. kaldı 3.5 yıl :sad:

Yellow Flash said:
Sana zaten doğru olup olmadığı hakkında fikrin sorulmadı. Sadece isteyenin bakması için kondu. Hepsini de bir günde yapmıyorsun zaten, bütün hayatın boyunca yapıyorsun. Ayrıca tanımadığın birine karşı düzgün üslup kullan, bence.

Sen "fikrini soran olmadı" demişsin ama aynı kişiye kendi fikrini söylemişsin.Şizofren misin?

Blackeagle26 said:
Hiçbiri doğru değilki lan!Bunların hepsini bir günde nasıl yapacaksın?Saçmalığa bak

Zaten 1gün değil 1 ömür.
Her yaz yüzmek,ilk bahar yürüyüş mesela.Tabi ben yüzmüyorum o ayrı mesele.

Ayrıca bişey soracağım bu araştırma hangi ülkede yapılmış?

Blackeagle26 said:
Hiçbiri doğru değilki lan!Bunların hepsini bir günde nasıl yapacaksın?Saçmalığa bak

sisko-facepalm.jpg

fatihistan said:
Yellow Flash said:

Sen "fikrini soran olmadı" demişsin ama aynı kişiye kendi fikrini söylemişsin.Şizofren misin?

Hayır, sen? Ayrıca doğru olup olmadığı hakkında fikrin sorulmadı dedim ben. Normalde fikrini söyleyebilir.

Back
Top Bottom