Search results for query: *

1. _BaNNeD_

Mod idea collection: I want this mod.

kaskal said:
    ...
    ...
    ...

Omitted Historic Periods In Mode

...
    ...
    ...
    Exploration of America 1492
    ...
    ...
    ...

I'm with you on this, mate. I've always wanted a mod with a little exploration touch. Yeah, the game mechanics are not built for exploration but I have a solution. What if the game hides entire settlements, camps, temples, colonies from the player until the player actually gets close to one? It's just like being unable to see the distant troops in the Vanilla game. Then combine this with the "Go recon this town/village." missions so that when you roam around the settlement the game marks it as discovered, allowing the player to see the landmark on the map even after you leave the area. The places that the player knows may differ with respect to the character's origin and the very place that character starts the game. The player may also buy maps that depict certain areas with different levels of detail then read/study them at camp, just like reading a book at Vanilla M&B, to unlock the landmarks without going there. Needless to say, different levels of detail on the maps should offer different number of landmarks to be unlocked.

Just imagine tracking the footsteps of a band of tribesmen on the map, right into their village or an epic temple. (Yay for that!)

Modders can also add "Start a settlement here." option to camp menu. With enough resources and people, we may evolve our own colonial village to a fort or a city. Something similar was tried in Anno Domini 1257 yet there was no option to place your own landmark to a custom place.(Still an amazing mod tho and probably the best.)  Then yeah, I'd also like to name my own homestead/village/fort/city thingy.
  2. _BaNNeD_

Türkçe Oyun Nickleri

SucukEkmek1Lira, AliBabaormanatrsdalmş
  3. _BaNNeD_

Forumdaki En Sevdiğiniz Üyeler

Mandalorian
    Anti
    Prometheuss (yanlışsa affet abi)
    Kararsız_Atom
    Dalai
    Deli Paşa
    <knight>
    Retepaper
    Byte
    Albatros
    KesKin
    Türkei
    Ankara Gazozu
    Erotik Kaplumbağa
    Erozbey
    Coiss
    minnakodumun

Şimdilik bu kadar aklıma geldi.
  4. _BaNNeD_

İnci sözlük illuminati

Aslında duvar işçisi anlamına gelen Gilde, Mason güneşim çocuğu demek(miş)
  5. _BaNNeD_

Ölmeden önce söyleyeceğiniz son söz

AcDc said:
    "The show must go on" derdim :razz:
    Beğendim :grin:

İskoç viskisinden martiniye geçmemeliydim. - Humphrey Bogart
    Kıçımı öp. - John Wayne Gacy
    Komedi Bitti. - Ludwig van Beethoven
    Bunlar da hoşmuş.
  6. _BaNNeD_

İnci sözlük illuminati

Birleşik tek devlet veya siyasi güç birliği bilinen amaçlarıdır, sonrası meçhul. En azından alt kademelere söylenen bu. "Yahudi hizmetkarlığı" ayrı bir propagandanın sonucu. Bilgi hak edene verilir felsefesi doğrultusunda kendilerini kötü çıkarma çabasındalar ki kimse sırların olduğu teşkilata yaklaşmasın.
    Peki neden? Kendi düşüncelerine göre insanlara çağlar boyunca birleşmek için şans tanındı. "Ama insanlar "milliyet" kavramı olmadan yaşamanın mantığını göremediler. Milletlerin, savaşların silahlanma ve gelişim yarışına katkısının ne kadar büyük olduğu su götürmez bir gerçek fakat şu anda savaşlar olmasa da gelişimi devam ettirecek bilince ulaştık. O zaman birleşmenin de vakti geldi diyorlar. Dünya bunu kabul etse de etmese de."
    felan filan...
    Bu bölümümüzün ana fikri: İnci dalga geçiyor.
  7. _BaNNeD_

Sarhoşlar Loncası | Sonsuza Kadar

Sonradan özenmesin diye çocuğa küçükken tattıran aileler var.(ki işe yarıyor :grin:)
  8. _BaNNeD_

Ölmeden önce söyleyeceğiniz son söz

"Novus ordo seclorum!" :razz: çevremdeki kimse de birşey anlamaz. :grin:
  9. _BaNNeD_

Forumdaki İlk Uyarınız?

ŞöVölyö Eqe'ye sataşmıştım. Fake dedim. Uyarı aldım, sonra adamın cidden fake olduğu anlaşıldı. :grin: Olan Dhadlu Chocuk'a oldu. :grin:
  10. _BaNNeD_

Oyun Dışındaki Hobileriniz

Ankara Gazozu said:
    Parkour yapıyorum grupla.Ha birde D&R da ki 2.dünya savaşı uçaklarını vs. yapıyorum.Zevkli.

Parkour mu? ANKA'da mısın?

Çizim
    FRP
    Parkour
    Yüzme
    Serbest Dalış, Scuba

Sörf, artistik patinaj, kamyon kullanmak, korsanlık, fırın yapmak, mitoloji, pegasus beslemek, tokmakçılık, açlık, kalem çevirmek, çok güzel hareketler yapmak, foto çekmek , sentez yapmak fotosentez yapmak, çince mecmua okumak, çiçek sulamak, şimendiferlik, sapanla ayı avlamak, zübüklük, mıcıtlık, fayansları saymak, kömür yemek, yemek yemek, kaymak, şeker, lokum, Mario oynamak, sapıtmak, kafayı yemek, senarşistlik,kaybolmak, kaydolmak, unutmak, enginar, kereviz, bamya, oy vermek, koyvermek, gidivermek, geledurmak, düşeyazmak, keşkül titretmek, yazı tura atmak, ağzımla kuş tutmak, singilizce, kuzeydoğu dili ve edebiyatı, teknik direklik.
    Yapmasam olmazdı.
  11. _BaNNeD_

2012 Gerçek Olsa

Obama öğlmeyyeccek! Çümkü o... o...

Esas kilit yıl 2011 beyler mavi ışın projesini hatırlayın:
    http://www.youtube.com/watch?v=ihY7XbGg8vM&feature=share
    http://www.youtube.com/watch?v=kzOR7Rpckbc&feature=share
    http://www.youtube.com/watch?v=3HD0Xf7hVm8&feature=related

En fecisi son video, Kanye West kısmında gülmekten masayı yumrukluyordum :grin:

Beyaz tavşanın izinden gidin kardeşlerim :grin:

Ha konuya da sabit kalayım ki spam olmasın, bu 2012 konusunda en gerçekçi teori, Nibiru/Marduk gezengeninin dünyaya yaklaşmasına bağlanıyor, merak edenler Burak Eldem'in Marduk'la buluşma kitabını okuyup ufak da olsa fikir sahibi olabilir. (Ha ben kitabı sadece Assassin's Creed senaryosu ile ilgili bilgiler içerdiği için okudum orası ayrı mesele.)
  12. _BaNNeD_

Altair Vs Ezio

bertanx said:
    Ezio Altair'i delik deşik eder, Altair'in bir kılıcı bir de hidden- blade'i var, Ezio'nun çift hidden-blade, kılıç, bombalar, pistol, zehir oku, crossbow, daha sayayım mı? :grin: Ayrıca adam peygamber(tabi ki oyuna göre, yanlış anlamayın), Altair'i mi yenemeyecek?  :mrgreen:

Peygamber olan desmond değil miydi kanka?

Altair'in fonksiyonu az diyenler, 3. Haçlı seferinde tüfek vardı da Altair mi kullanmadı? :grin: (Gerçi hiddenpistol'ü icat eden Altair'di ama...)

Ayrıca AC:R'de altair'in de ezio'nun yeteneklerini kullanması sağlanmış. Eh mantıklı tabi, hangi profesyonel suikastçı düşmanını aşağı çekerek öldürmeyi akıl edemez? :grin:

Altair Rules! :grin:
  13. _BaNNeD_

Eğitime 15 Milyon Tablet Geliyor

Madem Feto sevmiyorsunuz Feto meto demeyin eğer gelirse kullanmaya bakın. Hani bir anda gözünüz boyanıp Fetullahçı olmayacağınıza göre(zaten olanlara birşey diyemem) bırakın sizin yerinize para harcamış olsunlar. :grin:

O değilde ilk okullunun, liselinin tabletlerle ne yapmasını planlıyorlar acaba merak ediyorum.
  14. _BaNNeD_

Çaldığınız veya en çok çalmayı istediğiniz enstrüman ?

egovic said:
    Madan said:
    Çaldıklarım:
    Bass Gitar(Lanet olası bir zenci gibi)
    Turntable
    Fl Studio :razz:
    Çalmak istediklerim:
    Lead Gitar
    Bateri
    Ud
    Kontrbas
    Çalacaklarım :grin:
    Bateri - Evde yer yok, gürültü olur vs. durumlardan dolayı bateri alamayan arkadaşlara profesyonel elektronik bateri öneriyorum. En büyükleri iki diz üstü bilgisayarın yan yana konulmuş hali kadar. Kalitelilerinin fiyatları 800 tl ile 2.500 tl arasında değişiyor. Yaklaşık bir buçuk senedir para biriktiriyorum 1.300 liram hazır bile :grin:

Yalan yanlış bilgi verme 2 leptop muş  :lol: (Öyle olanları da var da bi işe yaramaz onlar)

Yamaha dtx press IV special gerçek bateri boyutunda
    batterie-electronique-yamaha-dtx-press-iv-4-special-set-full-pack-9117486.jpeg

Abi arkadaş yer sıkıntısından bahsetmişti de ondan öyle şeettiydim abi. Saygılar abi. :grin:

Bizim müzik salonu 7-8 yıldır kullanıyor o söylediğim şeylerden. Bana yeterli göründü. En cezbedici özelliği ise bilgisayara ve turntablea bağlanabiliyor olması ve ses düzenleme programları olmuştu.

Sonuç:
    Bateriyi bateri olarak çalmak isteyenlere egovic'in baterisi uygun. :grin:
  15. _BaNNeD_

War of the Roses

Oynanışı ve grafikleri Mount&Blade ve The First Templar karışımı bir şey olur diye tahmin ediyorum.
  16. _BaNNeD_

The Secret World ün afişlerindeki templar. :grin: Sırf bu kız için tapınakçılara ön kayıt bile yaptırdım . :grin:
  17. _BaNNeD_

Üstteki Üye Hakkında Ne Düşünüyorsun?

KesKin said:
    İlk defa gördüğüm bir üye, ama kanım kaynadı bu arkadaşa iyi arkadaş olacağa benziyor, demiş zaten daha yeni post atmaya başladım diye, o zmn neden 1 yıl önceden üye oluyosun di mi :smile:

Klei yok dediler geldim :grin: Şaka şaka severim kendisini. Foruma ayar çektiği günler benim deli günlerime denk geldi. İyi bir başlangıç yapamadım Klei'yle ama severim yine de.

Kleinin yerine yazıp cevaplamaya başladım :grin: Neyse Atilla'dan devam. :grin:
  18. _BaNNeD_

Başka oyunlardan ekran görüntüleri

Steelo said:
    http://www.youtube.com/watch?v=273NMt9ZEro&feature=player_embedded
    Lan manyakmı bu adam şaka mı bu :smile:
    Adamda ki sabıra bak yaaa

Höh! Adam sanat yapmış resmen :grin: Benim edit mode ile Sargoth Şehri'ni dev bir robota dönüştürmem gibi bişey olmuş :grin:
  19. _BaNNeD_

Çaldığınız veya en çok çalmayı istediğiniz enstrüman ?

Çaldıklarım:
    Bass Gitar(Lanet olası bir zenci gibi)
    Turntable
    Fl Studio :razz:
    Çalmak istediklerim:
    Lead Gitar
    Bateri
    Ud
    Kontrbas
    Çalacaklarım :grin:
    Bateri - Evde yer yok, gürültü olur vs. durumlardan dolayı bateri alamayan arkadaşlara profesyonel elektronik bateri öneriyorum. En büyükleri iki diz üstü bilgisayarın yan yana konulmuş hali kadar. Kalitelilerinin fiyatları 800 tl ile 2.500 tl arasında değişiyor. Yaklaşık bir buçuk senedir para biriktiriyorum 1.300 liram hazır bile :grin:
Back
Top Bottom