Search results for query: *

• Users: Joy
  • Order by date
  1. Joy

Bildiğiniz ortaçağ savaş filmlerini yazarmısnız?

Ironclad, klişelerle dolu senaryosunu bir yana bırakırsak savaş sahneleri açısından oldukça başarılı bir film.
    En ilgi çekici kısmı ise Warband'e inanılmaz benzemesi; adamlar sanki Swadia (defender) vs Nord (attacker) siege filmi çekmişler. Ayrıca dikkatli izlediğinizde warcleaver, military pick gibi ekranlarda pek görmediğimiz silahları yakalayabiliyorsunuz  :smile: 

Trailer: http://www.youtube.com/watch?v=KnoTSlCzAuM
  2. Joy

Team Rush Rush [RRush]

Bi aksilik çıkmazsa 12 Nisan gibi dönücem ben...

Ayrıca, aramıza hoşgeldin Vassili!  :smile:
  3. Joy

Team Rush Rush [RRush]

Vassili Zaitsev said:
    Aslında beklenen sonuçtu. Bizim geçen seneki RN gibi milli takımın yarısını oluşturuyorlar. Hatta daha fazla. Yine de tebrikler.

Aslında biz de benzer bir durumdayız ama bizde tam ters etki yaptı :smile:

4. Joy

Team Rush Rush [RRush]

enl_aweek2.png

choix2.png

coatofarms29.png

RENEGADES vs TEAM RUSH RUSH

14 - 1
    Maps-Factions:
    Liman Saldırısı - Rhodok vs Sarranid
    Karlı Köy - Nord vs Nord

29.03.2012, 21:00
  5. Joy

Team Rush Rush [RRush]

RemiGaillard said:
    nativeyle eskisi kadar ilgilenemedigim icin klandan çıkmaya karar verdim burda cok iyi arkadaşlıklar edindim hepinize üstümde emegi gecen herkese çok çok teşekkür ediyorum ilerisi için başarılar :smile:

Yolun açık olsun arda  :smile:
  6. Joy

Team Rush Rush [RRush]

Joy said:
    enl_aweek3.png

23u4f84.jpg

coatofarms29.png

COURT OF REVERAN vs TEAM RUSH RUSH
    6 - 9

Maps-Factions:
    Köy - Sarranid vs Vaegir
    Karlı Köy - Rhodok vs Nord

27.03.2012, 21:00
  7. Joy

Team Rush Rush [RRush]

enl_aweek3.png

23u4f84.jpg

coatofarms29.png

COURT OF REVERAN vs TEAM RUSH RUSH

Maps-Factions:
    Köy - Sarranid vs Vaegir
    Karlı Köy - Rhodok vs Nord

27.03.2012, 21:00
  8. Joy

WTFFS - Round 2 Fixtures | Deadline 10/02/2012

Lord_David said:
    GG RRush. For the last set of 3 round we switched to ENL_Germany_1 as RRush players had connection problems on the Hungary Server.

Just a few things about the rules;

8 v 8
    Seems to create an atmosphere of enforced camping, each player has now become more valuable that each team (at least in out game) was hesitant to charge and risk losing someone. It also seemed to make the map more empty and less action packed, in 10 v 10 it can be useful to split off say 2-4 people as a kind of flanking/ crossfire team but in 8v8 this isn't really possible as the flanking squad would either have to be smaller (therefore reducing it's effectiveness) or say around 3-4 and just risk getting rushed and losing alot of your team. Basically from what I've seen so far I don't support 8 v 8 and would actually prefer 12 v 12, However as that probably is never going to happen again I'd be happy with 10 v 10.

12 Rounds
    As above, decreasing the amount of rounds increases the value of them. This pretty much adds to the effect of forced camping as neither team is willing to risk losing even 1 round. It also makes the matches end far earlier than they need to, It felt for me at one stage as if the game had only just begun really and by that time the match was nearly over. So I'd like to see 4 rounds instead of 3.

Reduced Gold Bonus
    With 3 rounds there isn't really any time to get armoured tanks unless someone gets a big amount of kills, which is harder with less people. I could understand this if it went up to 4 rounds and would even agree with that but reduced gold with 3 rounds a map is ridiculous in my opinion.

5 min round limit
    A good idea, and would make the rounds more action packed and exciting if there where more players and rounds in my opinion. It stops the rounds dragging on and means any tactical maneuvers have to be done quicker.

Totally agreed ^^^

And, 3 rounds rule is the most disturbing one for me; both during and at the end of the match, I feel like somethings are left unfinished, I don't feel satisfied at all...  :???:
  9. Joy

[Bitti] Ottoman 1453 mod tarihi Event-11 Şubat 2012 Cumartesi saat 20.00'de

O saatte maçımız olmasa pek hoş olacaktı  :sad:
  10. Joy

Renegades [RNGD] VS Guard of Istiniar [IG] Betting (WITH A PRIZE!)

1st Quarter: IG
    2nd Quarter: RNGD
    3rd Quarter: RNGD
    4th Quarter: IG

1. Peter
    2. David
    3. Nubijuki
    4. Crusader

1. Nubijuki

1. IG
  11. Joy

[ENL] Livestreams and Recordings |

I've prepared 6-pack of beer along with popcorn and been waiting impatiently! :mrgreen:
  12. Joy

[Bitti] Nations Cup 2012

Klan adı: Team Rush Rush
    Oyundaki ismi: Joy ~RR
    Adayı: Bambama

İlk mesajımda bu sene NC'den pek umutlu olmadığımı yazmıştım ancak Bambama ve Otto gibi iki tecrübeli ve yetenekli oyuncunun kaptanlığa adaylığını koyması müthiş bir gelişme oldu :smile:
    Kendisini daha iyi tanıdığım için oyumu Bambama'ya veriyorum, ancak Maçabeyi'nin de belirttiği ve geçen sene Araf ile Swordmaster arasında yaşandığı gibi, sonuç ne çıkarsa çıksın bu işi işbirliği içerisinde birlikte yürütmeleri elbette takım için en iyisi olacaktır :smile:

Ayrıca her iki adayın da oyuncu seçimlerini titizlikle ve objektif olarak yapacaklarına inandığım için bu sene içim baya rahat  :grin: 
  13. Joy

[Bitti] Nations Cup 2012

MaçaBeyi said:
    *Araf: Gönüllerin kaptanı, the chosen one :grin: Bir de pasif olmasa... Biz yine de dört koldan call to arms yollayalım kendisine  :twisted:   
    *Triakor (Jalepano): Her açıdan bu işin altından kalkabileceğine inanmakla birlikte zerrece niyetinin ve isteğinin olduğunu zannetmiyorum... 
    *Mia: Aylar boyunca ortadan kaybolmamak konusunda gerekli istikrarı gösterebileceğin düşünmüyorum  :razz: :twisted:
    *Joy: İşimdeyim gücümdeyim...
    *Cicero: En son MÖ 350 civarlarında native oynarken görülmüş...
    *Elraen: Pasifliğini beyan etmiş olmasının yanı sıra iç ve dış diplomasi konusunda problemler olacağını düşünüyorum.
    *Napoleon: İdeal aday olduğunu düşünmesem de Araf'ı cebren ve hile ile ayartamazsak destekleyeceğim tek isim gibi görünüyor şimdilik...
    +
    Bambama: Aday olsa desteklerim...

Ayrıca, deneyimlerime göre bir kaptanda bulunması gereken özellikler şöyle;
    *+18 olması (tecrübe bir yana, bir ay sonra "ee benim notlar düştü, ailem oyun oynamama izin vermiyor", vb. sorunlar yaşanmaması açısından)
    *Diğer takımlarla ve organizasyon yetkilileriyle sağlıklı bir iletişim kurabilecek düzeyde İngilizce bilgisine ve ülkemizi temsil edebilecek düzeyde diplomasi yeteneğine sahip olması
    *En şiddetli çatışma ve kriz zamanlarında bile objektif bakış açısını koruyarak takımı bir arada tutabilecek arabuluculuk becerilerine sahip olması
    *Takım yönetme becerisine, tecrübesine ve erkine sahip olması
    *Ulusal ve uluslararası lig ve turnuvalarda deneyimli olması
    *Hem maç öncesi planlamalarında hem de maç esnasında gereken kıvrak taktiksel zekaya sahip olması
    *Sorumluluk sahibi olması

14. Joy

[Bitti] Nations Cup 2012

Önyargılı ya da kötümser bakmak istemiyorum ama bu sene Nations Cup için pek ümitli değilim  :sad:
    Kaptanlık görevini layıkıyla yerine getirebilecek kapasiteye ve deneyime sahip oyuncuların çoğu bu sene iş, okul, Skyrim (:razz:), vb. sebeplerle ya oyunu bıraktılar ya da pasife geçtiler. Aynı durum oyuncu kadrosu için de söz konusu...

Hayırlısı olsun diyorum...

15. Joy

Congratulations BluePutin! | 2nd Place - The Rioters | 3rd Place - Netherlands I

Newbiejunky said:
    Congratz to all and thank you alex for this event !

^^  :smile:
  16. Joy

[Kapalı] TR_RRGaming_Battle Sunucusu / Harita Yapımcısı Aranıyor (son mesaj)

ANKET

MP Nick: Joy ~RR

Class Limiti olsun mu?: Hayır

Evetse limit kaç olsun?: -

Hayırsa Neden?: Her haritanın okçu/piyade/atlı kapasitesi farklıdır. Bütün haritalar için sabit bir oran konulmasını -ki sanırım farklı oranlar atamak mümkün değil- taktiksel açıdan doğru bulmuyorum. Ayrıca böyle bir kısıtlama belli bir sınıfta uzmanlaşmış ve/veya o sınıfı oynamaktan keyif alan oyuncunun oyundan aldığı zevki ciddi oranda azaltacaktır. Okçu veya süvari spamı özellikle arena gibi haritalarda gerçekten rahatsız edici oluyor, ancak IG_Battlegrounds'ta olduğu gibi bir takım 5 puana ulaştığında haritanın otomatik değişmesi uygulaması bu sıkıntıyı azaltabilir diye düşünüyorum.

Özel eşyalarla hangi gün etkinlik düzenlensin?: (x)cuma (x)cumartesi (x)pazar

Oyuncuların gönderdiği özel haritalarda oynamak ister miydiniz?: Kesinlikle.

Varsa görmek istediğiniz etkinlikler:
    *Kalabalık -klanlar ile ya da karma- siege, battle ve capture the flag organizasyonları
    *Düello turnuvaları (1vs1'in yanı sıra 2vs2; ayrıca her iki alanda da piyade, atlı ve okçu seçenekleri)
    *Konsept turnuvalar (misal, 5vs5 ya da klanlar bazında siege, team deathmatch ve capture the flag turnuvaları)
  17. Joy

[PE] Polish Eagles [Old thread, soon new one]

GG guyz, you fought good  :smile:
    I hope we'll do it again sometime  :wink:
  18. Joy

[ENL] Livestreams and Recordings |

captain lust said:
    "Kirsty Dancer" :lol:

Pronunciation of ACIBADEMLI was quite a challange as well and made me laugh  :mrgreen:

Just for info, pronouncing it like AGIBAADEMLY would sound more correct  :smile:
  19. Joy

Division A - Week 5 Fixtures | Deadline: 12/12/2011

Congatz IG!
    Our tactics were very similar but your performance was much better than ours. It's hard not to envy your cavalry, they did such a good job  :smile:
    I hope that our future battles will be more challenging and fun.

And thanks to Wolfpack bros, they made a perfect recording, so we had a chance to see our mistakes clearly. 
Back
Top Bottom