Search results for query: *

1. Warband Mod Listesi | Güncel | 15.05.2013

http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,122471.msg2960626.html#new
  2. Warband Mod Listesi | Güncel | 15.05.2013

Destansı silahları nasıl yükleyecez?
  3. Warband Mod Listesi | Güncel | 15.05.2013

şu zombi modları bir yapmadılar he zombi mod olsa yeter
  4. Warband Mod Listesi | Güncel | 15.05.2013

Hunt modu indirdim ama atıyor çalışmadı.Nasıl olucak
  5. Warband Mod Listesi | Güncel | 15.05.2013

Ya çok güzel hazırlamışşsın ya  niye seninki sabit değil! Birde Warband campaign in indirme linki nerde ?
  6. Ben yeniyim Daha dogrusu sorum var hemde cok büyük bir soru bütün Türkler""""!!!

Cevap vermesin kimse bu cocuga gıcık oldum.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  7. Zombi Mod Yapılıyor.

Cs deki gibi zombi modu warbandda cıkıyor. Daha takım toplanıyor ama biran önce cıkar inşallah Mod: http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,101501.0.html Zombi modun olmasını İstermiydiniz ?
  8. Warband Kasması

ayarları düşür yada .
    4 çekirden işlemcisi olan ve nvdya nın 9600 gt sinden al 2GB olanından ozmn kasmaz
    (bunları alırsan sorun cozulur bak ne kodar kolay bi çözüm :smile:)
  9. Mount&Blade WARBAND (Bir kaç soru)

Lemtre said:
    Facafuccu said:
    2-)Oyunu D&R magazasının dışında başka alabiliceğim bildiğiniz bir yer varmı? (İstanbuldayım)

İstiklal'de Mephistoda kitabevinde de satışa çıktı.
    Saolasın.
  10. Mount&Blade WARBAND (Bir kaç soru)

saolasın.
    Seriali farklı pc lerde kullanamıcam demi ?
  11. Mount&Blade WARBAND (Bir kaç soru)

Öncelikle Warband hepimize hayırlı olsun. Oyunu Kutulu olarak alıcam inşallah ancak Warband ile ilgili birkaç soru sormak istiyorum. 1-) Öncelikle aynı serialle aynı anda 2 pc den oynayabilecekmiyim? ve diyelimki pc ye format attım seriali tekrar girdiğimde serial çalışırmı? 2-)Oyunu D&R...
  12. Çok aradım hala kararsızım . En iyi mod hangisi ?

aykans90 said:
    Ben Ak Ela'yı Hiç Çözemedim Oyuna Girdim Biraz Gezdim Çapulcu Grubu Çıktı Grupta 1000 Çapulcu Var :grin::grin: Sonra Başka Grup Aradım Orda da 1966 Çapulcu Var :grin: Nası Olcak O İş :grin:
    ctrl + sihft + f4 yapcan tabikide :d
    Tabi Pc o anda çökmesse yap :smile:
  13. Çok aradım hala kararsızım . En iyi mod hangisi ?

Senin dedign tarzda en iyi mod Wedding Dance.
    Ancak Sapıklık derecesi yüksek oldugundan bıraktım cok sacma olmuş o yönden.
  14. Pardus'ta M&B Açabilir miyim?

Pardusu bende yüklemiştim.ama memnun olmadım.
    Hızına performansına gelince iyi olabilir ama hiç bi programı çalıştıramıyorum, müzik bile dinleyememıştım
    ama en güvenli işletim sistemi diyebiliriz.
  15. Çözemedim Yardım Kan cıkmıyor

Yahu türkçeniz yokmu sizin?  :evil:
    O tick aynen şöyle:
    " Kan gösterme "
    Sen bunu işaretlersen kan cıkmaz.
    Ticki boş bırak.
  16. Wedding Dance Yardım

Türkçe iyide bi arattırsaydın.Sağ üstte arama var  Wedding Dance Tr yama diye bi aratır insan.
    Neyse Kısaca su an cıkmadı.Tr yaması yapılıyor.
  17. Reign of the Sword çıktımı ?

Bende bu modu bekliyordum.Bende girdim reıgn of sword için 5 indirme linki var hepsinde de yardımlaşma ile ilgili siteler cıkıyor.
    Bunlar downlod sunucuları değil.
    Anladığım kadarıyla doğru anlamışsam eğer bu sitelere yardım yapın felanmı diyor bu sekilde indirebilceğimizi mi anlatıyor tam olarak anlamadım.
  18. Güneşi Gölgeleyen Oklar.

Cok aradım da bulamadım.Bunun mod alcanı sanmıyorum. İtem kindsde okları 30 dan 9999 a cogaltmak gıbı bıseydır buda bu ıslerden anlayan varsa belkı cozer bu ısı.Bizde Güneşin Altnda Savaşırız! :grin:
  19. Güneşi Gölgeleyen Oklar.

yotube da izledim ya bi kere izledim sonra videoyu kaybettım cok aradım ama bulamadım.
    Yabancı forumdada görmüştüm biri benim gibi soruyordu oda izlemiş heralde :grin:
    Hee bu arda güneşi gölgeliyor derken ciddi anlamda diğil.1 kişi ok attımı 3 tane ok cıkıyor gibi düşünün sadece göruntu efektı.
  20. Güneşi Gölgeleyen Oklar.

Arkadaşlar bi videoda okcular bır ok atıyordu atılan oklar gunesı gölgelıyordu.Ama Az okçu olmasına rağmen. Nasıl yapılıyor bu bilen varmı.?
Back
Top Bottom