Search results for query: *

1. Semso03

GÜNCELLEME GETİRİN ARTIK

Evet gerçekten keyif almamaya başladım. Çok eksiği var ve düzeltilmiyor. Erken erişime çıktığı gibi zamanın küçümsenmeyecek kadar yüksek bir fiyata satın aldım oyunu, gelişeceği umuduyla. Ama gördüğümüz basit kolay düzeltilebilir eksikliklerini bile düzeltmiyorlar :s. Çok büyük hayal kırıklığına uğradım. Fiyatının karşılığını vermeyen bir oyun. Bu kadar zaman sonra bu aşamada kalacağını bilsem asla satın almazdım. Umarım bizi şaşırtıp güzel bir güncelleme ile oyun tatmin edici bir hal alır.
    hâla bir icraat bir gelişme yok oyun ölü bir abandonware oldu bile sanırım
  2. Semso03

Bannerlord v1.2.9 de Bulunan Eksikler

Oyun çıktığından beri 4 yılda yayınladığım 4. inceleme olacak bu. O yüzden eski incelemelerimde bahsettiklerimden bahsetmeyeceğim. Oyunun büyük ölçüde toparlamış olması beni mutlu ediyor ama hâlâ bazı eksikler var kısaca hepsine değinmeye çalıştım. Umarım geliştiriciler, daha önceki incelemelerim gibi bunu da göz önüne alırlar.
    • Oyunu kim bilir kaçıncı kere bitirdim çıktığından beri fakat ilk defa grafik bozulmaları yaşadım. Benden kaynaklı mı yoksa genel bir sorun mu bilmiyorum ama önce onları sıralayacağım.
    • Erkek karakterlerin ten tipi 4 de bir bozukluk yaşadım ve hem benim hem de oyundaki tüm bu ten tipine sahip karakterlerde bozuk gözüküyordu.
    • Bazı surların üstünde nedense bozuk görüntüler oluşuyordu.
    • Kuşatma halindeyken kalenin mancınıklarından birkaç tanesi gözükmüyordu.
    • Bir seferinde bir fırtınalı gece savaşında her şeyin üstünde yeşil bir filtre vardı.

• Bazen savaşan dostuma yardım etmek için tıklıyorum fakat ordum dibine kadar gelip savaşa girmiyor. Başka yere tıklayınca gidiyor ama savaşa gitmiyor.

• Kadın bir karakter açtım fakat oynarken karakterimin saçının değiştiğini fark ettim. V ye tıklayıp karakter oluşturma kısmına bakınca kadın saçlarında bir satırın komple yok olmuş olduğunu gördüm. Karakterime eski saçını seçemiyorum.
    • Oyunda bir kere lord idam ettim ve onursuz oldum fakat sonra ne yaptıysam onurumu geri kazanamadım. Lord bağışlayınca onur kazanmamız gerekiyor söylendiğine göre ama ne kadar bağışlarsam bağışlayayım işe yaramadı. Sanki lord tutsak alınca da onur kaybediyoruz.
    • Bence lord idam edince onursuz değil merhametsiz olmalıyız. Çünkü o kadar barbar devlet var ne onuru yani bu konuda.
    • Onursuzken evlenemiyoruz, hatta başka onursuz biriyle bile. Bence bu inanılmaz mantıksız, ilişkiniz çok iyi bile olsa evlenme seçenekleri gözükmüyor.
    • Kervan ya da köy yağmalayınca onursuz oluyoruz ama bizim dışımızda herkes durmadan yağmalıyor. Ayrıca savaşta köy yağmalamaktan daha doğal bir şey mi var kim böyle bir şeyi takar gerçekten.
    • Oyunda zengin lordların hepsi inanılmaz havalı zırhlara sahip ama aynı zırhlar marketlerde satılmadığı için biz asla alamıyoruz. Hatta kendi çocuğumuz büyüdüğünde bu kral kıyafetlerinden birine sahip olursa bile onu alıp giyemiyoruz. Bence oyuna hem daha fazla günlük kıyafet eklenmeli hem de bu havalı zırhları parası yeten herkes alabilmeli.
    • Oyunda bazı çok süslü zırhlar var, tam şehirde giymelik ama şehirde giyilmesine izin verilmiyor. Battania'nın şehirde giyilebilecek güçlü ve havalı bir zırhı var ama diğer ülkelerin süslü zırhları şehirde giyilemiyor.

• Pek çok omuz zırhı kadınlar için ayarlanmamış ve havada kalıyor.

• Keşke kardeşlerimiz büyüdüğünde medeniyetimize göre zırhlarla gelseler, her seferinde aynı itemlere sahip olmaları üzüyor.

• Devam eden bir savaşa katılınca ordumuz otomatik bölünüyor ve çok yanlış ve kötü bölünüyor. Keşke bizim yaptığımız düzen kayıtlı kalsa.
    • Demircilik yaparken parça açılması yaptığımız şeyin zorluğuna bağlı olmamalı. Çünkü bu yüzden 200 demircilik yeteneğine sahipken ilk defa yeni bir silah tipini yapmaya başladığınızda birinci seviyeler çok kolay olduğundan yeni parça bir türlü açılmıyor. yetenekli bir demircinin basit parçalar açmakta bu kadar zorlanması mantıksız ve demirciliği çok yorucu bir hale getiriyor.

• Demircilikte çift elli kılıç yaparken hıza ve hasara bonus veren bir kabza gördüm ama sadece bir tane. Keşke diğer kabza türlerinin de benzer bonusları olsaydı.

• Mızraklardaki flamaların artık sancak rengimize göre değişme vakti geldi bence

• Bazı yetenekler özellikle demircilik, ticaret, mühendislik diğerlerinden çok daha yavaş gelişiyor ve yükseltmek için ciddi manada uğraşmanız gerekiyor.

• Sadece demircilik ve ticarete odaklanıp, demirciliği 264 ticareti 204 yaptım ve karakterim 35 yaşında geldi. Devletlerden biri yıkıldı, birkaç tanesi yıkılmak üzere ve harita neredeyse üçe bölünmüş halde. Kısacası o kadar uzun zaman aldı ki ben oyuna girişemeden oyun bitecek neredeyse.
    • Bence oyunda level atlamak en az %10 kadar daha kolaylaştırılmalı çünkü ihtiyacımız olan yetenekleri oyun bitene kadar açamıyoruz.

• Yoldaşlarımıza ordu kurduktan sonra onların ekipmanlarını değiştiremiyoruz. Ordularının yenilmesini beklememiz gerekiyor. En azından konuştuğumuzda ekipmanlarına bakma seçeneği olmalı.

• Kendi klanımızın diğer ordularıyla beraber savaşa girdiğimizde sadece kendi ordumuzun ganimetini alıyoruz. Büyük savaşlardan çok az şey kazanıyoruz. Diğer ordularımızın da kazandığı eşyalar bize gelmeli bence.
    • Ana hikayede komplo tamamlanmasın diye uğraşıyoruz ama görevi başardığımızda komplo her şekilde gerçek oluyor. Bu çok sinir bozucu bir durum. Komployu durdurmanın bir getirisi olmalı.
    • Ana hikayede komplocu barbar devletlere karşı savaşırken gerçek dışı bir zorluğa sürükleniyor oyun. Hem üç devlet birden bize savaş açıyor hem de diğer devletlerde normal oyun devam ediyormuşçasına bize savaş açmaya devam ediyorlar. En azından diğer imparatorluk devletlerinin bu esnada bizim yanımızda savaşa girmesi gerekirdi bence.
    • Krallıklar savaş açarken hâlâ çok mantıksız kararlar alıyorlar. halihazırda iki krallıkla savaşırken başka krallıklara savaş açmak istiyorlar.
    • Barış yaptığımız krallıklar çok kısa süre sonra tekrar savaş açıyorlar. Daha savaştığımız diğer krallığa gidemeden eski savaş tekrar çıkıyor.
    • Krallıklar bizden daha güçsüz olanları yenip güçlenebilecekken, kendilerinden çok daha güçlü ve yakın zamanda kendilerini yenmiş bize savaş açıyorlar ki hiç akıllıca değil.
    geliştiriciler senin şu incelemeyi yazdığın kadar bile uğraşmıyorlar o yüzden pek bi umut bağlamamak lazım çok güzel fikirler verip eksiklerini söylesen de bakacaklarını bile düşünmüyorum
  3. Semso03

Küçük Krallık Modelinde Oynamak.

Arkadaşlar bu oyun tam sürüm olarak çıktığı gün fiilen bitmiştir. Zaten ölü doğmuştur. Daha fazla bir şey beklemeyin. Oyunda ne adam gibi diplomasi yapabildiler ne de o orta çağ dinamiklerini yapabildiler. En son tam sürüm oynadığımda handaki npc diyalogları her yerde standart aynıydı, diyaloglar da ilkokul bebesine yazdırılmış sanki. Rpg etiketi vardı bir de bu oyunda.

Yav orta çağ atmosferinde geçen oyunda evlilikle ittifak yapma bile yok.
    yapılabilirdi hatta yapacaklarının sözünü verdiler ama scamleyip para üstüne yattılar bu adamların yapmaya üşenip vazgeçtikleri şeyleri 1-2 modcu 2 haftada mod olarak ekleyebiliyorsa bu oyuna koskoca stüdyo bunu hayli hayli yapabilir ama yapmıyorlar yurtiçi-yurtdışı çok sükse yaptı ve sattı oyun para da kazandılar kazanmasalar oyun başarılı olmasa eyvallah da bunların yaptığı şey scamlemek sadece geçiştirici mesajlar yazıyorlar icraat 0 community tales sallıyorlar sadece
  4. Semso03

Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

hep istediğimiz avcılık modu gelmiş, hem de bir çok özellikle birlikte. artem bu modu yaptığı feast moduyla entegre edip festivallerde lordlarla ava çıkmamızı vb. de sağlayacakmış. tw eliyle olmasa da hep burada yazılan ve eklenmesini istediğimiz özellikler modcular tarafından muhtemelen tw'nin yapacağından daha iyi bir şekilde ekleniyor :party::party:

oyunun normal çıkışında olması gereken şeyler ya da dlc ile veya güncelleme ile getirmeleri gereken ve SÖZ verdikleri şeyleri para kazanıp üstüne yatan geliştiriciler yerine bir iki modcunun 2 haftada yapması ama bizim geliştiricilerin kılını kıpırdatmaması gerçekten çok üzücü ağzıma çok şey geliyor ama söyleyemiyorum forum kuralları el vermiyor
  5. Semso03

Taleworlds Napıyosunuz Allah aşkına?

abandonware olmasın bu güzel oyun diye yalvarıyor herkes ama bizim yapımcılar sadece yat kalk 31
  6. Semso03

GÜNCELLEME GETİRİN ARTIK

Yeni güncelleme getirin artık saçma sapan müzik ve dlc vesayre ile uğraşıp duracağınıza adam gibi güncelleyin şu oyunu nord darshi vakken getirin deniz savaşları getirin diplomasi getirin modculara sırtınızı dayayıp durmayın artık oyuna mekanik ekleyin daha adam gibi atölye seviyesi bile...
  7. Semso03

Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

yeni bi dlc veya güncelleme için kaç yıl bekleriz tahmini?
  8. Semso03

More bugs

It’s if a kingdom declares war on you whilst your in a castle/ town. It’s a joke.
    If I sneak in and take the troop loss I save it.
    The kingdom “war declaring” is that stupidly random I likely won’t happen after a reload.
    The war declaration is so stupidly random I’ve had it after a reload but with a different faction…… load again till it doesn’t rob you. I think it even happens if someone in your clan dies of old age.
    Btw, the “ war declaration” system has no structure and wants sorting big time to the point I’ve executed hundreds( I mean every lord I catch) to eradicate kingdoms or the just escape constantly and have an army again almost instantly( which again is broken)
    There is no diplomacy, treaty, alliance, or something like an ultimatum and any sense. Every kingdom just declares war on nothing no casus belli or no hostility its just instant war. And its like there is no state no faction. These things make us feel like they are not nations, instead they are like just a bunch of bandits fighting and making peace for nothing for no reason just fighting, giving a break, then fighting again and nothing else. It just makes game very superfical.
  9. Semso03

This game sucks

It's one of the biggest frustrations that a community has ever experienced. This game had a potential, but it sucks. Devs are incompetent, the job is unfinished, the boss doesn't give a damn, and seems like no one knows what to do. <snip>
    He is damn too right. And still, no move from TW. I don't think they are even working in the office. Its nothing but laziness. They are leaning their backs all to the modders and this sucks. A game must be full by itself it can't be like this it doesn't even accomplished its early access promises and its being 'developed' for at least 10 years and they don't even care. I am starting to think that they are just plucking the geese at this point. I better have a huge update in the beginning of next year like a christmas update at least for bugfixes. This game has the potential and a backstory use that 'please'.
  10. Semso03

You want workshop levels?

I know, TW also never cleary confirmed if they´ll ever add it. But I guess we all know the answer now.
    they are squandering such a potential and a trader path like many others many thats very upsetting to see :sad:
  11. Semso03

You want workshop levels?

it was announced as an in game feature before and also promised with game release but still not added with no reason...
  12. Semso03

Tarafımca görülen ve düzeltilmesi gereken şeyler.

Oyun eksik ve yüzeysel kalıyor. Önerilerimizi görmezden geliyorlar, sen de gelmiş söylenmeyin diyorsun o zaman 2 yıldır erken erişimden tam sürüme kadar bi cacık yapsalardı erken erişim öncesini saymıyorum bile. Yıllardır geldikleri nokta ve eksiklik, oyunun sığ kalmasını bu insanlar çok uzun zamandır dile getiriyor. Ancak ipleyen veya birazcık çabalayan yok gibi görünüyor.
  13. Semso03

Çok Oyunculuda Oyun Bulamama Sorunu

ne demek kimse maç aramıyordur öyle saçma şey mi olur server yok mu erken erişimde girilen çok oyunculu mod tam sürümde nasıl girilemez o zaman maç arayan vardı da şimdi yok mu aklım almıyor bu uydurdukları bahaneye vurdumduymazlıklarına oyunda eksik dolu belə vəziyyəttin içine soxum
  14. Semso03

Çok Oyunculuda Oyun Bulamama Sorunu

ne kaptan modunda ne de çatışma modunda hiçbir şekilde oyun bulamıyorum bu herkeste böyle mi acaba ne zaman maç bulmaya çalışsam 3 saat diyor
  15. Semso03

Oyunun Armağan Yavuz'un vaatlerini bile karşılamamış oluşu.

Salın beyler , içerik yok da motor taş bence. Bloc bannerlordda bayraktar siha bike uçurdu, şöyle sağlam ekipler bi başlasın tek oyunda ww1 modu da , taş devri modu da oynarız gibi geliyor. Ama Tw lütfen yeni update yollamayın abi , artık dlc falan çıkarın ama öz oyunu ellemeyin lütfen...
    oyunun özü zaten eksik bence her şeyden önce oyunun kendisinin en azından yıllar önceki vaatleri karşılaması gerek şu an oyun şey gibi yani restorana gitmişiz de önümüze çiğ et koyulmuş pişirin yiyin ab der gibi mod olmadan çok aşırı bi derinliği rpg öğesi yok eskiden gösterilmiş şeylerin bile adam gibi olmaması onca konuşulanların beklenenin gelmemesi oyunu modculara hadi bi el atıverin oyun oynansın der gibi oyunu o kadar yıl geliştirip eksikleri varken çıkarmaları ve geride kalan vaatlerin vs. havada kalması bence sorumsuzluk öz oyun deli gibi geliştirilmeli bence tam sürüme çıkması pek doğru değildi ancak çıkmasaydı da bu yürüttükleri geliştirme süreci de çok yavaş bi 10 yıl daha beklerdik herhalde
  16. Semso03

Atölyeler ve Ekonomi

Sınır kaldırmak için bir mod
    Gelir arttırmak için bir mod (Köylerin üretimlerine dikkat ederek açtığım atölyeler dahil zerre para vermiyor. Atıyorum 15k atölyeye veriyorum günlük 78 veriyor :grin: )
    Atölyleler silinmesin diye bir mod
    Ticaret perkinin son level olsun diye 150 saat aynı şeyi yapmamak için bir mod
    Ekonomiyi ayakta tutmak için banka modu
    Zırt pırt savaş açılmasın, barış süreleri daha dengeli olsun, savaş yorgunluğu artsın diye diplomacy modu

Yani oyunun tek adam akıllı olan tüccar RP'sini yapabilmek için 6 tane mod kullanmışım. Haciz gelmesi gayet mantıklı. Düşman ülke savaş açtıysa yarısına el koyabilsin. Ben keyfime göre açtıysam para akışı tamamen kesilsin ama barışınca zaman içinde geri gelsin. Kökten silinmesi ne kadar ucuza kaçılmış ve basit bir özellik. Oyun her yerinden özensizlik akıyor. Daha casus belli olayına girmedim bile. Casus belli sistemi olsa ve sebepsiz yere savaş açtığında ticareti olumsuz etkilese falan...
    oyunda vanilla olması gereken eksikleri yırtılmış kumaşa yama diker gibi mod yapıp yükleyip kullanıp kendi kendimize çözmemizi beklemeleri cidden üşengeçliğin ve ucuza kaçmanın oyunu çıkarıp salalım gitsin ne yapsak oynanır zaten kafasında gitmeleri çok sinir bozucu keşke birazcık uğraşıp adam gibi yapsalardı her şeyi onca yıl bu kadar eksik yakışmadı yani
  17. Semso03

Gelecek Planları

Merhabalar? Ben Warband ve Bannerlord oyunlarında oldukça zaman geçirmiş bir kullanıcınızım. Öncelikle yaptığınız şeylerden dolayı tebrik etmek isterim. Bu maili atma sebebim oyundaki gelişiminizde bir kullanıcı gözüyle görmek istediğim bazı şeyleri yazacağım. Yanlış anlaşılmasın gayet iyi işler başarıyorsunuz haddimi aşmak istemem.

Öncelikle oyunda en çok görmek istediğim şeyleri sıralayacağım. Oyuna büyük renk katacağına inanıyorum ve oynama süremi arttıracağından eminim.

1. Bazı ekipmanlar daha az zırh verebilir ama bazı nitelikler katarsa bu az zırh göz ardı edilebilir. Örneğin;
      1. Savaş pelerini: Askerlerinin önünde bu pelerinle savaştığında savaş başı moral artışı verir ve askerlerin savaşı daha zor terk eder.
      2. Hafif şık bir bileklik: Az zırh verir ama Kontrol becerine +1
      3. Sivil kıyafet kısmında bir bilezik: Ticari zararda yüzde 10 azaltma ( öylece satın alınamaz kervanlardan ya da sığınıklardan ganimet olarak elde edilebilir.)
      4. At için özel bir eğer: Zırhı azdır ama fazladan 10 ok depolayabilirsin.
      5. Savaş Borazanı: Savaşın başında ilk çalınmasıyla saldırı emri verir ( F1 F3 yerine geçerli fakat fazladan nitelikler verilebilir öylece bu komutu vermek için depolamadan bir yer kaplamaya değmeli)
      6. Binici botu: Bu bot ile bineğiniz daha kolay manevra alır ama binekte değilken ki haraket hızınız yüzde 2 azdır.
    2. Klan seviyemiz arttıkça yeni nitelikler elde edinmeliyiz. Önümüze iki kart çıkmalı bu kartlardan birisi seçtiğimiz krallığa özel, diğeri ise her krallıkta seçebileceğimiz ortak nitelik sahiplenmemize olanak sağlamalı. Örneğin;
      1. İlk kart Aseray krallığını seçtiğim için kartlardan birisi ticaret geliri yüzde 10. Diğer kart ise harita üzerinde hareket hızı gibi ortak bir nitelik olmalı. Bu iki karttan birisini seçtiğimde seçtiğim kart yönünde oyun içerisinde değişiklikler meydana gelmeli. Aldığım 5 seviye içerisinde 3 veya daha fazla Aseray krallığının kartını seçmişsem Aseray krallığına daha yakın bir soy ve yönetim elde ederim bu da oyun başında seçtiğimiz krallığın kendi niteliklerine sahip olmamıza neden olmalı. Eğer ortak kartı daha fazla seçmişsem yönetimde Aseray soyundan gelsem de imparatorluk topraklarını yönetirken negatif etki bırakmamış olurum. Aynı zamanda oyun başındaki niteliklerden yüzde 50 daha az yararlanırım. Böylece oyun içerisinde daha özgür olmamıza neden olur ama ama bunu oyunculara anlatmak karışık da olabilir. Sadece fikir belirtiyorum?
      2. Daha az karışık bir öneri sunmam gerekirse seviye aldıkça harita üzerindeki bayraklarımıza yeni figür ve özellikler gelebilir. Bu figürleri 2 seçenekten birisini seçmemizi istersiniz ve bu seçimler görsel ve oynanış olarak değişiklikler gösterir. Örneğin Ana bayrağın üstünde kartal figürü bize cesaret versin daha zor pes edelim. Ve haritada da görünsün. Böylece sadece seviye atlayıp ordu boyutunu ve yoldaş sayımızı arttırmak için değil yeni özellikler açmak için de seviye atlamamız için hevesle ilerlemememize neden olur.
    3. Oynanış için bazı yeni özellikler düşündüm umarım sizin için de mantıklı gelir.
      1. Alt tuşuna bastığımızda rakiplerin öylece nereden geldiklerini görmek yerine yetenek ağacımız ile bu özelliği açmak oyunu daha hoş yapabilir. Taktik özelliğinde olabilir. Ya da yeni sezgi özelliği ile mesafeye göre belirtiler olsa. Aynı şekilde rakibin nerede olduğumuzu görmesini engellemek için sevebileceğimiz bir yetenek olsa hiç fena olmaz. Böylece atlılarımızla sinsice arkadan saldırabiliriz. Zaten bilgisayar fark etmiyor en yakındaki rakibe saldırıyor ama bunu bizim yeteneğimiz sayesinde olduğunu düşünmek cidden hoş gözükebilir.
      2. Oyunda tuzaklar yapabilmek isterdim. Yollarda tuzak kurup kervanlar kucağımıza geldiğinde daha yakın mesafeden savaşa başladığımızı düşünüyorum da oldukça havalı olur. Rakip bizim yeteneğimize göre bu tuzağa düşebilir ya da düşmeyebilir. Ordu büyüklüğüne ve yeteneğimize göre değişmeli.
      3. Ticaret Yolu: Oyunun başında böyle bir yol yok ama en iyi ekonomiye sahip bir krallık bir süre sonra şehir seçer ve diğer krallıklar da bu şehre gönderebileceği tek bir kervan ile ekonomilerini iyileştirmek ister. Bu kervanlar diğerlerinden daha büyük ve daha iyi savunmalı. Bu yolda barbarları temizlemesi için paralı askerler tutulabilir ve savaş zamanı kervanlar dinlenmek için şehirlerine dönerler.
      4. Barbarlar: Oyun başı ile iyi orduya sahip olduğumuz süre arasında birileri ile savaşıp yetenek puanı kazanmak için sürekli barbar kovalıyoruz ama bir süre sonra bu barbarlar bizim için yeterli olmuyor. Bence bu barbarlar orta oyunda bir araya gelip rastgele bir lider seçmeli. Bu lider altında yaklaşık 200 300 asker ile daha iyi orduya sahip olmalılar. Ve o bölgede ekonomiye zarar vermeliler. Biz de bu rakibi yendiğimizde örnek veriyorum tek gözlü sigurdun baltasına sahip olalım. Bu balta makale başındaki özel niteliklere sahip olabilir.
      5. Büyük turnuvalar: Daha nadir olan senede veya 6 ayda bir gerçekleşen bu turnuvalar makale başındaki özel niteliklere sahip olmalı. Daha uzun sürmeli daha zor olmalı. Savaşlardaki gibi kendi 10 kişilik ekibimizde girmeliyiz. Emir vermek mümkün olmalı. Bazen de bireysel turnuvalar normal turnuvalar gibi ama daha zor.

Eğer zaman ayırıp okuyup bazı fikirlere sahip olmanıza neden olduysam ne mutlu. Ayırdığınız zaman için çok teşekkür ediyorum.

Mert Kaya ?
    Bence bu fikirler baya orijinal ve güzel öylece güme gitmesi çok yazık olur umarım değerlendirirler zaten oyunda da eksikler var tam sürüm olmasına rağmen birazcık özenseler keşke
  18. Semso03

Atölyeler ve Ekonomi

her türlü eksik aga bi oyun eğer tam sürümle çıkıyorsa yani bu tarz şeylerin modsuz yapılabiliyor olması lazım bu şekilde oyunu sunup mod kullanmaya mahkum etmek hiç etik değil valla oyunu oynama hevesimi kaçırıyor eksiklikler
  19. Semso03

Atölyeler ve Ekonomi

Şu Atölye işi ne oldu merak ediyorum doğrusu ekonomi sistemi vs de hala tam sürümde yok sanırsam atölyeler level 1 den yukarıya çıkmıyor şunu bi yapın artık yaw
Back
Top Bottom