Search results for query: *

• Users: fancy
  • Order by date
  1. Cant download warband

anybody? just upload it to somewhere please?
  2. Cant download warband

if i cannot detect it, let it do. :smile:
  3. Cant download warband

I can't download warband from taleworlds. Download servers gives me error like network error, cloudflare etc. Could someone put the warband somewhere that i can download it? Thanks advance.
  4. Download sorunu

Warband'ı sabahtan beri indirmeye çalışıyorum. Sürekli network error diyor cloudflare'e gidiyor vs. 2 sunucu da indirmeme izin vermiyor. Bir hayır sever son sürümü bi yere koyup indirmemi sağlarsa 2 nostalji yapacağım. Bir de fileserver'ın önüne cloudflare koyan IT'ciyi gönülden tebrik ediyor...
  5. TURAN MODU TAMAMEN BİTTİ

böyle güzel modlara taleworld sahip çıksın. odtü teknokent'te yayılmış takılıyorlar. kusura bakmayın da 4 saattir modu indirmeye çalışıyorum. bir upload alanı koyamadınız mı? *teknokent'te çalışıyorum tam karşınızda. :wink:
  6. Aaaaa Rezalete Bakar Mısınız?

gece gece hiç güleceğim yoktu allah iyiliğini versin :grin:
  7. F&S hakkında bir kaç şey...

Arkadaşlar oyunda can sıkan bir kaç şey farkettim demeden geçemeyeceğim. Patch'de umarım düzeltilir. 1. 200 küsür kişilik birliğim ile dolaşırken 8 kişilik bir izci düşmana rastladım. Teslim ol ya da öl gibi bir seçenek çıkıyor. Bilen bilir. En üste o geliyor diye okumadan bastım. Teslim...
  8. [ANKET]Mount and Blade: F&S | Beğendiniz mi?

Arkadaşlar,
    sizde de aynı sıkıntı var mı bilemiyorum; atın sırtındayken, atsız olan savaşçıya tek elli kılıç ile sallıyorum defalarca vuramıyor pas geçiyor.
    Aynı sıkıntıyı yaşayan var mı?
  9. Bağımsız Krallık kurma sorunu

Arkadaşlar ben beğendim beğenmedim demiyorum. Göreceli bir kavram benim şahsi kanaatim oyun beklentilerin yine altında kaldı.
    Bunların yanı sıra Türkçe çıkartılan her bu tarz oyuna destek olsun diye satın alırım. Yine çıkarsınlar yine satın alacağım. Bu değişmez.
    Ama en azından bir sonraki sürümde beklentileri karşılayabilecek hususlar yerine getirilse diyorum.

İyi akşamlar.
  10. Bağımsız Krallık kurma sorunu

w4hammer said:
    rütbelerde bir sorun yok sadece rütbe sistemi warbandan farklı. Ee adam ismimi söleyince tanımıyo mu  seni ? Rusyada korsan indirme bile yapamıyosun Torent indirdikçe örenip IP den bulup çeza kesiyorlar okadar katı kuralları var.  (babamın işten arkadaşının oğlu bizzat yaşadn bunu korsan müzük indirdiği için para çezası aldı) Bakıyorumda heryerde oyuna çamur atmak için uğraşanlar var tamam beğenmediysen beğenmedim de de niye her konuya yazıyorsunuz konu "Oyunu beğendinizmi" değilki konu "bu Bağımsız Krallık kurma sorunu" senin yazdığınla ne alakası var spamdan farkı yok.  :???:
    Fikirlerimi açık ediyorum. Konu mu açayım? Asıl senin yaptığın spam...
  11. Mount&Blade Warband Hileleri

Tatari_okan said:
    Her 25 nam artışında 1 kişi fazla olur birlik sığan. Shift-é'ye bas, cheatmenu yaz, hile mönüsünden namını artır. İstediğin düzeye gelince shift-é'ye yeniden bas, nocheatmenu yaz.
    shift+é'ye basınca açılan komut satırı kutucuğuna cheatmenu yazınca birşey açılmıyor? F&S'de denedim.
  12. Bağımsız Krallık kurma sorunu

Bence rütbe sistemde kopukluk var.
    Oyun biraz daha rütbeli hale gelir diye umuyordum.
    Baronluk gibi 10larca rütbe var. Aldığın topraklar gösterdiğin başarıya göre rütben yükselseydi.
    Sen orda ortalığı birbirine katıyorsun 1000lerce kişi öldürüyorsun. Haritanın bir ucuna gidiyorsun. Adam seni tanımıyorum tarzı konuşuyor.
    Saçma sapan bir sürüm daha bence.
    Bir de Ruslar inanılmaz ön planda. Rusların orjinal oyun aldığı nerde görülmüş ki bu kadar Rus kültürü destekleniyor oyun içerisinde?
  13. Ekran ile ilgili bir sorunum var lütfen..

Çalıştıra Dxdiag yazıp çalıştır der misin? İşlem bitene kadar bekle. Ardından restart at bir de öyle dene.
  14. F&S Türkçe yama için download linki?

Biri Steam'den indirip Türkçe yama kısmını paketleyip göndersin siteye yahu.
    Kaç gün bekledik 10 Mayıs diye. Şimdi intihar edicem vallahi.
  15. Acil Bakın

rapper93 said:
    ScriptKiddie said:
    w4hammer said:
    w4hammer said:
    Adamlar türkçe koymamakta haklı talewordsün warbandan kazandığı paranın nekadarı türklerden geldi biliyormusunuz %3 ü bu kadar küçük bir dilim için normalde hiç çıkartmamaları lazım ama onlar insaflı davranıp çıkartıyorlar
    Görünüşe göre kimse bu yazdığmı okumamış  :roll:

bu yapıldı diye Türklerden destek azaltılırsa sonuç daha hüsran olur. bkz Crysis 1 den, en son çıkan crysis 2 deki korsan azalması, legal patlaması, bu adamlar ek olarak getirmedi dilimizi, crysis 1 de korsan sattı hemde baya bir fazla peki 2 ? insanlar kendilerine ciddi anlamda değer verildiğini anlarsa tepkisini koyar merak etme

Crysis 2 Seslendirmeler Grafikler O Oyuna Verilen Para Kuruşuna Kadar Değer
    Sen ne terbiyesiz bir herifsin ya.
    Adamlar yapmış Türkçe oyun versen 15tl ne olacak?
    Böyle bencil bencil bir yere varamayız.
    Zaten oyunu oynarken bilgisayarının harcayacağı elektrik parası 15tl'yi hayli hayli geçecek.
    Gerçi sizin evde o da kaçak bağlıdır.
    Suratına tükürmek istiyorum ama içtiğim suya yazık.
  16. F&S Türkçe yama için download linki?

Merhaba arkadaşlar, Türkçe yama için bir indirme linki vs mevcut mu acaba? Steam'den almadım oyunu. Oyunu direk Amazon.com'dan satın aldım. Orası da Patch update desteği vermiyor... Anasayfayı inceledim, foruma baktım ama birşey bulamadım.
  17. M&B With Fire and Sword [Türkçe]

Tatari_okan said:
    kesin olan bilgi bu. Çıkınca göreceksiniz kaçta çıktığını, saat kaçta çıkacağını bilmiyoruz.
    Biraz sabredin ve hak verin arkadaşlar.

Bir kaç saat içerisinde çıkacakmış Türkçe yama. Haber 1. ağızdan geldi.
    Yönetimin sabrını mı sınıyorsunuz anlamadım? Defalarca bu konular açıldı. Kilitli aşağıda 4-5 başlık var.
  18. Nerde bu devlet?(Türkçe yama)

Tatari_okan said:
    Bugün çıkacak, kesin olan bilgi bu. Çıkınca göreceksiniz kaçta çıktığını, saat kaçta çıkacağını bilmiyoruz.
    yeterli cevabı ben aldım, siz de almışınızdır umarım.
    Sabredip biraz anlayışlı davranın arkadaşlar!
  19. Ateş Ve Kılıc Türkçe Yama !

montekristo44 said:
    Bu "Türkçe Yama" ile ilgili açılan 4. konu oldu, arkadaşlar konu açmadan önce bi arasaydınız forumda.
    Daha önce 10 Mayıs denmişti, şimdi 12 Mayıs'ı bekliyoruz.
    Arkadaşım bilip bilmeden 12 Mayıs'ı bekliyoruz vs deme kulaktan dolma bilgilerle. Millet sahi sanıp asabiyete bağlıyor. Taleworld yönetimi de açıklama yapacak zamanları yok gördüğün gibi.
    Bugün Türkçe yama çıkacak. 12 Mayıs'da Türkiye'de kutulu hali satışa çıkacak. Allah allah ya.
    Ya havle.

EDİT:
    Tatari_okan said:
    Bugün çıkacak, kesin olan bilgi bu. Çıkınca göreceksiniz kaçta çıktığını, saat kaçta çıkacağını bilmiyoruz.
    yeterli cevabı ben aldım, siz de almışınızdır umarım.
    Sabredip biraz anlayışlı davranın arkadaşlar!
  20. Nerde bu devlet?(Türkçe yama)

Kesin bugün çıkacak dendi moderatör tarafından. Biraz anlayışlı ve sabırlı olmamız gerekiyor.
    Sonuçta sadece Türkçe yama çıkmıyor. Birçok dilde yama çıkıyor. Onların bug ayarları test aşamaları var. Yetiştirmeye çalışıyorlardır inancındayım.
    Eğer bugün çıkmazsa o zaman protesto ederiz. Rahat olun :smile:
Back
Top Bottom