Search results for query: *

1. #Fingolfin#

Duchy of Austria | Alımlar Açıktır

Klanımız 14/8/2017 tarihinde Fingolfin tarafından kurulmuştur. Alt yönetim kadroları ve üye seçme kadroları tekrardan 16/01/2024 tarihinde aktif edilmiştir.Mount&Blade Napoleonic Wars modülünde 71e adı altında Vincenzo tarafından 2015 yılında başladığımız zamandan bu yana sohbetlerimizi ve...
  2. #Fingolfin#

71e Régiment de vent italien

Sayfamızın konusuna biraz daha renk katmak gerek diye düşündük.. :smile:
    V0gz7j.jpg
  3. #Fingolfin#

71e Régiment de vent italien

71e Régiment de vent italien Since 2016 Türkiye Maçlarımız: 71éPrimoVP:6-0:48é 71éPrimoVP:6-4:14th 71éPrimoVP:6-4:67thKGL 71éPrimoVP:6-2:96th Brigade 71éPrimoVP:9-1:77eVeD 71éPrimoVP:7-3:17th 71éPrimoVP:2-8:Nr.88 71éPrimoVP:5-5:NCBrig_57th 71éPrimoVP:5-5:NCBrig_57th...
  4. #Fingolfin#

House Targaryen

*BİLGİLENDİRME*

Alımlar tekrar başlamıştır iyi bir sezon başlangıcı olması dileği ile.
  5. #Fingolfin#

[RS]Raiders Stein *Native* #3.Yıl#

Başarılar
  6. #Fingolfin#

Bu kişisel düşmanlıkmıdır ?

Bu kişisel düşmanlıkmıdır ?
  7. #Fingolfin#

Okumamızı istediğin metni okudum fakat bir konuyu fark ettim denge demişsin fark ettiğim konu...

Okumamızı istediğin metni okudum fakat bir konuyu fark ettim denge demişsin fark ettiğim konu 71e gibi bir klanın neden eklenmemiş olması zamanında oynadığım ve sevdiğim bir klandır neden olmadığını anlayamadım bu konuda bilgi verirmisin
  8. #Fingolfin#

House Targaryen

HAKKIMIZDA MAÇLARIMIZ İLETİŞİM
  9. #Fingolfin#

...

İptal.
  10. #Fingolfin#

House Douglas | Alımlar Açıktır...

Başarılar dilerim
  11. #Fingolfin#

Forum konusunda bize yardım edicek bir editör arıyoruz discord adresim : ☨Fingolfin#9747

Forum konusunda bize yardım edicek bir editör arıyoruz discord adresim : ☨Fingolfin#9747
Back
Top Bottom