Search results for query: *

• Users: partizan
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. partizan

Forum Karnesi ( oneri )

arkadaslar,ben forumda son zamanki degisimlerden pek de memnun degilim. bu forumun surekli olarak yeni gelenleri egiten,saygin :P forumculugu ogreten bir havasi ve de mudavimleri vardi. artik bu olamadigi icin,her bir forum uyesini belli konularda notlayarak elestirelim,ki bu insan elestirildigi...
  2. partizan

Marnid ve Borcha'nin isimleri nereden gelmis olabilir?

Bu konu 1,5 yil once soyle bir konuda tartisildi: http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,14438.0.html :D Pek bir tartisma olmasa da konusulan yapimcilarin meleketleri olabilecek iki sehir uzerineydi. Ben de frp'de Borcu adli bir karakter actiktan sonra,karakteri oynattigim bir kac gunden...
  3. partizan

forumcularin sectigi ya da secmeyi dusundugu meslek

bugun biliyorum cok konu actim ama,son gunum iste idare edin,aksam yola cikicam,bursa'ya donucem ve sinav temposuna giricem. neyse rock muzik bilmemnesi konusunda SM'in su postunu gorunce direk bu konu uyandi aklimda,ve merak ettim: forum uyeleri hangi meslegi secmeyi dusunuyor ya da secip o...
  4. partizan

kac kisiyiz?

www.kackisiyiz.com listemdeki herkse yollayacakmisim.. mail atmakla ugrasamam burdan alin :lol: ... en iyisi forum,herkes bakar isteyen girer istemeyen girmez. birileri merak etmis boyle bisey yapmis emege saygidir girin :mrgreen: edit:yanlis yere yazdimmm!!!!!dogru yer sonraki postum
  5. partizan

my sig

rathyr and calandale sent me pms when i first appeared with this sig. and rathyr thinks there's more people loving it :P i just wonder :lol: the first vote is mine of course... :mrgreen:
  6. partizan

forumla ilgili,sorun yasiyorum ben.aciklayici bir cevap yazamiyorum basliga :P

ya bu soru ne? az once yazdigim bir suru sey silindigi icin oldukca sinirliyim. bu sekilde soru soran arkadaslara elbette ki kizmiyorum. forumun kirlenmesindense,gozden kacmis sorunlarin tek kisiye soylenmesi daha mantikli oluyor. ama bu sekilde soru soran arkadaslar,sorduklari kisilerin son...
  7. partizan

Turkce Forumda Gordugum en Komik Konu

http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,19026.0.html Hani su forumumuzda,nadide bir tus war,sayfanin en tepesinde. Show new replies to your posts. ne zamandir basmadigim icin,orayi bi temizleyeyim dedim.sonra bu konuyu gordum.
  8. partizan

Google'da en cok aranan sozcukler.

walla baska bir forumdan carptim ama cok komik geldi bana. her ulkenin sozcukleri farkli :mrgreen: Google'da en cok aranan sozcukler
  9. partizan

m&b'nin bilinen en eski versiyonu 0.225'i gormek istermiydiniz?

eger gormek istiyorsaniz,ki sahsen ben istiyorum,oylamaya katilin.link: http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,20659.0.html biraz yazidan da bahsedelim: nedenleri: +forum uyeleri icin cok anlamli olur.cunku kendileri m&b'yi oynamadan once m&b'nin durumunun nasil oldugunu gorurler...
  10. partizan

ingilizce kisaltmalar

arkadaslar,ingilizce forumlarda kullanilan kisaltmalari cozemeyen arkadaslar icin,bilinen cogu kisaltmayi buraya yazmaya karar verdim. hepsi bu forumlarda kullaniliyor mu bilmiyorum elbette.ihtiyaciniz oldukca bakarsiniz,ya da baska yerlerde isinize yarar. edit: en slk gorduklerimi mavi...
  11. partizan

pentagram yeniden kuruldu

hatta 4 subatta konserleri var,istanbul'da.biletimi dun aldim 28ytl'ye... ustunde de kocaman ayakta yaziyo walla mutlulugumu anlatmaya yetmeyen sozcukleri yazdim buraya :D http://www.metal-archives.com/ 'dan baktim pentegramin grup uyeleri bu sekilde: Murat Ilkan - vocals (Cem Köksal) Hakan...
  12. partizan

devletlere gore rutbe zorlugu onerisi

rutbeler arttikca,elbette ki bir nebze zorlasiyor,footmen prisoner yerine knight prisoner getir diye gorevler veriliyor ama,devlete gec katildiginizda;(yani 20.lvl'de fln katildiginizda) cok da zorlasmiyor gorevler rutbe arttikca hatta veteranken yapilan gorev knight-at-arms'kenden daha zor...
  13. partizan

your post count/total amount of posts ratio :?:

fun stuff you know,as you will make this thread full of ****. mine:329/766+1 :P :lol:
  14. partizan

Turkiye ve AB

arkadaslar orman yanginlari konusuna sabotaj girisiminde bulunanlari gorunce,bu konuya el atmak istedim :D giris: -Turkiye'nin ab'ye gireceginden adim gibi eminim. -Kibris'in basina :Turkiye'den daha kotu seyler :!: 'in geleceginden de adim gibi eminim. -Ermeni soykiriminin milliyetcileri de...
  15. partizan

lvl 50 hedefi

arkadaslar,ben birkac arama yaptiktan sonra bulamayinca sayfanin en sonuna baktim ve "bir arkadasimiz benim yerime bulmus zaten" diyerek konu hakkinda birkac soru yazmayi dusundum.ama konu kilitlenmis.ben de buraya sormaya karar verdim. level 50 konusu ingilizce forumda da cok...
  16. partizan

i like forum members,.....

a new forum game,i invented it :P. example: who make high quallity spam. for fun!
  17. partizan

should jerky return?

i did this poll as i saw the topic:the jerky memorial thread: http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,15026.0.html
  18. partizan

biraz daha nostalji

arkadaslar,forumda gezinirken,can sikintisi da olsa gerek,en eski postlara bakayim dedim.armagan o zamanlar bu denli mesgul degilmis saniyorum.suradayken   The Apothecary - Technical Support   The Rat Catcher's Hovel - Bug Reports   polak baslikli bir yazi gordum,alttakilerin de hepsi...
  19. partizan

Gunluk sorunlarinizdan bahsedin

bu bolumde herkes kendi gunluk yasadigi sorundan bahsedebilir.cozum yollari hakkinda tum forum ahalisi konusabilir.eger sorununu cozduyse sorunu yasayan kisi cozum yollarindan bahsedebilir. bir ornek verirsek: benim ilk aklima gelen yasadigim sac dokulmesi sorunu.gerci gunde 100 tane...
  20. partizan

bass anfisi karsilastirmasi

arkadaslar lutfen anlayanlar katilsin bu ankete.umarim bass anfisinden anlayan cikar.
Back
Top Bottom