Search results for query: *

1. dewilaxe

Oyun içerisinde 10 günde 2 ülkeyle savaşa girip barış yapma sorunsalı

Güney imparatorluğunun derebeyi olarak oynamaktayım. Kuzey imparatorluğu savaş açtı bi tane kalemizi aldı ve hemen barış önerisi için oylama başlattı bizim krallık.Barıştan sonra 3-4 gün geçti hop kuzaite savaş açmak için oy ver diye bir bildiri çıkmasınmı sağda... İlk okulda 2 dkda kavga edip 5...
  2. dewilaxe

Leydi ile evlenme

O kız seni aldatıyor dostum uzak durmakta fayda var
  3. dewilaxe

Büyüyen çocukların itemsiz olması

Oyunda 1115 yılındayım bir sürü lordun çocuğu büyüdü 20 küsür yaşlarına geldiler fakat bazılarının kılıcı zırhı atı vb tam donanıma sahipken bazı arkadaşlarda resimdeki gibi pijamayla savaşa katılıyor ve böyle oldukları içinde savaş alanında ölmeleri daha kolay hale geliyor. Kendi çocuklarımı...
  4. dewilaxe

Ülkeyi yöneten kral ölünce oylamada adımızın çıkması için?

Politikalarında etkisi vardır tabi. Bu arada güncelleme ne zaman gelir arkadaşlar bir fikriniz var mı ? Crash yediğim için oyunum yarım kaldı kaç gündür oynayamıyorum :smile:
  5. dewilaxe

yardım

o hata değil alt tuşuna yada sol sağ tık vb basılı kalıyordur bendede oluyordu alt tab vb yapıyorsan odan kaynaklı ctrl alt sol tık sağ tık kamera yönü değiştirme bu tuşlara bas sırasıyla düzelir. ölüm kalımdada işaretli olmayınca ölümler aktif oluyor.
  6. dewilaxe

Aslında bu gibi durumlar da otomatik olarak görev verse oyun bize hükümdar olmak için mevcut varisleri ortadan kaldırıp onemli lordlarla aranı düzeltmeni sağlayacak tarzda görevler gayet güzel olurdu bence.
    +1
  7. dewilaxe

Kral ölünce taht'a varislerinden biri geçiyor.
    Güneyi Pethros klanı yönetiyordu rhagea öldükten sonra ulbos yönetti sonra leopardinos klanındaki Temion kral oldu.
  8. dewilaxe

Merhaba arkadaşlar. 1106 yılındayım güney imparatorluğunu destekliyorum şuanda ülkeyi Temion yönetiyor ve o öldükten sonra kral seçimlerinde ismimizin gözükmesi için klan seviyesi mi gerekli ? yönetici klan 5 , benim klanım 4. seviye. Ülke kurmak için 4 seviye klan gerekiyordu ve bu sebepten...
  9. dewilaxe

Need More Info Beta 1.5.7 crash

1.5.7 beta da sıfırdan oynamaya başladım 1106 yılına geldim ve bir süre sonra haritada sürekli crash vermeye başladı (beklerken , hareket ederken) hatayı upload ettim.Bütün savelerim aynı yerlerde kayıtlı olduğu için hiç bir şekilde oynayamıyorum devamlı atıyor.
  10. dewilaxe

1.5.7 beta Lycaron yakınlarında oyundan atması

Merhabalar. Lycaron şehrinin üstünde (sanırım adı gaos kalesi). Kuzey imparatorluğu ile savaşıyordum orduyu yendim ve ne zaman hareket ederken kamerayı lycaron tarafa çevirsem 10-15 saniye sonra crash veriyor. Yeni update gelene kadar beklemek zorundayım sanırım. Edit: Teknik destek sayfasına...
  11. dewilaxe

Keyifleri Kaçıran Ölüm!

Ölümlerin olması benim için gayet güzel bir durum. Bir lord ile 500 kere savaşa girip sürekli esir alıp grubumdan kaçması yada bir süre sonra serbest bırakılıp yine bir savaşta köylerimi yağmalaması , yine esir almam vb çıkmaz döngüye dönüşüyor. Kardeşimiz ile baştan başlayıp düşük statüyle kalradyayı alma vb demişsin o zaman oyunun başında statüyü otomatik olarak dağıtmayı kapatırsın kendin verirsin. Bu ölümler le oyuna ayrı bir tat gelmiş umarım ilerde değişmez. İyi forumlar.
  12. dewilaxe

Savaşın kalede devam etmesi

Geçenlerde update videosunda savaşın lordun sarayında devam edeceğine dair bi güncelleme gelmişti. Ama bir türlü sarayın içine geçip savaşamadım , hep surlarda bitiyor savaş. Herhangi bir şey yapmam gerekiyor mu ?
  13. dewilaxe

Karekter şişmanlayıp bir süre sonra zayıflıyor

Yeni save açtım ve karekterim kaslı bişeyken bir süre sonra göbek bırakmaya başladı ve kolları incecik oldu.Bu durum neye bağlı ?
  14. dewilaxe

1.5.6 Ölüm ve çocuk doğma özelliği çalışmıyor.

Merhabalar , geçen zamanın ardından yeni sefer açmaya karar verdim fakat oyunun başında işaretlediğim karakterler in ölmesi ve başka npc lerin gelme özelliğini açtığım halde ne savaşlarda nede köylerde yada şehirlerde doğal sebeplerden dolayı birilerinin öldüğü yazmıyor görünmüyor. Sizlerde...
  15. dewilaxe

Need More Info 1.5.0 Cheat Çalışmıyor.

Merhaba , herhangi bir mod yüklü değil ve bugün gelen beta hotfix den sonra dosyaları doğruladım ama malesef sorunum düzelmedi.Yeni save açıp denedim oda olmadı.Envanterde sol tarafta eşyalar gözüküyor fakat kısayol tuşları işlevsiz.
  16. dewilaxe

Hala aynı sorun mevcut.
  17. dewilaxe

Aklıma gelmişti bugün ama denemeye üşendim. 2.4 GB güncelleme gelmiş belki sorun düzelir olmaz ise senin dediğini yapacağım. Teşekkürler
  18. dewilaxe

Oyunun belgelerinden cheat_mode 1 olmasına rağmen yeni beta dan sonra kısayol tuşları çalışmıyor.(ctrl+h , ctrl+ sol tık...) Savaş esnasında can dolduramayıp istediğim yere haritada ışınlanamıyorum.
  19. dewilaxe

1.4.3 beta kale savunurken crash

Merhaba arkadaşlar , betada kale savunmadan önce save almıştım(başka savem yok). Tam Saldırıya basıyorum loading de oyun crash hatası veriyor.Herhangi bir mod kullanmıyorum oyunu sade haliyle oynuyorum.Save ' i tam kale savunmanın orda aldığımdan dolayı bişey yapamıyorum.1.4.2 ye döndüğümdede...
Back
Top Bottom