Search results for query: *

• Users: Navegador
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. Navegador

Forumda oyunu nasıl etkinleştirecem YARDIM!

arkadaşlar yardım ederseniz sevinirim forumda oyunumu nasıl etkinleştirecem aradım fakat bulamadım warband ı bi şekilde etkinleştirmiştim hatılamıyorum nasıl yaptıgımı  wfas ı da etkinleştirmek istiyorum da nasıl yapacam bulamadım  :cry:
  2. Navegador

Çok Kolay Hızlı Para Kazanmak (En Karlı Ticaret)

Arkadaşlar forumu araştırdım fakat kimsenin bahsetmediğini gördüm. Verildiyse özür dilerim. Şehirlerde barut en fazla 300thaler fln onlardan alabildiğiniz kadar alın sonra gidin herhangi bir kalede satın en az 700thaler veriyolar(kuşatma altındaki kalelerde 1000e kadar çıkabiliyor). Bunu sürekli...
  3. Navegador

Yoldaşların Esir Alınması Konusunda

Krallık savaştayken esir düştüm doğal olarak yoldaşlarım da gitti :) sonra bunların bi kalede esir tutulduklarını ögrendim gittim anahtarları alamadım yani kaçıramadım bizimkileri. Sonra krallık ateşkes ilan etti ve şimdi yoldaşlarımın nerde oldugunu bulamıyorum :/ her yolu denedim köle taciri &...
  4. Navegador

Evlilik Hakkında Yardım Gerekli

Arkadaşlar simdi ben Vaegir Krallıgına baglıyım ve orda Leydi Tabath ı gözüme kestirdim sonra onun için Lord Meriga ile de ilişki iyi fakat bi türlü vermiyo kızı anlamadım. Leydi ile ilişki: 35, Lord ile ilişki: 33 bide lorda ailenizde kalıcı birleşmede yer almam neyi gerektirirdi diyince...
  5. Navegador

Beceri Sınırı Yardım!

Arkadaşlar sizden bi konuda yardım isteyecektim. şimdi ben .txt kullanarak becerilerin(güclü darbe, demir vücut vs vs.) sınırını değiştirmek istiyorum nasıl yapacağım yardım edermisiniz forumda araştırma yaptım ama bulamadım. Teşekkürler Şimdiden
Back
Top Bottom