Search results for query: *

• Users: Royalus
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. Royalus

MP'yi artık düzeltin yeter yahu.

Giriş yapılamıyor şuan kimse 2'ye kadar sorun yoktu şimdi bu halde.Map'ler desen 2 senedir sürekli çöküyor halledin artık şunları Allah rızası için.
  2. Royalus

3090 için öneri işlemci?

Selamlar dostlar.Ryzen 9 5900X ve i9 11900k arasında gene delirdim :grin: Önerilerinizi alabilrsem cidden çok güzel olur şimdiden teşekkürler.
  3. Royalus

2 yıldır sürekli server çökmeleri.

Allah rızası için düzeltin şu sorunu artık 2 seneyi geçti.TDM bir çöktü bir çöktü bugunde giriş yap öyle bekletiyor oyunu kapat aç yapıyoruz.Yeni map birşeyler gelecekmiş abi ilk önce olanları düzeltin bir yahu.
  4. Royalus

Yeni Birim seçme sorunu.

Önceden parti ekranında hangi birim olacağını seçiyorduk şimdi ise savaş alanında süvarilerim okçu olarak geçiyor nasıl oluyorsa onuda geçtim bir türlü değiştiremedim gitti.
  5. Royalus

Need Bannerlord mod list in this forum!

Greetings dear forum members. I am presenting the current mod list in the Turkish forum, would you like it here too?My list has been pinned on the forum for a year. ? Turkish Forum My Mod List If appropriate, I will make every effort for you. ?
  6. Royalus

İntel’in 11.Nesil işlemcisini neden önermiyorlar ve PC özellik yorumu?

Evet beyler duyduğum tek şey ‘11.nesil sakın alma sorunlu’ diyorlar nedenini anlamadım. Ayrıyetten sizce bu özellikler nasıl? Mesela Bannerlord ekran kalitesi full olarak alacağı fps tahmini kaç olabilir?
  7. Royalus

Tolkien kitap serisi sıralaması?

Selamlar değerli beylerim! Tolkien kitaplarının çoğu elimde mevcut ama sıralama nedir ne değildir belli değil.Roverandum , Kullervo , Tom Bombadil’in maceraları bunlar diğer kitapların (Hobbit,Silmarillion,Hurin’in çocukları,Beren ve Luthien,Gondalin düşüşü,Bitmemiş öyküler,Kayıp...
  8. Royalus

Partilerimizin haritada görünüşü.

Kendi klanımızda kurduğumuz partilerin konumları görünmesi güzel fakat devasa bir simge ile gözükmesi benim görüntü keyfimi bozuyor.Ayarlada ebat ayarlaması yapabilsek güzel olmazmı? Ufak görünse çok iyi olacak cidden zaten görünür her türlü ama göz bozan türdün şuan.Map'de şuan sığınakların...
  9. Royalus

Bannerlord Güncel Mod Listesi ⚔️

VLANDİA CALRADİA'nın hakimidir! Kimse Vlandiacılığımızı sorgulamasın! Genel Sorun; Özellikle çoğu kişinin yaşadığı ve çözümünü pek bilmediği modu söyleyeyim.Kendinize özel yaptığınız bannerınızı(Bayrak Tasarımı)oyuna her girdiğinizde bozuluyor bunun için Banner Color Persistence modunu...
  10. Royalus

Özel birlik Ağaçları

Her kültürün özel birlik ağaçları var ama nedense bulamadım gitti önceden köylerde denk gelirdi.Bunu nasıl çözebilirim veya mod varmı bununla alakalı?
  11. Royalus

Bannerlord Online için yorumunuz nedir?

Arkadaşlar aldığınız keyifler ve izlenimler nedir? Kötü olan kısımlar ile tecrübeleriniz nedir ve nasıl bir his :grin: Hayal gibi online oluşu çok uğraştığım save tadımı çıkardığımdan oynayamadım daha.Hata aldığınız kısımlar , ordu kurma sistemleri ve siz çıkınca ne oluyor kayıt işlemleri vs...
  12. Royalus

Var olan görevleri konsol ile tamamlama değişti mi?

Önceden 'campaign.complete_active_quest' ile var olan görevleri tamamlıyordu ama şimdi kabul etmiyor nasıl yapabiliriz bilen var mı?
  13. Royalus

Oyunun Ana Görevi?

Görevle hiç ilgilenmedim ve çıktığından bu yana neler eklendi yol olarak.Görevleri sırasıyla yazan bir konu veya video olduğunu bilen var mı? Ana görev yapasım geldi :)
  14. Royalus

Şehirdeki Tüccarların Meslek Değişimi?

Şehrimizde bulunan npclerin örneğin değirmenci olsun bunu nasıl değiştirebiliriz veya mod varmı?
  15. Royalus

Madem en iyi odağınız savaş bir kaç özellik gelmeli artık..

Savaş halinde bulunduğumuz an herşey rastgele maalesef. Ben istemiyorum o kaleyi , şehri vs. Savaş ilan edildiği gibi bir savaş konseyi olsun görsel olmasın tablo olsa yeterli. 1)Bölgemizi koruyalım. 2)Köy baskınları yapalım. 3)Feth edilebilir kaleleri araştırın raporlayın(Yoldaşlar) 4)A kaleyi...
  16. Royalus

Klan Üyeleri fetih yapmıyordu önceden?

Hangi politik ayarla klan üyelerinin fetihlerini engelliyorduk? Önceden klan üyesi kafasına göre yer seçip fetih yapmıyordu.
  17. Royalus

Atın rengini nasıl ayarlayacağız veya hangisini alacağız?

Önceden ikisinide safkan yaptığımda beyaz oluyordu.Öyle bir çözüm bulmuştum ama şimdi olmuyor :grin:
  18. Royalus

Evlendik ama karıyı arıyoruz?

Evlilik teklifimi kabul etti babama falan derken kayboldu gitti.Babasındanda aldık kız yok ortada parada gitti...Yazan konumlarla alakası yok zaten karekterlerin.Nasıl çözücem bu işi?
  19. Royalus

Yine Yeniden Başladım Kervan Ordu büyüklüğü ve gelirler

Kervan gelirlerini ayarlayabileceğimiz ve parti büyüklüğünü değiştirebilceğimiz bir mod var mı? 3-5 adamla klan yapmayı sevmiyorum giderler hep büyük ufak ayarlar lazım bunlara.Kervan parti sınırı 30 hiç olacak gibi değil zaten :D
  20. Royalus

Oyun hiç açılmıyor.

Steam'dan başlat diyorum altta bannerlord simgesi çıkıyor 2 saniye içinde kayboluyor.Ekrana hiçbirşey gelmiyor yani ilk giriş bile.Mod yok , save yok , en son sorun yoktu yeni sürüme güncelledim gireyim diye bunu yaşadım. 2 kere dosya doğrulama yaptım değişen bir durum yok.
Back
Top Bottom