Search results for query: *

• Users: RedMist66
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. RedMist66

Spore

Arkadaşlar başlıktan da anlayacağınız üzere bu lanet oyuna girdim ve istemsizce 10 saat oynadım ve sorunum şu oyunda uzay çağına geldim güzelce bi UFO yaptım gezegenden gezegene geziyorum ama artık amacım ne bilmiyorum yabancı dil de kıt baska empirelere gidiyorum adamın 10 tane uzay aracı var...
  2. RedMist66

Floris Mod hatası

Arkadaşlar floris modu sorunsuz calistiriyorum fakat background_recruit diye bisenin hatasını aliyorum birden ve arkaplana beyaz bir çarpı işareti geliyor ?
  3. RedMist66

Otomatik Garnizon

Arkadaşlar forumda cok araştırdım fakat bulamadım.Sorum şu Anno Domini 1257 modunu oynayanlar bilir bir kale veya şehir fethedince garnizona bizim asker koymamiza gerek kalmıyordu zamanla acemi-elit askerler yer alıyordu.Acaba bizde herhangi bir kodla bunu oyunumuza yada oynadigimiz bir moda...
  4. RedMist66

-Kızıl Yeleli At [1.Sayı "Kutsal Kut"]-

KIZIL YELELİ AT İlk sayı "Kutsal Kut" -Beyim kayalar dikkat edin ! -Lanet olsun sana Menegrid ! Geri çekilin ! -Beyim şimdi ne yapmamızı istersiniz -Kazın ! (1 saat sonra) -Beyim hiçbir faydası yok kazmamızın. -Gök Tengri şahidim olsun Menegrid yıllar , yüzyıllarda sürse yaptıklarının hesabını...
  5. RedMist66

WSE Nedir? Ne işe yarar ?

Arkadaşlar forumda aramama rağmen hala wse nin ne oldugunu yada ne ise yaradığının yazıldığı bir konu bulamadım forumda herşeyin rehberi var bi bunun yok eger ne oldugunu bilen birisi varsa anlatabilirmi ?
  6. RedMist66

Otomatik Garnizon

Arkadaşlar forumda cok araştırdım fakat bulamadım.Sorum şu Anno Domini 1257 modunu oynayanlar bilir bir kale veya şehir fethedince garnizona bizim asker koymamiza gerek kalmıyordu zamanla acemi-elit askerler yer alıyordu.Acaba bizde herhangi bir kodla bunu oyunumuza yada oynadigimiz bir moda...
Back
Top Bottom