Search results for query: *

• Users: Jenexus
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. Jenexus

Warband'da Minik Takılmalar

Warbandda ekran kartı driverını güncellememe bağlı küçük takılmalar yaşıyorum. Çok hissedilmiyor ama etkisi oluyor. Bu sorunu bildiğimden 266.58 sürümlü driverı kullanıyordum. Ama yeni oyunlar güncellememi istediğinden yükseltmek zorunda kaldım. Şu an 301.42 sürümlü driverı kullanıyorum...
  2. Jenexus

Format ve Sürücüler

Her zaman yaptığım şekilde format attım. Yani C'yi silip Windows 7 yi yeniden kurmak. Ama bu sefer bir sorun oldu. Bende C D E olmak üzere 3 sürücü vardı.C olması gerektiği gibi format yemişti. Ama eski C deki her şey D'ye aktarılmıştı. Yani eski programfiles, appdata gibi hepsi D'ye geçmişti...
  3. Jenexus

Ekrandaki Çizgiler

Battlefield: Bad Company 2 oynarken bilgisayar dondu ve dııııt diye ses çıkarmaya başladı(Bu ses kulaklıktan geliyor) Bu sorun bad company 2 oynarken genelde oluyordu. Bende bu durumda resetliyordum ve bilgisayar düzeliyordu. Ama son yaşadığım olayda o sesle birlikte ekrandaki görüntü de...
  4. Jenexus

Sosyalfobi ve Yüz Kızarması

Forumda fark ettiğim kadarıyla sosyalfobi sorunu olan kişi sayısı oldukça fazla. Bu sorunu yaşayanlar, bu sorundan kurtulmuş olanlar veya tavsiyesi olan arkadaşlar bu konuya yazarsa sevinirim. Gelelim kendi sorunuma; bende küçüklüğümden beri olan bir çekingenlik sorunu var. Son 3-4 yılda bunu...
  5. Jenexus

Sunucuya Bağlanılamadı Hatası

Daha önce rahatça girip oynadığım Warband'da bugün herhangi bir sunucuya bağlanmak istediğimde yukarda "Seri numarası doğrulanıyor..." yazısı çıkıp 2-3 saniye sonra "Sunucuya Bağlanılamadı" hatası alıyorum. Oyunu tamamen silip yeniden kurdum, modemi resledim, DNS ayarlarını sıfırladım ve birkaç...
  6. Jenexus

Videoyu İkiye Ayırma

Elimde telefon görüşmesinin olduğu bir video var. Bu videoyu ikiye ayırmam gerek. Yani ortadan çubuk tarzında bir şey geçmeli. Alanlar farklı havası yaratmalı. İnternetten biraz baktım ama kayda değer bir şey bulamadım. Yardım ederseniz sevinirim.
  7. Jenexus

Arama Motorunda Sağa Dayalı Yazı

İnternet Explorer 9 da google arama motoruna yazı yazdığımda sağa dayalı olarak çıkıyor. Yazı yazmaya başlamadan önce her şey normal... Yazı yazmaya başladıktan sonra ise sağa dayalı olarak çıkıyor. Yardım ederseniz sevinirim.
  8. Jenexus

Could Not Connect To Steam Network Hatası ve Çözümü

Hata tam olarak şöyle : "Could not connect to Steam network. This could be due to a problem with your Internet connection, or with the  Steam network. Please visit www.steampowered.com for more info." Çözüm: Advanced System Care adlı program varsa sorun bundan kaynaklanıyor olabilir. Bu...
  9. Jenexus

XFİRE hata veriyor

Arkadaşlar XFİRE yi açtıktan yaklaşık 20 saniye sonra bir hatayla karşılaşıyorum. http://i46.tinypic.com/25ui39u.jpg Yardımlarınızı bekliyorum
  10. Jenexus

[RoA] Riders of Anatolia-İmza, Flama Çalışmaları

Başvurularınızı ReDDhardy'e yapabilirsiniz. Klana girmek için Warbandın olması yeterlidir.Klana girdikten sonra kaptanımız tarafından girip giremeyeceğiniz belli olcaktır. -Amacımız saygı ve  hoşgörünün olduğu eğlence içinde Warband oynamak, oyunu daha eğlenceli  ve zevkli hale getirmektir...
  11. Jenexus

Windows 7 Ve Xp

Arkadaşlar ben Windows 7 nin betasını kullanıyorum. Ama süresi bitecek yakında... Bilgisayarımda xp de var. Windows 7 deki dosyaları sorunsuz bir şekilde nasıl xp ye geçebilirim?
  12. Jenexus

Yardım!

Arkadaşlar ben bir program indiriyorum. Cheat engine ile indirme hızını arttırısam bir yasal suç olur mu?
  13. Jenexus

Oyuna Giriş Resmi

Merhaba Arkadaşlar Bir çok modda oyunu açtığımızda farklı resimler çıkıyor. Örneğin Fire Arrowda Rhodok Arbeletçisinin şapkasını takan bir adam var :D Native de ise atın üstünde kiralık kılıç başlığı takmış bir adam. Bunları nasıl değiştirebilirim? Kendim farklı resimleri nasıl koyabilirim?
  14. Jenexus

Kamera Mikrofonu(yardım)

Merhaba arkadaşlar A4Tech marka bir kameram var ve mikrofonlu daha önce sorunsuz çalışıyordu fakat bugün bilgisayarı açtığımda dittttttttttttttttttttt diye ses gelmeye başladı hoparlörden hoperlörün sesini kısınca gidiyor ama sürekli kısamam ki :? Bu ses neden kaynaklanıyor? Mikrofonun...
  15. Jenexus

Okul Ne Zaman Açılacak?

Arkadaşlar bildiğimiz gibi Ramazan nedeniyle okullar Eylül sonuna doğru açılıyor. Benim sormak istediğim bir şey var. 24 Eylül Perşembe günü açılacak diye biliyorum. Ama 28 Eylül Pazartesi açılacak diye bir şey de duydum. Bilgisi olan yardımcı olabilir mi? Meb tarafından resmi bir açıklama...
  16. Jenexus

Lordun Krallık Değiştirmesi!

Arkadaşlar Lord İrya nord krallığında biliyosunuz. Fakat onu svadyan lordu olarak gördüm. Emin olmak için karakterlerden baktım Harlusun bir komutanı yazıyordu... Acaba bu bir bug mu?? Yoksa benim yaptığım görevden mi kaynaklanıyor? Yaptığım Görev:Lord İrya yı suçlu duruma getirmek için bir...
  17. Jenexus

-Mehter Marşları!-

Arkadaşlar daha önce bu konu açılmıştı biliyorum. Ama ben toplam 24 mehter şarkısından[klasik sayıdır] 22 sini kullandım. 2 tanesini kullanmamamın nedeni:Hicazi Hümayün şarkısını ogg formatını bir türlü dönüştüremedim.                                               :Gulbank şarkısınıda savaş...
  18. Jenexus

Lordlar ve Ölüm(Bir Soru)

Arkadaşlar Lordları nasıl ölümlü yapabilirim türkçe forumda yok ingilizcemde pek iyi değil Sadece kodlar değilde mod versenizde olur NOT:The Cahos of War modunu önerecekseniz orada lordlar çok güçlü ama ölümlü değil yada ben daha öldürmeyi başaramadım:D Permanent Death adlı bir modu...
  19. Jenexus

Oyundaki İnsan Çeşitliliği(Çocuklar) ve Bir Soru

Arkadaşlar Mount Blade en büyük eksiklik olarak çocuklar gözüme çarptı. Oyunda 1 tane bile çocuk bebek vs. görmüş değilim. Daha önce yazılmıştı sanırım şimdi söyleyeceğim, oyunda çocuk yapma olsa olmaz mı? Wedding Dance modunda evlenme yapılıyorsa bundada olur diye düşünüyorum. Hatta...
  20. Jenexus

Native Expansion

İlk olarak size modu tanıtayım! 0.550 versyonunu oynadım ve çok hoşuma gitti! Yeni zırhlar,silahlar, bir kaç yeni yiyecek var Özellikle hoşuma giden 3 şey oldu 1.si NPC lerden 4 tanesini güçlendirmişler Artık bizden 4 kişi 200-300 dinar değil en az 14.000 dinar istiyor :D 2.si oyuna Kara...
Back
Top Bottom