Search results for query: *

• Users: Noelly
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. Noelly

Pendragon Community l Call of The Fire

2020'de üyelerinin farklı bir klan çatısı altında birleşip ardından Pendragon olarak Warband'ın çeşitli modüllerinde başarı ve aktiflik göstermiş olup rekabet ve dostluk içinde kalmayı hedeflemiştir. ◆ Sellswords ◆ Spartans ◆ Kingdom of France ◆ Crusaders ◆ House Targaryen ◆ Kingdom of Denmark...
  2. Noelly

Warband veya Bannerlord FPS Arttırma

Merhaba, Textureleri sıkıştırarak çok az bir kalite kaybıyla FPS değerinizi arttırabilirsiniz. Bu yöntem ile pk yüklenme ekranı olsun pk'nın klasik fps sorunundan kurtuldum. ANLATIM Ordanador.exe'yi açıyoruz UYARI: Texture klasöründe bulunan ui_gadget ve cursor.dds dosyasını masaüstüne...
  3. Noelly

PK 1 Fps Kitlenme Sorunu Çözümü

INI Yüklenme Ekranın'da Alt Tab'a Alın Bir Süre Bekleyin Yükleneceği Kadar Sonra Tekrar Geçin Oyuna Sorun Çözülecektir.
  4. Noelly

///

.
  5. Noelly

Call of Duty: Black Ops Cold War'daki Trabzon Havalimanı Sahnesi

Trabzon Belediye Havalimanı yazısını görüyoruz. Call of Duty: Black Ops Cold War'ın Senesi 1980'li Yıllarda Geçmektedir. Peki Trabzon Havalimanının Sahnenin Hikayesi Nedir ? Aleksandr Zuyev o yıllarda 28 yaşındaki bir Sovyet Ordusunda savaş pilotuydu, batum yakınlarındaki bir hava üssünde görev...
  6. Noelly

Bannerlord'un gidişatı sizce nasıl ?

Bannerlord, optimizasyonları düzeltme fix güncellemeleri dışında büyük bir şey yok şuanlık. Erken erişim'le birlikte büyük bir güncelleme olacağını düşünüyorum sizce ?
  7. Noelly

En Son Oynadığınız Oyun ?

Benim CS:GO
  8. Noelly

Mount & Blade: Warband - Kergit Kağanlığı Rehberi

Kergit Hanlığı, Sancar Han tarafından yönetilen bir Kalradya fraksiyonu iken, tahtın hak talebinde bulunan Dustum Han'dır. Kalradya'nın yemyeşil kalbi bölgelerinin aksine, güneydeki büyük bozkırlar, geniş bir kuru otlak bölgesidir. Sert hava ve az kaynaklarla, burada bolca bulunan tek şey, hem...
  9. Noelly

Mount & Blade II: Bannerlord - Krallık Nasıl Kurulur ?

Oyunun en başında verilen ana görevi tamamlayıp Bir kaç küçük görev daha yaptıktan sonra senden 3 bayrak parçası toplaman istenecek. Bu bayrak parçalarını da topladıktan sonra sana 3 seçenecek sunulacak. ******************************************************** 1-İmparatorluğun yanında bir...
  10. Noelly

Mount & Blade II: Bannerlord - Parti Morali Nasıl Yükseltilir ?

Düzenli olarak haydut ve çapulcu avlayın Liderlik Yeteneği Yükseltme Ne kadar çok orduya komutanlık yaparsanız, o kadar çok liderlik puanınız artar. İyi bir lider olursanız ve liderlik puanınızı sürekli geliştirirseniz partinizin moralide yüksek oluyor. Liderlik puanınıza da odaklanmanızı...
  11. Noelly

Mount & Blade II: Bannerlord - Kervan Rehberi

Kervan Nasıl Kurulur ? -Kervanınızı kurmak için önce ticaret yapmak istediğiniz bölgeyi belirlemesiniz. -Bölgedeki en büyük şehirlerden birine gidip şehir içinde dolaşarak ya da şehir sekmesinden bir tüccarla konuşun. -Kervan kurmak istediğinizi belirten yanıtı seçin. Kervanların ücreti 15.000...
  12. Noelly

Mount & Blade: Warband - Hikaye ve Karakter Yüz Rehberi

Mount & Blade'de, oyuncunuz Calradia'da maceraya atılmaya başlamadan önce kendinize bir tarih, geçmiş bir geçmiş yaratma fırsatı verilir. Karakteriniz Calradia'ya yabancı, ancak bu arka planın oynanış üzerinde çok az etkisi var, esas olarak sadece bazı lordların sizi oyunun erken safhalarında...
  13. Noelly

Mount & Blade: Kalradya Tarihi

Kalradya, Mount & Blade serisinin geçtiği kurgusal evren ve kıta. Orijinal Mount & Blade'de 5, Warband'de 6 ve Bannerlord'da 8 adet krallığa ev sahipliği yapar. Kalradya toprakları durağan değildir ve sadece oyuncunun eylemleriyle şekillenmez. Her krallık savaşmak, ittifaklar kurmak veya diğer...
  14. Noelly

Mount & Blade: Warband - Ordu (Asker Ağaç) Rehberi

Kergit Hanlığı Sarranid Sultanlığı Vaegir Krallığı Rodok Krallığı Svadya Krallığı Nord Krallığı Paralı Askerler
  15. Noelly

Mount & Blade: Warband - İhtilaf, Onur, Nam, İdare Hakkı, Kitaplar Rehberi

İhtilaf nedir? İhtilaf, bir nevi sizin oyundaki sorumluluklarınız anlamına gelir. İhtilaf, oyun içindeki anlamı ile lordların, kralların size tek bir bakımda genel bir tutum sergilemesidir. İhtilaf puanının yüksek olması hiç iyi bir durum değildir. İhtilaf nasıl artar? Sürekli bir yeri...
  16. Noelly

Mount & Blade: Warband - Merdiven Rehberi

Merdiven Nedir ? Merdivenin Kullanım Amaçları Kuşatma, her Mount & Blade oyununun önemli bir yönüdür. Bir fraksiyonun bir tımarın kontrolünü ele geçirmesinin en yaygın yolu, onu kuşatmaktır (kaçmak tek alternatiftir). Oyun, hiçbir fraksiyonun oyuncunun müdahalesi olmadan tüm Kalradya'yı...
  17. Noelly

Resolved Bannerlord - FPS Arttırma

Merhaba, bugün sizlere Bannerlord'da FPS arttırmayı göstereceğim. Alıntı Değildir! 1-ADIM Bilgisayarda gereksiz kullanmadığınız arkaplanda veya normalde çalışan uygulamaları kapatın. Kapatmak İçin: CTRL + ALT + DEL > Görev Yöneticisini Başlat veya Masaüstü ekranının altındaki bara sağ...
  18. Noelly

TaleWorlds Entertainment Tarihi

TaleWorlds/Mount&Blade Tarihi Merhaba sizlere gururumuz olan Taleworlds Entertainment (Mount&Blade) serisinin yapımcısı olan şirket'in belgesel tadında tarihinden bahsedeceğim.. Şirket henüz kurulmadan önce; 2001 yılında Armağan Yavuz ve ekibi proje üzerinde çalışıyordu. Proje'nin adı...
  19. Noelly

Mount & Blade: Warband Multiplayer Püf Noktaları

Merhaba bugün sizlere kendiminde deneyimlemiş olduğu warband'ın multiplayerde püf noktalarından bahsedeceğim. Öncelikle oyuna başlarken; -İlk olarak oyun ayarlarınızdan kasmayacak şekilde fps performans en az %50 şekilde ayarlayın. -Ping'inizin olmamasına dikkat edin -Fare'nizin rahat...
  20. Noelly

Mount & Blade - Kaldırılan Özellikler ve Gizemler

Swadian Hall,Outdoor Beatiful Land,Lord's Hall Vaegir müziklerinden biri eşliğinde konuyu okuyabilirsiniz :) Bu oyunun veya paketin ilk sürümlerinde varolmuş fakat sonradan güncellemelerle kaldırılmış özelliklerdir. Bu özellikleri oyun dışı programlarla geri getirebilmek mümkün bu özelliklerden...
Back
Top Bottom