Search results for query: *

• Users: YusufPasha
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. YusufPasha

Forum Lakırtısı

Ocak geldi geçiyor hala sonbahara yazıyorsunuz. Herkese iyi seneler
  2. YusufPasha

Grafik Ayarı

PC'im orta grafikleri çok drop yemese kaldıracak gibi gözüküyor ama performans iyileştirmeleri tam olana kadar grafiklerimi düşüğe kısmayı düşünüyorum. Düşüğe kıstığım zaman karakterimin ve diğer karakterlerin saç sakalları oyuncak bebeğe dönüşüyor. Saç ve sakalları bozmadan nasıl grafikleri...
  3. YusufPasha

Grafik Ayarları

PC'im orta grafikleri çok drop yemese kaldıracak gibi gözüküyor ama performans iyileştirmeleri tam olana kadar grafiklerimi düşüğe kısmayı düşünüyorum. Düşüğe kıstığım zaman karakterimin ve diğer karakterlerin saç sakalları oyuncak bebeğe dönüşüyor. Saç ve sakalları bozmadan nasıl grafikleri...
  4. YusufPasha

Hurrah! | II. Bölüm

II. Bölüm İsmirala'da Bir Kibrit   C Bloğu, 11 Numaralı Koğuş, 5. Ranzanın Üstü. Numara 273, Er Sergei Josefovski, Sargoth Şehri Kilise Bölgesi. Koğuşa girdiğimde buranın standart bir salonun ranzalarla kaplanmış, son derece propaganda posteri dolu, zemini özel işlemeli Vaegir halılarıyla...
  5. YusufPasha

Nvidia Ekran Kartım Görünmüyor

Bir kaç oyunun otomatik optimizasyonu için GeForce Experience açayım dedim. Fakat açtığımda bir hata oluştu PC'yi yeniden başlatın dedi, ben laptopu yeniden başlattım açtığımda sorun yine aynıydı sonra masaüstünden bir de Nvidia Denetim Masasını açayım dedim fakat sağ tıkladığımda yoktu sadece...
  6. YusufPasha

[Çeviri Çalışması] Dickplomacy Mod 4.3.0.7B [+18]

Bu mod dünyanın en iyi modu olabilir. https://forums.taleworlds.com/index.php/topic,366524.0.html Buradaki çevirinin devamını getirerek tamamlamayı ümit ediyorum. Kısaca bahsetmek gerekirse: Dickplomacy şüphesiz mod dünyasının en sevilen modlarından biridir (tabi herkes gizli gizli oynar)...
  7. YusufPasha

.

.
  8. YusufPasha

World War IV | 5. Tur | Harita Oyunu | Roleplay |

Hikaye   Yıl 2084 13 Mart, III. Dünya Savaşında kullanılan nükleer ve biyolojik silahlar insanların kaderini büyük ölçüde değiştirdi. Savaş öncesi devletler tamamen ortadan kalktı. Hiyerarşiler tek tek çöktü. Tüm dünyaya tehlikeli bir anarşi yayıldı. Dünya nüfusu savaşın sadece 3 saat sürmesine...
  9. YusufPasha

Sunucum Sadece LAN'da Gözüküyor

Arkadaşlar merhaba, bir ara kendim ve arkadaşlarım oynayayım diye dedicated bir sunucu açayım dedim. Mia'nın rehberinden bakarak yaptım. Portu falan her şeyi halletim. Portun açık olduğuna eminim. Fakat sunucu sadece LAN'da gözüküyor. Nasıl çözebilirim?
  10. YusufPasha

sanat için toplum

sanat için toplum
  11. YusufPasha

SSFB - Forumlar Arası Discord Ağı

SSFB Öncelikle merhabalar, bildiğiniz gibi vaktinde bir Discord ağımız vardı. Onu düzenleyip tekrar açtık adı da Sovyet Sosyalist Forumlar Birliği. İsminden de anlaşıldığı gibi tema olarak SSCB'yi kullanıyoruz. Buraya katılmak için komünist veyahut sosyalist olmanıza gerek yok. Yeter ki...
  12. YusufPasha

Baldi's Basics in Education and Learning

Kendisi indie bir korku oyunudur. Almanya'da yayılıp biten Türkiye'ye yeni yeni kendini duyuran güzel bir oyun. Baldi isminde bir öğretmenin matematik sınavlarını bitirip okuldan kaçmaya çalışıyoruz. Tüm sınavlar 3 sorudan oluşuyor. İlk sınav çok kolay bir şekilde çözülüyor ve Baldi size ödül...
  13. YusufPasha

Python'da kendimi geliştiriyorum

Yavaş yavaş Python'a sarmaya başladım. Yazın bu çalışmayı daha da arttıracağım. Sorum şu kendimi Python'da geliştirmemin bana Warband'de mod yapmak için bir getirisi olacak mı? Ne tür getiriler olacak?
  14. YusufPasha

1 Mayıs

İşçinin emekçinin bayramı kutlu olsun.
  15. YusufPasha

Yusuf'un Mutfağından Mod Önerileri

Merhaba mutfağıma... Pardon mod önerileri konuma hoşgeldiniz. Burada severek oynamış olduğum modları açıklamalarıyla sizlere sunup önereceğim. Belki yeni bir mod oynamak isteyen arkadaşlar için yada bir moda tekrar başlamayı düşünenler için iyi olur diye düşündüm. Aklıma estikçe ve yeni...
  16. YusufPasha

Holdfast: Nations At War

Napolyon Savaşları'na ilgi duyanlar toplansın! ======================================================== ======================================================== ======================================================== ======================================================== Holdfast...
  17. YusufPasha

Tarihi Çarpıt

Bu konuda ismindende anlaşıldığı üzere tarihi çarpıtarak ansiklopedik bir şekilde anlatıyorsunuz. İsterseniz sizden önceki tarihi çarpıtmayı yorumlayabilir isterseniz siz tarihi çarpıtabilirsiniz. Ben başlıyorum:
  18. YusufPasha

Lordları Öldürme

Herhangi bir mod içinde lordları öldürebileceğim bir kodlama var mı? yada vb. bir şey? Lord öldürmek istiyorum hatta kralları!
  19. YusufPasha

RGL Error | Load error: Invalid number of item kinds: 623

Hata konu başlığında yazıyor. Nativeye item ekliyim derken bir hata yaptım ne denediysem düzeltemedim yardımcı olur musunuz?
Back
Top Bottom