Search results for query: *

1. gwynbleidd1

[Çeviri Çalışması] Nova Aetas Türkçe Yama (24.09.2021)

evet diğer diğer projeler gibi öldü büyük ihtimalle.İnsanların günlük hayattaki diğer işleri oyunlarla ilgili projelerini bitirmelerine engel oluyor malesef
    Hocam cidden öyle. Üniversite dönemi beklediğimden yoğun geçiyor.

Buna rağmen devam etmek istedim. Bu seferde yama dosyasını bulamadım. Bulur bulmaz eksik noksan yayınlayacağım. Çok fazla eksik satır vardı. Hepsini ekledim çünkü. Bu yüzden tamamlamak isteyen olursa da oradan devam edebilir.

Herkesten çok çok özür dilerim.
  2. gwynbleidd1

Arkadaşlar yama ölmedi. Ciddi bir ilerleme kaydettim ama cidden uzun süredir vakit ayıramıyorum.

Türkçe Yamayı 4 Gözle bekliyorum inşallah yakında çıkar nova ateas sevdiğim bir mod eğer olmayan satırları eklediysen belki sana çeviride yardım edebilirim daha çabuk biter
    Olmayan satırların hepsi eklendi hocam. Yardımcı olursanız cidden çok sevinirim.
  3. gwynbleidd1

Hocam türkçe yama işi ne oldu?
    Hocam konuda da bahsettiğim gibi univeristeye başladım. Yurda yerleştim. Bir alışayım tekrar devam edeceğim. Yama dosyaları falan kaldığı gibi duruyor. Bir sorun yok.
    Çok gecikmez. Gecikse bile vizelerden sonraki hafta bitiririm. En kötü ihtimal yarıyıl tatilini kalır. Ama banko bu sene sonuna kadar paylaşırım yani.
    Özür dilerim gecikme için.
  4. gwynbleidd1

Nova Aetas Türkçe Yama Projesi v0.5 (10.03.2018) (Yama Durduruldu)

Evet. Bence birisi bu yamayı bitirmeli dostum. Diğer arkadaşın dediği gibi konunun alt kısmına yamanın diğer kısmını aldığın kişiye teşekkürler yazarsan pek bir şey diyeceğini zannetmem. Yamanı heyecanla bekliyorum.
    Hocam biraz uzun sürecek gibi ama 4-5 gün önce başladım.
  5. gwynbleidd1

Daha önce başka bir arkadaş tarafında yapılan yama durdurulmuş. Hala oynayanlar vardır diye yamayı tamamlayacağım. Önümüzdeki hafta üniversiteye başlayacağım için bu hafta ilerleyebildiğim kadar ilerlemek istiyorum. Türkçe dil dosyalarında bazı satırlar yok. Onları tamamlayıp çeviriye devam...
  6. gwynbleidd1

Nova Aetas Türkçe Çeviri yaması

Durdurulan yamayı tamamlamak istiyorum. Yamanın sahibi foruma girmiyor sanırım. O yüzden yazıp izin alamadım. Yamayı alıp tamamlasam bir sıkıntı olur mu acaba?
  7. gwynbleidd1

Nova Aetas Türkçe Yama Projesi v0.5 (10.03.2018) (Yama Durduruldu)

Bu modu hala oynayanlar vardır diye bu yamayı tamamlamak istiyorum. Sizin yamanızı kullanabilir miyim hocam? Üzerine ekleme yapmak için yani.
  8. gwynbleidd1

Resolved Önceden Açılan Launcher Açılmıyor, Launchersız Girilen Oyunda'da Save Alınmıyor.

Ben de aynı sorunu yaşıyorum. Modları silince düzeliyor. Şimdi bu oyunu mod ile nasıl oynayabiliriz? Hiçbir yolu yok mu bunun?
  9. gwynbleidd1

Kaplamalar yükleniyor sorunu

Oyuna girerken kaplamalar yükleniyor ekranında oyundan atıyor. Hata felan da vermiyor, direk oyundan atıyor. Oyunu açılsa bile yeni oyun açarken hata veriyor. Yine kapanıyor. Önceki yanıtları okudum bilgisayar özellikleri ile ilgili demişsiniz. Fakat i5 7400, GTX 1060 Ti ve 8 GB RAM var. Ayrıca...
  10. gwynbleidd1

Hata Raporları

Oyuna girerken kaplamalar yükleniyor ekranında oyundan atıyor. Hata felan da vermiyor, direk oyundan atıyor. Önceki yanıtları okudum bilgisayar özellikleri ile ilgili demişsiniz. Fakat i5 7400, GTX 1060 Ti ve 8 GB RAM var. Ayrıca daha önce daha düşük özellikli bir bilgisayarda yüksek ayarda modu oynamıştım. Başka çözüm yolu var mıdır?
  11. gwynbleidd1

Sırp Kahramanları Sorunu

''Sırp Kahramanlarını Öldür'' görevini yaptım. Fakat Malkoçoğluna gidince görevi bitiremiyorum. ''Henüz üzerinde çalışıyorum'' diye cevap veriyorum. Lütfen yardım edin.
  12. gwynbleidd1

WB Light & Darkness Calradia Modu Tam Çözümü

Yıldız borusu çalmıyor. 10 Kara avcı grubu öldürdüm, fakat Garneev gelmedi. Ne yapcam?
  13. gwynbleidd1

[S] Light&Darkness - Heroes of Calradia Türkçe yama çıktı! (güncelleme geldi)

Yıldız borusu çalmıyor. 10 Kara avcı grubu öldürdüm, fakat Garneev gelmedi. Ne yapcam?
  14. gwynbleidd1

5 Adam Topla Görevini Silmek

Porshy said:
    Muhtemelen çözmüşsündür ama yine de açıklayayım;

module_game_menus.py dosyasını açıp;
    Code:
    (jump_to_menu, "mnu_start_phase_2_5"),

Satırlarını,

Code:
    (party_relocate_near_party, "p_main_party", "$g_starting_town", 2),
    (change_screen_return),

olarak değiştir.

Sonra;
    Code:
                 (try_begin),
                   (eq, "$g_starting_town", "$current_town"),

(this_or_next|neg|check_quest_finished, "qst_collect_men"),
                   (this_or_next|neg|check_quest_finished, "qst_learn_where_merchant_brother_is"),
                   (this_or_next|neg|check_quest_finished, "qst_save_relative_of_merchant"),
                   (this_or_next|neg|check_quest_finished, "qst_save_town_from_bandits"),
                   (eq,  "$g_do_one_more_meeting_with_merchant", 1),

(assign, ":troop_of_merchant", 0),	
                   (try_begin),
                     (eq, "$g_encountered_party_faction", "fac_kingdom_1"),
                     (assign, ":troop_of_merchant", "trp_swadian_merchant"),
                   (else_try),  
                     (eq, "$g_encountered_party_faction", "fac_kingdom_2"),
                     (assign, ":troop_of_merchant", "trp_vaegir_merchant"),
                   (else_try),                   
                     (eq, "$g_encountered_party_faction", "fac_kingdom_3"),
                     (assign, ":troop_of_merchant", "trp_khergit_merchant"),
                   (else_try),  
                     (eq, "$g_encountered_party_faction", "fac_kingdom_4"),
                     (assign, ":troop_of_merchant", "trp_nord_merchant"),
                   (else_try),  
                     (eq, "$g_encountered_party_faction", "fac_kingdom_5"),
                     (assign, ":troop_of_merchant", "trp_rhodok_merchant"),
                   (else_try),  
                     (eq, "$g_encountered_party_faction", "fac_kingdom_6"),
                     (assign, ":troop_of_merchant", "trp_sarranid_merchant"),
                   (try_end),
                   (gt, ":troop_of_merchant", 0),	
                   (set_visitor, ":cur_entry", ":troop_of_merchant"),
                   (val_add, ":cur_entry", 1),
                (try_end),                       

Arat ve kaldır yada ALT+3 ile iptal et.

Bu kodu yaptıkdan sonra bir sorun oluştu. Oyuna başladığım yerin yanındaki şehir dışındaki hiç bir şehirin hanına giremiyorum. Ne yapmalıyım?
  15. gwynbleidd1

Kodcu Yardım & Destek Hattı

Bugün oyunuma bir kaç kod ekliyordum. Fakat bir yerde hata yaptım herhalde. Oyuna başladığım yerin yanındaki şehir dışındaki hiç bir şehirin hanına giremiyorum. Ne yapmalıyım?
  16. gwynbleidd1

Mount&Blade Mod Yapımcıları Soru - Cevap Konusu

Bugün oyunuma bir kaç kod ekliyordum. Fakat bir yerde hata yaptım herhalde. Oyuna başladığım yerin yanındaki şehir dışındaki hiç bir şehirin hanına giremiyorum. Ne yapmalıyım?
  17. gwynbleidd1

Ben Ateşten Gelen Vahiy mücehverini aldım.  Okyanustan gelen zarafet mücehverini nasıl alabilirim?
  18. gwynbleidd1

Yuvarlak kalkanı buldum. Fakat şimdi başka bir sorunum var. Deniz yağmacılarından gemi alıcam fakat hala Rolf, Melvayı almak için gruptan ayrılmadı. Ne yapmam lazım?
  19. gwynbleidd1

Orman haydutlarından Yuvarlak kalkan düşmüyor. Ne yaptıysam, ne kadar saldırdıysam olmadı. Lütfen yardım edin.
  20. gwynbleidd1

Mod Yapımı Dersleri Haritası

Beyler ben mod yapmak istiyorum ama oyun sürümüm 1.168. Eh mod yapmak için 1.110 gerekiyormuş. Ben map editörü çalıştırırken sanırım bununla ilgili bir hata veriyor. Ne yapabilirim? :?: :?: :?:
Back
Top Bottom